Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sessiz sedasız ilerleyen veya gerileyen hyosung

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad senin motor ne renk acaba, kırmızı şase olabilir mi, dün akşam 7.30 gibi nurtepe temden köprü tarafına gittin mi, bizde iki motor mondial ve hyosung ikiside plakasız yanından geçtik senmiydin o ?
    Bendim o aynen bende sizi gördüm.
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendim o aynen bende sizi gördüm.
    Üstad motor çok güzel görünüyordu nazar değmesin, maşallah. Memnunumusun kaç km oldu, kaç beygir, torku tatmin ediyor mu, daha önce 250 lik kullandınız mı acaba bunları soracaktım bide son hızı cartı curtu hakkında bilginiz var mı ?
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Üstad motor çok güzel görünüyordu nazar değmesin, maşallah. Memnunumusun kaç km oldu, kaç beygir, torku tatmin ediyor mu, daha önce 250 lik kullandınız mı acaba bunları soracaktım bide son hızı cartı curtu hakkında bilginiz var mı ?
    Teşekkür ederim güzel dileklerin için. Henüz 150 km civarındayım. Fabrika verisi 28-29 hp olduğunu söylüyor torkda 26 civarında. 250'lik kullandım daha önce ancak bu ilk motorum uzun soluklu kullanacağım. Motor oldukça hafif bundan ötürü iyi gidiyor. Tabi buda çıplak olmasıyla birlikte rüzgardan kolay etkilenmesine sebep oluyor. Şehir için harika bir motor ancak TEM gibi yerlerde baya yoruyor dün rüzgarla baya cebelleştim Tork oldukça yeterli bence her viteste canlılık sürüyor belli süratlere kadar. Yüksek devirlere rodajdan ötürü çıkmamaya çalışıyorum ancak İstanbul'da mecbur çıkılıyor belli durumlarda biraz titreşim mevcut ancak elde hissedilmiyor.
    agrasiwe bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    250 cc de çarşı pazar karışmış Cbr yeni kasayla piyasaya giriyor r 25 var hadi ninja nın hedef profili belli zaten. bajaj ı da sayabiliriz bu kategoride ktm var. hayo bu fiyatla enteresan bir süpriz yapıyor.
    obarey bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Çok güzel yapmışlar yahu olmuş bu fiyat olmamış ama belki o da olur. Kadırga gibi 9k dan 6k ya nüksedebilir.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış mı düşünüyorum acaba : Beygir gücü ile Motorun ağırlığının bir kısmını kaybediyoruz sanki. 161 KG MOTOR Beygir gücü 27 olsa, bunun bir kısmını kendi ağırlığı için kullanıyor sonuçta.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim güzel dileklerin için. Henüz 150 km civarındayım. Fabrika verisi 28-29 hp olduğunu söylüyor torkda 26 civarında. 250'lik kullandım daha önce ancak bu ilk motorum uzun soluklu kullanacağım. Motor oldukça hafif bundan ötürü iyi gidiyor. Tabi buda çıplak olmasıyla birlikte rüzgardan kolay etkilenmesine sebep oluyor. Şehir için harika bir motor ancak TEM gibi yerlerde baya yoruyor dün rüzgarla baya cebelleştim Tork oldukça yeterli bence her viteste canlılık sürüyor belli süratlere kadar. Yüksek devirlere rodajdan ötürü çıkmamaya çalışıyorum ancak İstanbul'da mecbur çıkılıyor belli durumlarda biraz titreşim mevcut ancak elde hissedilmiyor.
    üstad süper, insallah uzun süre sorunsuz binersiniz, ama ilerde güzel bir inceleme bekliyoruz senden. ! ayrıca kaça almıştın acep.

