Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

GÜNÜN SÖZÜ..."En İyi Motor Kendi Motorundur"

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gecenin bu saatinde arkadaşın topiğini okuduktan sonraki duygularımdır bunlar...biliyorumki hiçbiriniz motorunuzun kıymetini bilmiyordur...hep böyle olmazmı...ybr alırsın seneye 600 f olacak dersin...honda beat alırsın seneye gilera 500 nexus olacak dersin...r6 alırsın seneye r1 olacak dersin...yani bence şu an mobiletin bile olsa şimdi veya yarın sabah git ona sarıl ve canıımm motorumm diye öp...

benim önerim budur sizlere...heleki yaz sıcaklarının vurduğu rüzgara en çok ihtiyaç duyulan böyle bir zamanda motorunuza sarılmak için gerçektende çok nedeniniz olmalı...ha benim motor yok belki...bu nedenle topiği açtım ya...benim düşünmem gereken başka şeyler var...önceliklerim başka...geçen sene hor gördüğüm HONDA İnnovam bile gözümde bir tütüyorki sormayın...

şimdi benim topiğe gelen cevaplar şöyle olacaktır...ah caanımmm kıyamamm...gerçekten öyle valla...motorsuzluk canıma tak etmiş zaten...gerçektende motor bizi yaşama bağlayan faktörlerden birisi...azda olsa payı var diyebilirim...o özgürlüğün tadını başka hiçbirşeyde bulamayacağımızıda biliriz...aşk denen şey buna benzer...onsuz yapamayız...onsuz hayatımızda birşeyler eksik...neyse...vaktinizi almayayım...sevgiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    bide bu söz uygun olabilir:
    "senin kötün, elin iyisinden iyidir"
    bence herkezin motoru kendine göre en güzeli ama herzaman daha iyisi var!

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    mete abicim ben motorumdan memnunum ne olursa olsun. bazıları bu motora binilir mi filan diyor inanın delircek oluyorum. ben 20 bin ytl lik arabaya binmektense 1400 ytl lik mondiale binmeyi tercih ediyorum. amacım hava atmak şekil yapmak olsaydı arabaya binerdim. ikitekeri seviyorum ben. herkes bunu anlamıyo. senin gibi birkaç kişiye anlatabiliyorum derdimi.

bugün babamın yanına gittim. arkadaşları sözde bana nasihat veriyorlar. araba aldık işte ona binsene yeni motor isteme babandan araba parası onlar!!

ya sizene kardeşim. tamam iyi bi motor araba parası ama bizim arabamız var zaten. kapıda yatıyor öyle kaç gündür. sadece ihtiyaç olduğunda biniyorum.

sonra ben de dedim "ya ben araba istemiyorum ben motosiklet istiyorum. siz aldırmazsanız ben zaten ilerde alıcam" dedim.

herkes buna bililir mi desin, o kadar mesafe motorla gidilir mi ne güzel mis gibi araba var desin!!!. ben mobilet bile olsa mondial de olsa motoru seviyorum. motosiklet sürerken kendimi mutlu hissediyorum isterse 1000 ytl isterse de 30000 ytl olsun motorumu seviyorum
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

2500km oldu pişmanmıyım tabii ki hayır..
    şimdi olsa yine aynı motoru alırdım...
    ve her gun diyorum ki iyiki de almışım şunu...

gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    mete abicim ben motorumdan memnunum ne olursa olsun. bazıları bu motora binilir mi filan diyor inanın delircek oluyorum. ben 20 bin ytl lik arabaya binmektense 1400 ytl lik mondiale binmeyi tercih ediyorum. amacım hava atmak şekil yapmak olsaydı arabaya binerdim. ikitekeri seviyorum ben. herkes bunu anlamıyo. senin gibi birkaç kişiye anlatabiliyorum derdimi.

bugün babamın yanına gittim. arkadaşları sözde bana nasihat veriyorlar. araba aldık işte ona binsene yeni motor isteme babandan araba parası onlar!!

ya sizene kardeşim. tamam iyi bi motor araba parası ama bizim arabamız var zaten. kapıda yatıyor öyle kaç gündür. sadece ihtiyaç olduğunda biniyorum.

sonra ben de dedim "ya ben araba istemiyorum ben motosiklet istiyorum. siz aldırmazsanız ben zaten ilerde alıcam" dedim.

herkes buna bililir mi desin, o kadar mesafe motorla gidilir mi ne güzel mis gibi araba var desin!!!. ben mobilet bile olsa mondial de olsa motoru seviyorum. motosiklet sürerken kendimi mutlu hissediyorum isterse 1000 ytl isterse de 30000 ytl olsun motorumu seviyorum

yılmaz senmisin bunlaraı söyleyen, her akşam motoru değiştirmem lazım diyen sen değilmiydin, istemem artık ben bunu derdin yav

mete abim bu sadece motor konusunda değilki, her konuda en iyi olan senin olandır, bende öyle yapacam zaten, hiç bişey alamazsam ikinci el mobilet alırım, ucuz zaten bizim orda, sevgiler

