Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

daelim roadwin alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Daelim roadwin alınır herhangi bir kronik rahatsızlığı varmi. Sorun çıkartır mı sonucta kore malı daha iyi dir Çin lilere gore die düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alınır, ben aldım 1 sene bindim.Parça kalitesi düşük hızı ve ivmelenmesi cbr 250 göre daha iyi .Kronik sorunu sadece marş sigortası .Genel bir hata ,garantisi varsa ücretsiz servis değiştiriyor.Yoksa ki, bende olmasına rağmen beklememek için başka bir sigorta uydurttum.40 tl tutmuştu.Harici yağ ve zincir yağlatmaktan başkada para vermedim.Ayrıca motosikleti uzun yolda eşşeğe biner gibi binip son hızına kadar tapagaz 100 lerce km gittim .

Alınabilir geçiş motosikleti için bence çok uygun ve benzinide ne zaman koydugumu unutuyordum.Al kullan değiştir dert tasa cıkarcağını sanmıyorum.Çinliden iyi ,japondan 10 gömlek alttadır kendisi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Daelim ve Hyosung güzel motorlardır. Garantisi olan motorun sıkıntısı elbet giderilir. Japon motorlardan sonra en mantıklı tercih Kore motorlarıdır bana göre. Japonla emsali arasında 1500-2000 lira fark var ise tercih edilebilir küçük cclerde. Kronik sorunları var ise büyük oranda o seneye mahsustur ve ertesi sene çözülür büyük oranda yani o sorun motor 5 sene üretiliyorsa 5 sene boyunca her motorda devam etmez.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben olsam sıfır km'si satılmayan 2.el motoru almazdım, satmaya kalktığında satamayacağın ayrı mesele de asıl sorun yedek parça.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almazdım, aynı paraya daha kalitelisi varken niye alayım, niye riske gireyim.

Motosikleti
    henüz yok
    Söyle söyleyeyim 250 lik bir motorun ustune cikmayacagim yani 600 cc gibi bir hayalim yok Ya
    Tvs apache
    honda cbr125
    bajaj pulsar 200
    daelim roadwin
    bunlardan bini alicam cbr ile tvs bi zaman sonra kucuk gelir die bajaj ve daelim ilk tercih lerim arasinda
    max verebileceği 7000 lira yani ikinci el birşey ler düşünüyorum

Boyum 181 bu yuzden bu motorlardan birini almayi dusunuyorum

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Suzuki Gs 500 bak bi bütçene uygun. 500 cc 50 beygir

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boyunuz 181 ise hepsi küçük gelecek boyunuzu motorunuza göre uzatacaktınız, malesef yapacak bişi yok.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Boy 1.81 ise Pulsar tam. (hemen hemen aynı boydayız) Daelimi bilmiyorum ama diğerleri küçük kalır.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    henüz yok
    yeni başlayacagim suzuki cok gelir die dusunuyorum

Birde pulsar uygun mu baslangic icin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Sadece boy sorun olsa yine iyi birde kalip da var. Bu yuzden kendime gore bir turlu motor bulamadim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O çirkin gösterge kısmını biraz toparlasalar gönül rahatlığıyla alınabilir. Fiyatı rakiplerinden 2000 TL aşağıda. 8500 TL'ye satan var (46 km'de diyor).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)