Motosikleti
    üstad süper, insallah uzun süre sorunsuz binersiniz, ama ilerde güzel bir inceleme bekliyoruz senden. ! ayrıca kaça almıştın acep.
    Test benim harcım değil kardeşim tecrübem yetmez . Rodaj bittikten sonra test etmesi için motovloglardan birine verebilirim 1-2 günlüğüne. Hyosung da nakit alımlarda fiyatlar düz naked 12 R versiyonu 13. Bu arada benim motor aradığım son 1 aylık periyod sırasında ne Yamaha'da ne Kawasaki'de motor vardı. Şuan ne durumdadır bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış mı düşünüyorum acaba : Beygir gücü ile Motorun ağırlığının bir kısmını kaybediyoruz sanki. 161 KG MOTOR Beygir gücü 27 olsa, bunun bir kısmını kendi ağırlığı için kullanıyor sonuçta.
    Doğru düşünüyorsunuz hafif motor şehir içinde bulunmaz nimettir. Fakat uzun yolda da dezavantaj yaratır.
    agrasiwe bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Fiyat gayet yerinde, sayılan bütün Japonlarla da kıyaslanabilir bir motor. Niye Hyosung denince bu sitede fiyat politikası ve arıza dışında bir şey konuşulmuyor anlamıyorum. Marka savunuculuğu yapmıyorum, servis rezaleti ve yedek parça sıkıntısı hakkında haklısınız. Ama GV250, GV650, GT250R, GT650R, RT125 gibi modellerini kullanıp da arıza ya da fiyattan yakınan arkadaşlarım hiç olmadı. Herkes memnun, 89000 küsürde 2007 model GV250 kullanan da; 52000'de GT650R sahibi olan da.

Hyosung'un sıkıntısı distribütör kaynaklıdır. Ayrıca GD250R dediğiniz model aslen X5'in yani GD250N'in karenajlı yarış versiyonu. GT250R'ı kıyaslasanız daha doğru olabilirdi. GD'nin stil sahibi bir motosiklet olduğunu ve sıradışı çizgileri olduğunu kabul etmemek yanlış olur. Gayet güzel yenilikçi bir tasarıma sahip. Başkasının zevkine uymayabilir o ayrı. Ama sadece bu tasarımıyla bile diğer Japon motosikletlerinin önüne geçebilir.

Ben GV250 almadan önce Intruder250, Honda Rebel, Dragstar 250 gibi motosikletlere bakıyordum ama 15-16 bin liraları yıllanıp gebermiş Japonlara vermektense sıfır GV tercih etmiştim.

İş yapamaz edemez demeyelim, geçen sene 484 motosiklet satabilen Kawasaki'yi ne çabuk unuttunuz ? Sözkonusu Japon olunca hiç toz kondurmuyorsunuz, çok yanlış.

Unutmayın ki Hyosung, Suzuki'ye motor üreten bir firmaydı. Kalitesi çok da tartışmaya açık değil bence. Eğer Japonlarla kıyaslanabiliyorsa demek ki tercih edilebilir konumda. Satmaz etmez demeyin, Hyosung büyüyen bir firma. Bu işler ha deyince olmaz. Attığı adımlar tartışmaya açıktır ancak bütün bu adımların fizibilitesi zaten kendilerince yapılmıştır. Bence satar, hem de geçen seneki 130 motosiklet satışından daha fazla satar bu sene. İlgilisi de gider alır. Zaten tasarımları sadece bu modelde değil, tamamında dikkat çekiyor. Ülkemizdeki "brand-whore" akımı, bilgisiz servisleri ve distribütör yüzünden bu marka bu halde. Bir de Çinli al daha iyi diyenler var, ben hayatımda bu kadar yanlış yönlendirici bir argüman görmedim, duymadım.

