Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha r125 süren kız ( VİDEO )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    dünyayı birde tersten düşünün....

herkesin dövmesi var ve dövmesi olmayana ucube olarak bakılıyor...
    herkes belirli bir rengi seviyor siz farklı bir renk sevince sizi dışlıyorlar...
    ve daha bir sürü örnek getirin aklınıza kıldan tüyden gereksiz şeyler olsun...

bu kızımız dövme yaptırmış, kime ne? videoyu bize kendini beğendirmek çekmiyor ki. koca adayı da değilsin onun için yani dövmesini sevmesen.de olur.

125cc motor sürüyor, belki bütçesi buna yetti? belki ilk motoru ve belirli bir km yi yakalayana kadar kullanmaya devam edecek? Bu arada küçük bir bilgi vereyim ist/fatih te bir hanım kızımız 5 senedir cbr 125 sürüyor hatta 2014 senesinde yine sıfırını almış aynı motorun. büyütme ihtiyacı duymamış...

aslında bir sürü yorum yaparım da ne gerek var. biraz geniş ve ılımlı düşünün, hiç birimizin adamlığı altımızdaki cc ile ölçülmüyor çünkü.

peki video nun tamamını ben beğendim mi? hayır benimde gözüme hoş gözükmeyen yerler oldu, buradan paylaşacağım 2 eleştiri:
    1- o sallanan bağcıklar olur
    2- oturuş pozisyonu olur ki onunda boy ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

ama gerisi kızımızın kişisel tercihi olduğu için yoruma açık değil.
    mozgur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Ben beğendim videoyu ve motordaki yazıda hoş olmuş
    Tek gereksiz yer sapka ve kupe takıp, yalandan motora su dokup silme kısmı olmuş.
    Onun dışında sevdim

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Biliyorum ki bu mesajımdan sonra öfke, kin, nefret yağmuruna tutulucam ama bunu göze alarak yazıyorum.

Bakınız, Youtube'daki yorumlardan:

"Emre Ali Salman 1 ay önce
    Yahu şurda mantık çerçevesinde yorum yapan iki üç tane adam var. Şu apaçi kafanızdan sidik yarıştırmanızdan kurtulun artık. Biri gelmiş 600cc var bende bu dandik diyor birisi ne gerek var diyor. Bak altta yabancı bir arkadaş gayet güzel yazmış. Motosikletler sadece gezmek için değil aynı zamanda eğlenmek içindir diye. Şu tarz yorum yapan arkadaşlar motorcu ruhunu tamamen yanlış anlamışlardır. Altınıza birer scooter alıp ön kaldırmaya çalışın siz. Böyle şeyleri teşvik edeceğinize daha fazla baskı oluşturuyorsunuz. Kız korumalarını takmış, belliki motorunuda seviyor kendi çapında eğlenmek için gayet güzel bir video hazırlamış. Diğer cesaret edemeyen bayanlar içinde teşvik edici olmuş. Arkanıza binmek istese evi arabayı üstüne yaparsınız burda anca laga luga."

Forumu alt benliğindeki yetersizlik ve kompleks duygularıyla çamur atma meydanına çevirmiş pek çok arkadaş. Sadece bu konuda ve bu forumda da değil. Ülkedeki motosikletli kitlesinin çoğu böyle tırışka. Saygıdan eser yok.

Ha bir de şuna bayıldım ve evet dalga geçicem: "omo dövmösü vor", "dövmö göröncö kopottom". Yıl olmuş 2015, eğlencelik çekilmiş bir videoda insanların takıldığı şeye bak. Ufkunuzu genişletin; zihniyetinizi aşağılamaktan ziyade saygılı olmak üzere geliştirin yahu biraz. Kişisel eğitimi tamamlanmamış insanlar gibi yorum yapmışsınız.

Kız böyle bir video çekmiş, yayınlamış. Kendi inisiyatifi tamamen. Sizin onayınızı mı isteyecekti ?

Not: Videodaki kız tanıdığım değildir. Bana da itici gelen yanları var, ama kızın motosiklet kullanma şevkini kırmak istemem. İstesem bile onun umrunda olacağımı da sanmam.
    EldekiDebryj, Mengu16, mozgur ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kız çekmiş koymuş, isterse amuda kalkar onu da koyar. Beni ilgilendirmez, ama aaa kız motosiklete binmiş, hem de r125 ooo kafası bana garip geliyor. Yani herhangi bir erkek bunu yaptığunda kimse videosunu paylaşmayacaktı ama sırf kadın olduğu için yamaha r125 süren kız diye başlık açılıyor. Burada hormon etkisi görüyorum evet abrtılı gelebilir ama cinsel obje olarak görüldüğünü düşünüyorum. Dövmeye Vs ye takılan olmuş, inanın bakmadım bile. Yani olup olmadığına, banane... Videoda ne yaptığı da önemli değil tekrar ediyorum, sırf bir kadın motosiklet kullandı diye başlık açılıp motosiklet süren gız diye paylaşılması. Yoksa böyle özenen, gösteriş yapan erkek yok mu, daha çok var
    beko12345 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    şu an çok kıskandım

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Erkekler olarak böyle konular açtıkça kızların nazlarını daha çok çekeriz.

