Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Avm Önünde düşen GSX-R 1000 sahibi buradamı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Merhaba arkadaşlar bügün alışveriş merkezinden çıktım yürüyerek yoldan karşıya geçtim yürüyorum patırdama sesleri duydumda sol tarafa baktıgımda 5 kişilik motorcu grubu vardı ve solda 1 tane mavi beyaz gsxr duruyordu arkaya bakıyordu arkadaşları arkadaymış arkadaşları geçtikden sonra sanırım avm gazıysa ani bir gazlama yaptı yani motor tekere geldi ve istemsiz düştü arkadaş sürüklendi 10 m felan kalktı birşeyi yoktur motosiklet kuyruk tarafı ve sol grenaj pert di plakası yoktu ve pek sorulara cevap vermiyordu hı hı diyip geçiyordu pek soru almadı sadece motorcuyu sordu ve uzaklaştılar.Eğer arkadaş buralarda ise geçmiş olsun diliyorum fena düştü inşallah ders olmuştur fazla gaz iyi değil. İyi Forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Gözlerim acıyor arkadaşlar lütfen şöyle yapmayın.. Hangi avm olduğunu bilmesek de beyaz gsxr lı arkadaşa geçmiş olsun.
    iluvatar bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    zeki mürende bizi görecekmi
    üstüne biraz daha koyup
    ön freni limon sıkar gibi sıkacaksın

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet o mal motorcu benim
    AVM önünde genelde sosyetik güzel kızlar oluyor,e görünce de dediğiniz gibi gaza geliyor insan..
    Bende şekil yapmak değil mi işte verdim gazı..
    Hı Hı deyip soru almamamın nedeni de utancımdan öldüm o sırada cevap verecek durumda değildim..
    Dediğiniz gibi fena düştüm gerçekten ders oldu bana teşekkürler..
    Dostum o yazdıklarından sonra düşen arkadaşın çıkıp evet buralardayım benim o diye böyle bir cevap yazacağını bekliyormusun gerçekten
    yucelciddi, REASON, dental_land ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o mal motorcu benim
    AVM önünde genelde sosyetik güzel kızlar oluyor,e görünce de dediğiniz gibi gaza geliyor insan..
    Bende şekil yapmak değil mi işte verdim gazı..
    Hı Hı deyip soru almamamın nedeni de utancımdan öldüm o sırada cevap verecek durumda değildim..
    Dediğiniz gibi fena düştüm gerçekten ders oldu bana teşekkürler..
    Dostum o yazdıklarından sonra düşen arkadaşın çıkıp evet buralardayım benim o diye böyle bir cevap yazacağını bekliyormusun gerçekten
    bir an gerçek sandım, kendi kendime ne oluyor dedim.
    CrosseR bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu açıyosun bari adam gibi kullan şu türkçeyi be. ss piyasası oldukça ayağa düştü zaten scooterla ellerine verir olduk

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu açıyosun bari adam gibi kullan şu türkçeyi be. ss piyasası oldukça ayağa düştü zaten scooterla ellerine verir olduk
    Hocam hadi ben Türkçeyi kötü kullanıyorum Türkçenin T si büyük olur bu 1 noktadan sonra S büyük yazman lazım küçük başlamıssın buda 2 madem bana laf sokacan bari bakarak yazsaydın be canısı.
    REASON ve beko12345 bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hadi ben Türkçeyi kötü kullanıyorum Türkçenin T si büyük olur bu 1 noktadan sonra S büyük yazman lazım küçük başlamıssın buda 2 madem bana laf sokacan bari bakarak yazsaydın be canısı.
    işin gücün yok kusur bulmak için oraya mı takıldın

Merhaba arkadaşlar bügün alışveriş merkezinden çıktım yürüyerek yoldan karşıya geçtim yürüyorum patırdama sesleri duydumda sol tarafa baktıgımda 5 kişilik motorcu grubu vardı ve solda 1 tane mavi beyaz gsxr duruyordu arkaya bakıyordu arkadaşları arkadaymış arkadaşları geçtikden sonra sanırım avm gazıysa ani bir gazlama yaptı yani motor tekere geldi ve istemsiz düştü arkadaş sürüklendi 10 m felan kalktı birşeyi yoktur motosiklet kuyruk tarafı ve sol grenaj pert di plakası yoktu ve pek sorulara cevap vermiyordu hı hı diyip geçiyordu pek soru almadı sadece motorcuyu sordu ve uzaklaştılar.Eğer arkadaş buralarda ise geçmiş olsun diliyorum fena düştü inşallah ders olmuştur fazla gaz iyi değil. İyi Forumlar

böyle bi anlatım nerde görülmüş ?

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkçenin t sinin büyük veya küçük olması bir imla hatası olmakla beraber , anlatıma herhangi bir etkisi yoktur.
    de da kullanımları , virgül kullanımı gibi konularda uyarı alan insanların neden kendisine tepki verildiğini gerçekten " kavrayamadığını" gösteren klasik tepkiyi vermişsiniz tebrikler.
    şimdi düşünün biraz sadece.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)