Fiyatları abartmayın. KTM RC200'ün satış fiyatını niye eleştirmiyorsunuz ? Yamaha R25'i 1000 TL yükseltti diye herkes ayağa kalktı ama satışlar öyle demiyor. Sadece bu sitede bile kaç tane R25 alan gördük. Lütfen biraz makul düşünelim. Şu konu ile sanki bu motora heveslenmiş de sırf adı Hyosung diye daha ucuz olması gerektiğini düşünüyormuşsunuz gibi bir izlenim yarattınız bende. Geçmişte kullanıp da sattığınız motorları aldığınız fiyattan daha da pahalıya satmış, r125'ini satıp daha düşük kilometre yine r125 almış birisiniz. Tercihlerinizi tartışmam, sizin kararınız ama bu zihniyete sahip birisinin böyle bir konu açmasını da hiç yadırgamadım. Hyosung'un fiyatının tartışılması hala komik geliyor bana. Pulsar SS'in (karenajlı racing modeli) fiyatına Daelim, Kymco, SYM gibi Asya kökenli olup da Japon olmayan motosikletlerin fiyatlarına bir bakın. Ondan sonra kendinize bir sorun "Bunlar bile satıyorsa Hyosung bu fiyatla satar mı ?" diye.
    Green Arrow ve zonta bunu beğendiler.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat gayet yerinde, sayılan bütün Japonlarla da kıyaslanabilir bir motor. Niye Hyosung denince bu sitede fiyat politikası ve arıza dışında bir şey konuşulmuyor anlamıyorum. Marka savunuculuğu yapmıyorum, servis rezaleti ve yedek parça sıkıntısı hakkında haklısınız. Ama GV250, GV650, GT250R, GT650R, RT125 gibi modellerini kullanıp da arıza ya da fiyattan yakınan arkadaşlarım hiç olmadı. Herkes memnun, 89000 küsürde 2007 model GV250 kullanan da; 52000'de GT650R sahibi olan da.

Hyosung'un sıkıntısı distribütör kaynaklıdır. Ayrıca GD250R dediğiniz model aslen X5'in yani GD250N'in karenajlı yarış versiyonu. GT250R'ı kıyaslasanız daha doğru olabilirdi. GD'nin stil sahibi bir motosiklet olduğunu ve sıradışı çizgileri olduğunu kabul etmemek yanlış olur. Gayet güzel yenilikçi bir tasarıma sahip. Başkasının zevkine uymayabilir o ayrı. Ama sadece bu tasarımıyla bile diğer Japon motosikletlerinin önüne geçebilir.

Ben GV250 almadan önce Intruder250, Honda Rebel, Dragstar 250 gibi motosikletlere bakıyordum 15-16 bin liraları yıllanıp gebermiş Japonlara vermektense sıfır GV tercih etmiştim.

İş yapamaz edeme demeyelim, geçen sene 484 motosiklet satabilen Kawasaki'yi ne çabuk unuttunuz ? Sözkonusu Japon olunca hiç toz kondurmuyorsunuz, çok yanlış.

Unutmayın ki Hyosung, Suzuki'ye motor üreten bir firmaydı. Kalitesi çok da tartışmaya açık değil bence. Eğer Japonlarla kıyaslanabiliyorsa demek ki tercih edilebilir konumda. Satmaz etmez demeyin, Hyosung büyüyen bir firma. Bu işler ha deyince olmaz. Attığı adımlar tartışmaya açıktır ancak bütün bu adımların fizibilitesi zaten kendilerince yapılmıştır. Bence satar, hem de geçen seneki 130 motosiklet satışından daha fazla satar bu sene. İlgilisi de gider alır. Zaten tasarımları sadece bu modelde değil, tamamında dikkat çekiyor. Ülkemizdeki "brand-whore" akımı, bilgisiz servisleri ve distribütör yüzünden bu marka bu halde.