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı gcc_ondr adlı üyeden alıntı
    yılmaz senmisin bunlaraı söyleyen, her akşam motoru değiştirmem lazım diyen sen değilmiydin, istemem artık ben bunu derdin yav

mete abim bu sadece motor konusunda değilki, her konuda en iyi olan senin olandır, bende öyle yapacam zaten, hiç bişey alamazsam ikinci el mobilet alırım, ucuz zaten bizim orda, sevgiler
    bugü babamın arkadaşları delirtti beni biladerim. mobilet olsa da motora binecem uleyyyn. arabaya motoru satanlar utansın

Motosikleti
    gnc önder kardeşim bugün Ylmzz ın motoru götürüyorlardı...

bir mobiletimiz bile yok be...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    mobilet dediysek lafın gelişi. ayrıca benim belgelerimin hepsi tam. polis yavaş götürsün benim motoru

Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    gnc önder kardeşim bugün Ylmzz ın motoru götürüyorlardı...

bir mobiletimiz bile yok be...

metehan abi yanlışın var görmedim ama yılmazın motoru o değil, tamam benziyor ama yılmazın motorun cc si daha düşük, senin gösterdiğin yılmazın motorun bi kaç beden büyüğü,hem cc, hem boy olarak

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı gcc_ondr adlı üyeden alıntı
    metehan abi yanlışın var görmedim ama yılmazın motoru o değil, tamam benziyor ama yılmazın motorun cc si daha düşük, senin gösterdiğin yılmazın motorun bi kaç beden büyüğü,hem cc, hem boy olarak
    kankalarım geçin dalganızı. sizleri seviyorum yine de

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    gece gece gene açmışın başlığı ,dokunmuşun damardan be mete abii .öpüyorum seni vede gönülden katılıyorum..

ha motoru alınca daha iyi katılabileceğim.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    gece gece gene açmışın başlığı ,dokunmuşun damardan be mete abii .öpüyorum seni vede gönülden katılıyorum..

ha motoru alınca daha iyi katılabileceğim.
    dostum benim mesleğim zaten Damar ve Kalp mütehassıslığı...

işte yılmazın motorunu cümle aleme gösterme vakti geldi...hazır olun...

gnc önderimle artık dayanamadık ve açıklıyoruz...

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Yav arkadaşlar ben de kafayı yiycem ama şimdilik alamıyorum,malum öncelikler ve maddiyat N zaman bi motr görsem yada ,oto kullanırken görsem ışıklarda onu önüme alıp hem manyaklardan korumaya hemde en azından,
    seyrederek özlem gidermeye çalışıyorum.Bu akşamda bi komşunun düğününden
    dönerken mahalledeki kardeşlerimize denk geldik.Bizim sitenin girişi biraz dik onları aşağıdan gelirken görünce dudum ve yol verdim yokuşda durmasınlardie
    önce tanıyamadılar farlardan dolayı,sonra selektör,el işareti falan kattım önüme iki kardeşimi,seyrede seyrede çiktım apt manın önüne,napalım alanakadar bu böyle devam edecek.Belki şuan binemiyorum ama,seyretmesi bile keyiflibeyav
    FUSUR-35

seyyah izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yoq
    valla çok dokunaklı olmuş sen eninde sonunda iki teker üstüne geri döneceksin gibi geliyor bana

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bu da mete abinin motoru. hem de dalga makara değil. kendi demiştş benim motorum diye.

Motosikleti
    bende diyorum bizim Ylmzz nerde...meğer sitenin arşivini allak bullak edip acı gerçeklere ulaşmış...

seyyah İzmir dokunaklı başladık ama sonunda dayanamayıp yine cıvıttık valla...topiği makaraya adadık...

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Alıntı seyyah izmir adlı üyeden alıntı
    valla çok dokunaklı olmuş sen eninde sonunda iki teker üstüne geri döneceksin gibi geliyor bana
    Gibi falan gelmesin,önün de sonun da bu olacak
    FUSUR-35

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende diyorum bizim Ylmzz nerde...meğer sitenin arşivini allak bullak edip acı gerçeklere ulaşmış...

seyyah İzmir dokunaklı başladık ama sonunda dayanamayıp yine cıvıttık valla...topik makaraya adadık...
    ne güzel bmw var abi benim motora bak bi de

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ylmzzz kopturdun beni gece gece bea.. nereden ulaştın o resme.. bayağı bir zamn olmuştu..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    dostum benim mesleğim zaten Damar ve Kalp mütehassıslığı...

işte yılmazın motorunu cümle aleme gösterme vakti geldi...hazır olun...

gnc önderimle artık dayanamadık ve açıklıyoruz...

açıklamanın zamanı gelmişte geçmişti abi, iyi yaptın

üzülme biraderim yav, böyle böyle üç beş seneye kadar sende mobilete kadar çıkacaksın, stres yapma

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler