Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İmitasyon Deri Alpinestars mı? Bilinmedik marka tekstil mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    degisik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kundial 150RF
    Arkadaşlar arada kaldım imitasyon korumaları iyi deri bir alpinestars mı alayım yoksa bilinmedik marka (200-250 liralık) tekstil mont mu almak daha sağlıklı karar olur? (Bütçemden dolayı bunları alabilirim,montsuz gezmek istemiyorum)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Yada bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir tercih var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İmitasyon dediğin büyük ihtimal çin sitesinden gelicek.5 para etmez istediği kadar ilk görüntüsü iyi olsun.Bak görüntüsü malum sitelerde iyi oluyor.Gelir üstüne giyersin dar gelir,bol gelir .10 gün geçmeden derisi soyulur pişman olursun canım kardeşim.Sen git venom al,prohel al tekstil al .Olmadı git 2. el al .Deri işi tekstile benzemez ,deri deridir ,Derinin imitasyonu günlük hayatta bile hayır getirmez.Boşuna paranı sokağa atma.Alırsın en fazla 15 gün sonra o imitasyon kum gibi erir.

Ama sen genede al dene ,bu sana bir ders olur sonuçlarınıda burada paylaşırsın.
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R
    Mont konusunda alpinestara para verinceye kadar çok marka var. Korumaları ve sırt koruması olsun(DIN 1601-1 veya 1601-2 idi sanırım) bence artı diğer korumalarını ihmal etme(kask,eldiven,dizlik vb.)
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    derisi korumaları iyi imitasyon ürün mü varmış ?

Motosikleti
    CBR 250R
    Ayrıca birşey daha bende orjinal eldiveni var 1 sene olmadı 3000km kullanabildim daha motoru soyulmaya başladı. Alpinestar'ın orjinal tüm ürünlerinde bile ürün ürün farkediyor.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    imitasyon sahte ve kötü kopyalar için kullanılan bir terim deyilmi yoksa benmi yanlış biliyorum???

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Abi imitasyon nedir biliyormusun.Matraş deriden 800 tl ye baharlık deri mont alırsın bakarsan 20 sene giyersin ,99 tl ye collezioneden imitasyon deri mont alırsın 5 ay giyersin .Olay bu yani .Neyse gözlerinizden öpüyorum hepinize hayırlı geceler Allaha emanet olun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)