Fiyatları abartmayın. KTM RC200'ün satış fiyatını niye eleştirmiyorsunuz ? Yamaha R25'i 1000 TL yükseltti diye herkes ayağa kalktı ama satışlar öyle demiyor. Lütfen biraz makul düşünelim.
    Gerçekten çok güzel yazmışsınız tebrik ederim. Ben şahsen motoru hoşuma gittiği için kimseye kulak asmadan aldım. Sözde herkes çok biliyor ve Japondan başka motor alınmaz. Çok şükür iyi derecede ingilizcem var ve yurtdışından alım yapabiliyorum. Hyosung parçası satan birsürü site var distribütör destek vermez ise çok büyük bir sıkıntı olmadığı sürece kendi sıkıntılarımı kendim gideririm açıkcası ancak ben yeni distribütörden oldukça umutluyum ve eski sorunların devam edeceğini düşünmüyorum.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ atillatopal9 kardeşim hyosung istedinde babası vermedimi yahu.niye anlamaya çalışıyorsunki hyosung u beğendiysen alırsın beğenmediysen almazsın.hangi 250 liği alsanda enaz 2-3 bin tl ötv -kdv ödeyeceksin.dün arkadaşa ikinci el hyosung aldık .tam 480 tl trafik sigortası çıktı .en düşüğü bu 1500 tl diyen bile vardı.kapitalist demokrasi de işler böyle paran varsa konuş yoksa sus. proleterlere ne zaman sorulmuş ne düşündüğü ne istediği(ancak idam sehpasında). hyosung a gelince 2008 ağustos da aldım. 2014 kasımda sattım yeni modelini aldım.bu süre zarfında 3 takım lastik 4 takım zincir dişli ,(hava filtresi ve balata falan saymıyorum) shell deki pompacının kartta biriken bonusları hesaplaması üzerine 5 milyarı geçkin birde yakıt masrafım olmuş.motor birkez bile açılmadı.bir kez xenon yüzünden statör yaktık o kadar. sattığımda 110 bin km deydi. yeni sahibi geçenlerde arayıp teşekkür etti motora iyi baktığım için.Türkiye nin yarısını gezdim banamısın demedi.pipo çatlaması bir seride fabrika hatasıydı.inanmayacaksınız ama motoru aldıgım dan bir ay sonra kanuni den aradılar ve motorumun egzantrik gergisin de fabrika kaynaklı bir hata oldugunu bu serideki motorları yetkili servise yönlendirip ücretsiz değişim yapacaklarını söylediler.yani kanuni ile de hiçbir sorun yaşamadım.yolda dökülen 650r konusuna gelince 2007-2008 den sonra 650r gelmedi.piyasada toplasan 15-20 tane var .onlarında yarısı bişey den anlamayan çoluk çoğun elinde haşat olmuş.elden ele kucaktan kucağa dolaşan motorlar.kıyaslamaya bile değmezler.bu forumda var 650r ile gül gibi geçinen arkadaşlar.
    Merhabalar sanırım sizi bir arkadaşımın anlatımına göre tanıyorum, siz sıfır olarak hyo alıp 110.000 km kullanıp satan yaş olarakta biraz büyüksünüz sanırım. Ama incleme yazacağınızı belirtmişsiniz, yaptınızmı acaba çünkü yaptığınız km ufak bir km değil önemli. Tecrübeleriniz çok kişiye ışık tutacaktır.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    13 vereceksem japon alırım.
    Oldjack bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ atillatopal9 kardeşim hyosung istedinde babası vermedimi yahu.niye anlamaya çalışıyorsunki hyosung u beğendiysen alırsın beğenmediysen almazsın.hangi 250 liği alsanda enaz 2-3 bin tl ötv -kdv ödeyeceksin.dün arkadaşa ikinci el hyosung aldık .tam 480 tl trafik sigortası çıktı .en düşüğü bu 1500 tl diyen bile vardı.kapitalist demokrasi de işler böyle paran varsa konuş yoksa sus. proleterlere ne zaman sorulmuş ne düşündüğü ne istediği(ancak idam sehpasında). hyosung a gelince 2008 ağustos da aldım. 2014 kasımda sattım yeni modelini aldım.bu süre zarfında 3 takım lastik 4 takım zincir dişli ,(hava filtresi ve balata falan saymıyorum) shell deki pompacının kartta biriken bonusları hesaplaması üzerine 5 milyarı geçkin birde yakıt masrafım olmuş.motor birkez bile açılmadı.bir kez xenon yüzünden statör yaktık o kadar. sattığımda 110 bin km deydi. yeni sahibi geçenlerde arayıp teşekkür etti motora iyi baktığım için.Türkiye nin yarısını gezdim banamısın demedi.pipo çatlaması bir seride fabrika hatasıydı.inanmayacaksınız ama motoru aldıgım dan bir ay sonra kanuni den aradılar ve motorumun egzantrik gergisin de fabrika kaynaklı bir hata oldugunu bu serideki motorları yetkili servise yönlendirip ücretsiz değişim yapacaklarını söylediler.yani kanuni ile de hiçbir sorun yaşamadım.yolda dökülen 650r konusuna gelince 2007-2008 den sonra 650r gelmedi.piyasada toplasan 15-20 tane var .onlarında yarısı bişey den anlamayan çoluk çoğun elinde haşat olmuş.elden ele kucaktan kucağa dolaşan motorlar.kıyaslamaya bile değmezler.bu forumda var 650r ile gül gibi geçinen arkadaşlar.
    Hocam hyosung ile hiç bir zorum yok ki. aksine almak istediğim bir motor .ancak japonlar ile aynı fiyatta satılmasına karşıyım. japon alamiyoruz bari hyosung alalım diyoruz. ancak bir taviz vermiyor hyosung. ben buradayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben GV250 almadan önce Intruder250, Honda Rebel, Dragstar 250 gibi motosikletlere bakıyordum ama 15-16 bin liraları yıllanıp gebermiş Japonlara vermektense sıfır GV tercih etmiştim.

