Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Neden motorcuyum?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seviyorum abi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    çünkü aklımla zorum olmalı

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    sürerken verdiği keyiif hiç bişeye değilmez

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    bu anasını sattımının taşıtı beni a noktasından b noktasına en hızlı şekilde götürüyor. ışınlanma çıkarsa onu kullanırım onun dışında başka bir olayı yok, benim için başka bir anlamı da yok.

bir yerden bir yere en hızlı,en ucuz şekilde götürebilen,gittiğim yerde park yeri arattırmayan taşıt olduğundan dolayı motorcu oldum. gelecekte, bunları sağlayan daha güvenli başka bir araç icat edilirse onu da kullanırım tabi.

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Yeşil yandığında herkes arkamda kalıyor ya, işte ona bayılıyorum.
    barisylmz ve ccc67 bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cb650f
    En azından emlakçının önüne park ederken kazmanın biri çıkıpta "abi biraz sonra mal gelecek buraya park etme" demiyor!

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Nedenini bilmiyorum ama onsuz yapamam.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabaya binince afakanlar basıyor,kapana kısılmış gibi hissediyorum var mı ötesi?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Çünkü tez canlıyım, biraz hiperaktifim.. Zaman zaman sabırsızım,depresif,agresif.. Bunlar zaten seni motosikletin üzerine oturtuyor...

Heycanı da seviyorum, şimdi motosikleti bıraksam haftada bir paraşütle atlamam gerekecek..Buna ne zaman nede param yok..

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Çünkü Şeytanım

çok sevdiğimiz bir abi şöyle demiş, katılmamak elde değil;

"vitesi bire alıp gazı açtığımda, vır vır vır konuşan mutsuz eşler/manitalar, herkesi salak, kendini uyanık sanan salakların salaklıkları, herkesi ve herşeyi fırsat gören yam-yam, aç köpekler, araya karışmış hayat kadınları, çürümüş roma kalıntısı ve pisliği taşıyan şehirler, cahiller, sadece bilgi hammalı-uygulama-sıfır entellektüeller, yapiler, netvörkçüler, nördler, hayatı moda sanan xxx karılar, blogcular, ovırklokçular, kafasında dönen break dance'çılar, şehir fırsatçıları, gericiler, bir onun bir öbürünün gözünü gösteren diziciler ve “artık patlasın xxxxx xxxxx” diye bağırmak istediğim dizi kültürü, omurgasız gazeteciler, başkasının parasıyla-karısıyla övünenler, başkasının parasına-karısına haset edenler (ne yapacaktın, sen mi evlenecektin o hatunla, be eşşek?), teknoloji köleleri, güzellik köleleri, banka sms'leri, fırsat mailleri, erkeklik organı büyütücüler, xx küçültücüler, makama tapanlar, özentiler, her gördüğünü isteyenler, hiç de gariban olmamasına rağmen kendine acıma bağımlısı garibanlar, hiç de dev olmamasına rağmen kendini dev görenler, okumuş tırsaklar, cahil tırsaklar, yalakalar, yancılar, sağduyusuzlar ve tüm bunların arasındaki çal-çene boş konuşmalar, hepsi ama hepsi geride kalır.

gazı açarım ve hepsi kaybolur. her virajda yeniden hayat enerjisiyle biraz daha dolarım. her yanlamada tekrar hayata kahkahalarla gülmeye başlarım. motorumla gün boyunca gazlamanın sonunda bedenim bitkin, yüzümde kocaman bir gülümseme, zihnim tertemiz, formatlanmış olarak inerim makinadan. ertesi gün, itle-kopukla uğraşmaya hazır bir vaziyette pilleri doldurmuş olurum."
    HSGUL bunu beğendi.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Çünkü motosiklet kullanmak dans etmektir, bir insan ve bir makinenin dansı.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Ben hiçbir zaman ulaşım aracı olarak kullanmadım motosikleti, mecburiyete tabi olmak istemedim. Keyfim için kullandım hep, monoton yaşantıma biraz serotonin dopingi yapmak için. Bu yüzdendir ki haz verir insana sürmesi. Hele de uzun yol varsa önünde, gitmeye can atarsın, hatta modern hayatın bütün sıkıntı ve endişelerini o yoldaki levhalarda bırakırsın. Hele bir de canından çok sevdiğin o insan arkanda dizleriyle seni sımsıkı tutarak, yol boyunca seninle birlikte neşe naraları atıyorsa bambaşka.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Şu fani dünyadan insanın giyinikken alacağı en büyük zevk olduğu için, neredeyse büyün dünyadan uzaklaşabilmek ve huzur bulmak için, henüz iki nokta arasında seyahat edebilmek adına motosikletten daha eğlenceli bir binek icat edilmediği için, belki de en önemlisi sadece şeytan arabasına bindiğimde yaşadığımın farkına varabildiğim için...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Motorcu değilim motosiklet sürücüsüyüm trafik veya iş ev içinde kulanmıyorum.Neden motosiklet dersen kullanınca her şeyi unutuyorum başka bir boyutta hissediyorum taki araba üzerime kırana kadar

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    çocukluk hayalimdi motosiklet sürmek işte sürüyorum. ama sürünce ne mi oldu bağımlılık asla bırakamıyacağım bir bağımlılık. sonra mı ne olacak eğer binemezsem bile bir tane salonum ortasına koyacağım sabitleyip üzerinde izliyeceğim hayatı

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    Ben acemi motorcuyum çünkü; bir benzinlikte başka bir motorcuyla karşılaşıp sohbet edebiliyorum, o kişi benden tecrübeliyse illa ki bir şeyler sorup bilgilerinden yararlanıyorum ya da benden daha tecrübesizse ona tavsiye verebiliyorum, canım sıkıldığında bunaldığımda motora binip sadece yola odaklanıp başka hiç bir şeyi düşünmeyip biraz da olsa rahatlıyorum ama diğer motorlu taşıtlarda bunu yapamazsın. Motosiklet kimisi için araç kimisi için amaç.

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Çünkü tam bana göre

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Arkadaş kurbanıyım, beni motora alıştıran benim o arkadaşım... şimdi vazgeçemiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)