Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alpinestars Bacak Çantası

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alpinestars bacak çantası arıyorum. Hiç biryerde bulamadım. Bildiğiniz internet üzerinden orjinal ürün satan yer var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    bu orijinal ürün değil aliexpresste 8 usd ye satılıyor sakın orijinal yazanlara kanıp 70 80 lira vermeyin. alpinestarsın hiç bir zaman bacak çantası üretimi olmadı.(web sitesine bakabilirsiniz)
    sadece givinin ve tucano urbanonun orijinal bacak çantası var.
    M.balibey bunu beğendi.

Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu orijinal ürün değil aliexpresste 8 usd ye satılıyor sakın orijinal yazanlara kanıp 70 80 lira vermeyin. alpinestarsın hiç bir zaman bacak çantası üretimi olmadı.(web sitesine bakabilirsiniz)
    sadece givinin ve tucano urbanonun orijinal bacak çantası var.
    amazonda falan 30 dolara satılıyor bu emin misiniz bu resim zaten googledan varsa orjinali nasıldır bilmiyorum fikir vermesi açısından koymuştum sitesinde bende bulamadım iyi direkten döndük o zaman peki aliepreste bildiğiniz link var mı ben arama kısmına yazınca çıkmadı

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Çanta tarzı ürünlerde motosiklet aksesuar markalarına para gömmeye hiç gerek yok. Decathlonda aynı ürünleri 3'te 1 fiyatına bulmak mümkün.

yok zaten çok para veremem ona alpinestars sırt çantasına burada 600 tl para istediler bir çanta için bence çok büyük para sonuçta güvenliğimizi sağlayan bir ekipman değil aliexpresten buldum alacağımı 12 dolara taktik bacak çantası aldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)