İş yapamaz edemez demeyelim, geçen sene 484 motosiklet satabilen Kawasaki'yi ne çabuk unuttunuz ? Sözkonusu Japon olunca hiç toz kondurmuyorsunuz, çok yanlış.

Unutmayın ki Hyosung, Suzuki'ye motor üreten bir firmaydı. Kalitesi çok da tartışmaya açık değil bence. Eğer Japonlarla kıyaslanabiliyorsa demek ki tercih edilebilir konumda. Satmaz etmez demeyin, Hyosung büyüyen bir firma. Bu işler ha deyince olmaz. Attığı adımlar tartışmaya açıktır ancak bütün bu adımların fizibilitesi zaten kendilerince yapılmıştır. Bence satar, hem de geçen seneki 130 motosiklet satışından daha fazla satar bu sene. İlgilisi de gider alır. Zaten tasarımları sadece bu modelde değil, tamamında dikkat çekiyor. Ülkemizdeki "brand-whore" akımı, bilgisiz servisleri ve distribütör yüzünden bu marka bu halde. Bir de Çinli al daha iyi diyenler var, ben hayatımda bu kadar yanlış yönlendirici bir argüman görmedim, duymadım.

Fiyatları abartmayın. KTM RC200'ün satış fiyatını niye eleştirmiyorsunuz ? Yamaha R25'i 1000 TL yükseltti diye herkes ayağa kalktı ama satışlar öyle demiyor. Sadece bu sitede bile kaç tane R25 alan gördük. Lütfen biraz makul düşünelim. Şu konu ile sanki bu motora heveslenmiş de sırf adı Hyosung diye daha ucuz olması gerektiğini düşünüyormuşsunuz gibi bir izlenim yarattınız bende. Geçmişte kullanıp da sattığınız motorları aldığınız fiyattan daha da pahalıya satmış, r125'ini satıp daha düşük kilometre yine r125 almış birisiniz. Tercihlerinizi tartışmam, sizin kararınız ama bu zihniyete sahip birisinin böyle bir konu açmasını da hiç yadırgamadım. Hyosung'un fiyatının tartışılması hala komik geliyor bana. Pulsar SS'in (karenajlı racing modeli) fiyatına Daelim, Kymco, SYM gibi Asya kökenli olup da Japon olmayan motosikletlerin fiyatlarına bir bakın. Ondan sonra kendinize bir sorun "Bunlar bile satıyorsa Hyosung bu fiyatla satar mı ?" diye.
    Hocam iyi güzel anlatmışsınızda konuda da yazdım hyosung chopperda iyi olduğu kadar ss motorda iyi değil. Kullanıcıları bir süre kullanıp satıyorlar malesef. Söylediklerinizede bizzat katılıyorum hocam
    fedos bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hyosung bu fiyat politikasini sadece Türkiye'de uygulamiyor. Satis yaptigi ülkelerin hemen hepsinde fiyatlar japon rakipleri ile hemen hemen ayni seviyede.
    Dogal olarak da satis yapamiyor.
    Geçen seneki satis rakamlarina baktim, daha dogrusu bakamadim çünkü diger kaleminin içine atmislar kisacasi satislari pek iyi degil.
    Bunun sebepleri ne olabilir diye düsünmek gerekiyor.
    Bir yaris motosikleti üretiyorsaniz,
    tipi
    beygir gücü
    tabi ki önemli ama satabilmeniz için baska gereksinimleriniz var.
    Örnegin ben bu motosikleti piste çikartmaya kalkarsam, rakipleri ile bas edebilir mi yoksa üzerinde bir takim degisiklikler yapmak zorundamiyim?
    Bu degisiklikler, eger bir japon alirsam kaça mal olur, hyosung alirsam kaça mal olur?
    Bunlar satislari etkileyen nedenlerden bazilaridir.
    Örnegin bir çok yorumu okudugumda Hyosung'un kalipli iri bir motosiklet oldugu için begenildigini görüyorum.
