Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

5 sene ehliyetsiz sürdüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Herkes için söylemiyorum !
    Bizim millet de saçma sapan fikirler var.Neymiş efendim kask takarsan polis çevirmezmiş.Adam ne sigorta yaptırıyor ne muayene ruhsat yok ehliyet yok.Gez Babam Gez.
    Ehliyet çıkarsa 600tl tutacak.Polis çevirse 1.440tl al ehliyetini dilediğin yere git.
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende yaş tutmadığından 4 sene sürdüm scooter. Bu yıl aldım artık ehliyeti.

Bizim millette sadece istediği şekilde anlayıp cok abartmaya bayılıyor ;) yaşım tutmadığı için ehliyet alamamıstım yaptığımla da gurur duymuyorum yaptığım bir yanlısı tavsiye etmeyerek paylaştım paylaşmamam gerekiyormuş anlaşılan plakasıda vardı sigortasıda ehliyet hariç her şeyim tamdı buna rağmen hatalı oldugumu biliyorum ya anlayamamıslarınız var ya da anlamak istemeyenleriniz
    MotoGlock bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolqaa1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim millette sadece istediği şekilde anlayıp cok abartmaya bayılıyor ;) yaşım tutmadığı için ehliyet alamamıstım yaptığımla da gurur duymuyorum yaptığım bir yanlısı tavsiye etmeyerek paylaştım paylaşmamam gerekiyormuş anlaşılan plakasıda vardı sigortasıda ehliyet hariç her şeyim tamdı buna rağmen hatalı oldugumu biliyorum ya anlayamamıslarınız var ya da anlamak istemeyenleriniz
    Yaw he he.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Alıntı tolqaa1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver kardeşim ehliyetin hayırlı olsun, rahat motor sürmenin keyfini anlatmışsın başlıkta bak ben anladım demek ki anlaşılıyormuş, şuan ehliyetim yok ve bana kötü örnek oldun mu? hayır. Sen yakalanmadın diye düz mantıktan ben de yakalanmam diyecek kadar salak da değilim, zaten böyle düşünecek adam motor kullanmasın. Boşver 5 yıl tecruben olmuş hiç yoktan boşkoy yazılanları olan olmuş geriye dönemezsin, allaha emanet

Çok teşekkürler

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben de iki buçuk ay bindim bayağı korkmuştum yakalanırım diye şukur bir şey olmadı. Şimdi hyatta yapmazdım yaptığımı

Kardeşim iyi yapmışsın sen konu açmakla. Başta sana TEŞEKKÜR ediyor ve Seni tebrik ediyorum(5yıl ehliyetsiz sürmene değil tabii). Yarın işe motosikletimle gidicektim. Sonra vazgeçtim diken üzerinde gideceğime ehliyeti alır giderim diye. Ayrıca senin anlattıklarını anlamayanlar için canını sıkma ben çok iyi anladım seni. Pişmanlık; hatanın silinmesinin yarısıdır. Sen doğru olanı yapmışsın Bu arada 19 yaşındayım B direksiyon girdim 1 ay sonra A2'yi bekliyorum Hayırlısıyla alırsam direk uzun yol yolcusuyum BeyazKurtum'la

Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abimiz noktayı koymuş

Ayrıca öyle bir anlatmış ki arkadaş sanki marifet gibi. Şimdi birisi görse dese ki vay arkadaş adam 5 sene ehliyetsiz surmuş vak yakalanmamış ne gerek var ehliyete..

21 yaşındayım B ehliyetim var. Sırf ailem izin vermiyor diye gittim kendi burs paramla A2'ehliyet kursuna yazıldım.
    aynısını bende yaptım b ye a2 eklettim motora para kalmadı

Alıntı SametK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısını bende yaptım b ye a2 eklettim motora para kalmadı
    Ehliyet olsunda hocam motor öyle yada böyle alınıyor vallahi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)