Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ege - Akdeniz turu için MAXİ SCOOTER önerisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Arkadaşlar merhaba eşimle beraber Egeden başlayıp akdenizde noktayı koyacağımız sahil kesiminden yol alacağımız bir tur düşünüyoruz. Hali hazırda 650f var bana kalsa onla gitmek çok daha iyi ancak ancak eşim 650fde kısa mesefede dahi rahat edemiyoken uzun yol çile olur o yüzden en önemli husus konfor olmak kaydıyla öneriniz nelerdir? Sorun çıkarmayacak bir motor istiyorum. SCOOTER istiyorum. Daha önce çok az scooter kullandım bu arada. Sadece motor için ayırdığım net bütçe 10.000 TL.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco XCiting 250

Konu kilit

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kymco XCiting 250

Konu kilit
    Sisi bar takılıyormu buna? Birde sorun çıkarır mı yolda?

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı provaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba eşimle beraber Egeden başlayıp akdenizde noktayı koyacağımız sahil kesiminden yol alacağımız bir tur düşünüyoruz. Hali hazırda 650f var bana kalsa onla gitmek çok daha iyi ancak ancak eşim 650fde kısa mesefede dahi rahat edemiyoken uzun yol çile olur o yüzden en önemli husus konfor olmak kaydıyla öneriniz nelerdir? Sorun çıkarmayacak bir motor istiyorum. SCOOTER istiyorum. Daha önce çok az scooter kullandım bu arada. Sadece motor için ayırdığım net bütçe 10.000 TL.
    kriterlerinizi biraz daha anlatırmısınız Motoru tur yaptıktan sonra satacakmısınız? Eğer uzun yola gidecek sorunsuz ve güçlü bir scooter arıyorsanız 10.000 tl az.Ben yinede araştırim sizin için.

Sisi bar takılıyormu buna? Birde sorun çıkarır mı yolda?
    sisi bar takılır, j.costa varyatör takılır, arkaya çanta takılır, kendiliğinden kapalı kutuda telefon şarjı için 12 V çıkışı var, enjeksiyon var, yedek parça ve sağlamlık olarak Kymco'ya dil uzatmak yürek ister. Keşke Mondial almasaydı yeni distribütörlüğü ama yapacak bişi yok. Hemen hemen her ilçede servisi olacak yakında, yedek parça bol bulunacak, zaten BMW'ye motor üretir kymco.

Hatta 2 bin lira daha yukarı kaktırırsanız, Downtown 300İ modeli vardır ki imkanım olsa nikahıma alırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kriterlerinizi biraz daha anlatırmısınız Motoru tur yaptıktan sonra satacakmısınız? Eğer uzun yola gidecek sorunsuz ve güçlü bir scooter arıyorsanız 10.000 tl az.Ben yinede araştırim sizin için.
    10.000 Az biliyorum ama, her gittiğimiz yerde otelde kalacak olmamız, yemek masrafı falan hesapları sonucunda elde kalan para bu. Tur sonunda satmayacağım eşim kullanmaya devam edecek.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    10.000 Az biliyorum ama, her gittiğimiz yerde otelde kalacak olmamız, yemek masrafı falan hesapları sonucunda elde kalan para bu. Tur sonunda satmayacağım eşim kullanmaya devam edecek.
    o zaman size böyle birşey buldum yaşadığınız yerede yakın tahminimce.Hiç bulaşmayın direk yamaha öneriyorum size

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...13536778/detay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sisi bar takılır, j.costa varyatör takılır, arkaya çanta takılır, kendiliğinden kapalı kutuda telefon şarjı için 12 V çıkışı var, enjeksiyon var, yedek parça ve sağlamlık olarak Kymco'ya dil uzatmak yürek ister. Keşke Mondial almasaydı yeni distribütörlüğü ama yapacak bişi yok. Hemen hemen her ilçede servisi olacak yakında, yedek parça bol bulunacak, zaten BMW'ye motor üretir kymco.

Hatta 2 bin lira daha yukarı kaktırırsanız, Downtown 300İ modeli vardır ki imkanım olsa nikahıma alırım.
    sym gts 250i evo hakkında düşünceleriniz nedir acaba?

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    buyur arkadaşım..

bu konuyu bi incele..

http://www.motosiklet.net/forum/etki...yi-seridi.html

sym gts 250i evo hakkında düşünceleriniz nedir acaba?
    Kalite olarak Xciting ile aynı diyorlar. Heybet ve konfor olarak Xciting öneriliyor ancak arada fark yok diyolar. Birisi daha hafif, ötekisi birazcık daha kuvvetli gibi yorumlar var.

Xciting tekeri büyük diye yol tutuşu daha iyi deniyor, ayrıca süspansiyonların sert olmasının yol tutuşuna etkisi var diyolla.

Ancak SYM gts250i ve joymax ile arasında dağlar kadar fark yok, hatta neredeyse hiç yok. 3 modelden hangisinin en temizini bulursan alınır.

Ancak scooter forumlarında Kymco kullanıcısı daha çok gibi gözüküyor. Para yetiyorsa Downtown 300 alın, hepsine 5 çeker.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Suzuki Burgman 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)