    Oysa yarismak için tam tersine ufak tefek, hafif bir motosiklet tercih sebebidir.
    Kisacasi teknik detaylara girmeden etrafindan dolanarak anlatmak istedigim sey sudur.
    Hyosung sadece sekilli motosiklet yapmakla kalmayip, fren ve süspansiyon sistemleri daha kaliteli, jantlari ve lastikleri daha bilindik motosikletler üretmedigi sürece, japon rakiplerinden geri kalmaya mahkum olacaktir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Hyosung kotu motor değildir ancak SS te japonlarla kıyaslanamaz. Aprilia yada KTm ilede kıyaslanamaz. Bu nedenle 14 bin TL etmez. Kullanılan amörtisör markasını sorgulayın birde R25 in kine bakın. İyi kalitede malzeme kullanan markanın pahalı olma hakkı var. Ancak Hyosung un Türkiyede bu fiyatlara satılmasının sadece şekil itibarı ile ilgisi var. Zaten camia küçük iyi motora sahip çıkar merak etmeyin. Hyosung satışları giderek düştü yokolma aşamasına kadar geldi. 125 lik 650 lik kalmadı genel olarak Hyosung un japon kalitesinde olduğu kanısı izlenimi olsaydı zaten bu motorlar satılırdı. Kuralkan bu işi kötü yönetmiştir daha önceki örnekler gibi..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atilla çok güzel bi yarış bisikleti aldım. kapışalım istersen

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla çok güzel bi yarış bisikleti aldım. kapışalım istersen
    Hocam benle zorun ne hala çözemedim ama hayırlısı yanlış laf etmedik ki burada. hyosung kötü bir motosiklet değil heleki 2011 den sonra yapmış olduğu devir kesicili motosikletlerden sonra güzel olmaya başladı. ancak japonlarla kıyaslanacak kadar iyi değil dedim sadece. bu yüzden fiyat farkı daha cazip olmalıydı diye düşündüm. hata mı ettim bilemedim ki kötü bir şey deyip markayıda karalamadık ki

hem ben seni bunla bile geçerim

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Hyosung bu paraları haketmiyor. Japonlardan daha pahalı ya da aynı seviyede , ama marka kalitesi japonun altında.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    birde birşey soracağım. bilgisi olan bilgilendirebilir mi,
    Naked veriyorununda da ss motorunda da egzoz çıkışı direk lastiğe geliyor. bazen çok sıcak duman atıyor egzoz, bu zarar verebilir mi lastiğe ? yada lastiği çok ısıtırsa kayabilir. yada en beteri, bazen egzoz yağ atabiliyor. bu direk lastik ile temas ettiğinde durum vahim değil mi? kafam karıştı bu konuda. ama tasarlayan mühendis bu ihtimali göz önünde bulundurup yapmıştır herhalde

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benle zorun ne hala çözemedim ama hayırlısı yanlış laf etmedik ki burada. hyosung kötü bir motosiklet değil heleki 2011 den sonra yapmış olduğu devir kesicili motosikletlerden sonra güzel olmaya başladı. ancak japonlarla kıyaslanacak kadar iyi değil dedim sadece. bu yüzden fiyat farkı daha cazip olmalıydı diye düşündüm. hata mı ettim bilemedim ki kötü bir şey deyip markayıda karalamadık ki

hem ben seni bunla bile geçerim

http://www.juniorclub.com.tr/images/...4bf21302a4.png
    2008 den sonra devir kesicili yaptı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)