Sonra ah vah etmeyin bu kızlar çok havalı diye.

Ne var abi ya ne var yani.

Bayan görünce ilk kez görmüş gibi davranmayın artık. Sonra hiçbirşeyi beğenmiyorlar.

Erkek olsa ekipmanları eksik diye laf ederiz, bayan olunca çok seksiiii abiiiiii !!
    RAMİREZ ve ahmetkorkmaz bunu beğendiler.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Video bende mi hatalı çıkıyor acaba? Sonuna kadar izledim herhangi birşey yok... Yahu kadın motosiklet kullanmış sadece..! Tabi herkes istediği videoyu yükler ona lafımız yok ama gerçekten herhangi değişik birşey göremedim ben.

Yapmayın, etmeyin... Kadınları bu kadar aşağılamayın ya. Sanki kadın cinsi dünyanın en beceriksiz, en salak yaratığı imiş gibi, yaptığımız herşeyi kadınlarda yapınca şaşırmayın yahu. Ne varmış bunda? Alt tarafı motor kullanıyor.

Motor kullanmayı, uçak kullanmak yada uzay mekiği kullanmak zannetmeyin artık. Bazıları motosikletini sürmeyi öğrenince çok havalı birşey yaptığını sanıyor. Motosiklet "standart" bir ulaşım aracıdır. Ve kullanmak için ekstra bir kabiliyete gerek yoktur. Hee "motosikleti yaşam biçimi" olarak görmek tabiki güzel bir olay. Yada o bizim yapamadığımız hızları, artistlik hareketleri falan yapmak kabiliyet ister, ona lafım yok. Yapanada imrenerek bakmışımdır hep.

Ama sabah evden çıkayım, işe gideyim, akşam eve geleyim, sonrada " vay be ne kadar acayip birşey yaptım bugün" diye video yapıp paylaşayım... bu nasıl bir komplekstir arkadaşlar? Eşim yıllardır kullanır motor. Aklıma dahi gelmedi böyle bir video çekmek. Zaten yapsam "Görgüsüz müsün sen?" diye veto yerim hemen.

Kimse kusura bakmasın. "Kadın motosiklet sürücüsü" yerine yarışçı veya yarışta derece alan yada teker sıtopi falan yapan kadın "YADA ERKEK" videoları daha ilginç geliyor bana.
    beko12345 ve oluroyle bunu beğendiler.

Valla bende dedim nasıl birisi çıkacak diye hayal kırıklığına uğradım.Bu kızın altına 125 cc köylü ver daha çok yakışır videoyu atan abimiz çok abartmış

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video bende mi hatalı çıkıyor acaba? Sonuna kadar izledim herhangi birşey yok... Yahu kadın motosiklet kullanmış sadece..! Tabi herkes istediği videoyu yükler ona lafımız yok ama gerçekten herhangi değişik birşey göremedim ben.

Yapmayın, etmeyin... Kadınları bu kadar aşağılamayın ya. Sanki kadın cinsi dünyanın en beceriksiz, en salak yaratığı imiş gibi, yaptığımız herşeyi kadınlarda yapınca şaşırmayın yahu. Ne varmış bunda? Alt tarafı motor kullanıyor.

Motor kullanmayı, uçak kullanmak yada uzay mekiği kullanmak zannetmeyin artık. Bazıları motosikletini sürmeyi öğrenince çok havalı birşey yaptığını sanıyor. Motosiklet "standart" bir ulaşım aracıdır. Ve kullanmak için ekstra bir kabiliyete gerek yoktur. Hee "motosikleti yaşam biçimi" olarak görmek tabiki güzel bir olay. Yada o bizim yapamadığımız hızları, artistlik hareketleri falan yapmak kabiliyet ister, ona lafım yok. Yapanada imrenerek bakmışımdır hep.

Ama sabah evden çıkayım, işe gideyim, akşam eve geleyim, sonrada " vay be ne kadar acayip birşey yaptım bugün" diye video yapıp paylaşayım... bu nasıl bir komplekstir arkadaşlar? Eşim yıllardır kullanır motor. Aklıma dahi gelmedi böyle bir video çekmek. Zaten yapsam "Görgüsüz müsün sen?" diye veto yerim hemen.

Kimse kusura bakmasın. "Kadın motosiklet sürücüsü" yerine yarışçı veya yarışta derece alan yada teker sıtopi falan yapan kadın "YADA ERKEK" videoları daha ilginç geliyor bana.
    Kesinlikle haklı bir yorum..

Bana göre de böyle bir videonun çekilişi, kadının kendine duymadığı saygının göstergesiymiş gibi geliyor. Tamam kaska takarsın bir kamera ve dolaşırsın,maksadın yaşadığın herhangi bir kaza durumunda, kendi haklılığını savunmak adına olabilir.. Bu aşamada da yaşanan ilginç olayları yayımlaman,insanlarla paylaşman doğaldır.

Ve böyle videoları gördükçe ben kendi adıma rahatsızlık duyuyorum..Bir bayan,bayan kimliği ile asıl olurda kendini başka objeler,anlamlar her neyse onun içerisine sokar ve biri gelir, evli olmasam nikah kıyardım diyebilir.. Bir diğerinin nasıl olur da , "çok seksi " deme lüksüne sahip olmasına olanak sağlar.

Bana göre, motor kullanacaksan amacın ulaşım aracı dahi olsa - maksat ne olursa olsun... Ekipman olarak kafada shoei kask , ki demekki önem veriliyor hissi nüksediyor bende..Elde yarım eldiven Demekki , maksat "ooo bayanım,oo harika motor sürüyorum , ooo yarım eldivenler daha şekil,eldivenim şekil, ben şekilim,tarzım şekil " kafasında birini hemde bayan birini izlemek hiç hoşuma gitmiyor. Bir insan olarak hoşuma hiç gitmiyor.

Sn RAMİREZ, keşke tüm bayanlar, şu motosiklet konusunda , bir bayan olarak sizin eşinizin zihniyetinde olabilse idi.. Belki görgüsüzlük değildir de olay , görgü nedir görmüş-bilmiş bir bayan olarak eşiniz veto eder bu tarzda bir çekimi... Haklı .
    RAMİREZ bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Ben anlamadım. Oturuş pozisyonu yanlış, korumalar yetersiz, dümdüz gidiyor bi numarasıda yok. Kızda bi süpermodel değil normal yurdum kızı işte. Neden bu kadar ilgi çekti ? enteresan . . .Görmeyi beklemediğimiz bir yerde gördüğümüz için galiba.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bu ablayı biliyorum allah cezanı vermesin :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamadım. Oturuş pozisyonu yanlış, korumalar yetersiz, dümdüz gidiyor bi numarasıda yok. Kızda bi süpermodel değil normal yurdum kızı işte. Neden bu kadar ilgi çekti ? enteresan . . .Görmeyi beklemediğimiz bir yerde gördüğümüz için galiba.
    Benim görmeyi beklemediğim yerde değil işte işin ilginç yanı da bu. Ben ki bunun ebatlarında bir kızla trafiğe açık alanda yarışmış, bu yarış esnasında virajı alamamış, kızı zar zor geçmiş biri olarak ve yarışan bir çok kadın görmüş biri olarak bana komik geldi video.

Şimdi böyle tarzan gibi R125 e binen 16 yaşında erkek çocuğu olsa topa tutacak olan adamlar burda ''istediğini koyar,size ne'' ayakları yapıyorlar. Benim diyeceğim şu ki cinsiyeti fark etmez eğer o videoyu herkese açık şekilde youtube a koymuş ise bende eleştirrim kardeşim! küfretmem,hakaret etmem ama çirkine de güzel demem..

Asıl bu her kadın gördüğünde kahramanlık yapmak isteyen tipler yüzünden bu ülkede kadın olmak zor.. Bi salın da kadınları artık,bi rahat bırakın da yeter..
    RAMİREZ bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Forumu alt benliğindeki yetersizlik ve kompleks duygularıyla çamur atma meydanına çevirmiş pek çok arkadaş. Sadece bu konuda ve bu forumda da değil. Ülkedeki motosikletli kitlesinin çoğu böyle tırışka. Saygıdan eser yok.

Bu sözün üzerine pek birşey eklemeye gerek yok nedense. Baksana ortalık youtube sistem yönetcisinden geçilmiyor. Video yu neden yüklemiş? Yav sana ne? ahanda ben eve gidince ayak başparmağımın videosunu çekip koyacam kıllı kıllı. Hemde 150 CC TVS Apache motorumun üzerinde. Bakalım bir kişi CC sine laf edecekmi? (((:

Motor iyidir kötüdür hiç umurumda değil. Kız iyidir kötüdür o da umurumda değil. Yalnız sanat kavramına uzak, video'nun barındırdığı estetiği göremeyen, pop-art kavramından bihaber, bırak virajın ötesini daha sol şeridinde olan arabayı göremeyen içine kapalı ve boş bir neslin varlığını bilmek üzücü...
    abeciMotoru bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Bizim milletin elini, dilini, belini bağlayamazsın. Acı gerçek.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Forum olarak tam bir abazayız onu söylim en baştan Bir kız gördünmü hemen birbirimize giriyoruz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Konuyu açarken çomar var dedim ama ne yazıkki burda daha çok çomar varmış dumur oldum.

Biri çıkmış 125 cc motor demiş yok birisi kızları övmeyin bilmem ne yapmayın. Ulan bunlar hep işte egomanyak, bağnaz, aşşağılık kompleksli, "erkek kadından üstündür" kafasındaki adamlar. Şu kıza şapka çıkartmaktan başka yapacak bişeyiniz yok.
    mozgur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)