Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

150 tlye kask onerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

meraba abilerim 150 tlye kadar kask oneriniz varmi yurt disindan da olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Ls2 ff350 veya 351 derim konfor olarak harika değiller.Rüzgar sesi alır, kışın buğu yapar ama iş görür mü görür
    ff350 nin sharp'dan 4 yıldızı var
    Pisman bunu beğendi.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Hocam 150 tl'lik kask seni ne zaman koruyacak şunları polis savar olarak kullanmayın.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 150 tl'lik kask seni ne zaman koruyacak şunları polis savar olarak kullanmayın.
    haklisin hocam ama burasi turkiye aldigim maas belli kask fiyatlari belli ben bu maasla nasil 500 600 tllik kask alem alirsam ev kirasini elektirigi suyu nasil vercem

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 ff350 veya 351 derim konfor olarak harika değiller.Rüzgar sesi alır, kışın buğu yapar ama iş görür mü görür
    ff350 nin sharp'dan 4 yıldızı var
    saol hocam bakicam

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Ls2 ff351 tavsiye ederim para ayarlayabilirsem bende alacağım ff350 yi tavsiye etmem çünkü üretim yılı eski olacaktır muhtemelen

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 ff351 tavsiye ederim para ayarlayabilirsem bende alacağım ff350 yi tavsiye etmem çünkü üretim yılı eski olacaktır muhtemelen
    http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/ls2-ff351
    hocam kask tek yıldız almış yapmayın allah aşkına bir nebzede olsa daha iyilerine yönelin.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

hocam kask tek yıldız almış yapmayın allah aşkına bir nebzede olsa daha iyilerine yönelin.
    ff350 mono single 4 yildiz ff351 1 yildiz
    Pisman bunu beğendi.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    O paraya anca bu gelir SAFABET

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ;)))))) ulan ya

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pistol433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba abilerim 150 tlye kadar kask oneriniz varmi yurt disindan da olabilir
    150 TL ile alabileceğin en iyi kask LS2'dir.

Sen kaska 1500 lira verince kendini ölümsüz sanan arkadaşlara aldanma. Bu akskın daha önceden 4 yıldızı vardı sonra her ne olduysa birden bire bu kaskın puanı tek yıldıza düştü. Ancak eline aldığın zaman anlarsın. Konfırlu değildir, arkadaşların dediği gibi ışın buğu yapar, içeri ses alır ancak güvenlik olarak açığı yoktur.

1500 liraya aksk alsan dahi iç kanamadan falan öleceğin için böyke şeylere takılmamak lazım, zaten MT revenge gibi 300 TL lik kasklardan daha pahalı kasklar daha güvenli olduğu için değil daha konforlu olduğu içindir.

150 TL ye alıp rahatlıkla kullanabileceğin bir kasktır, Arai kullanana rahmetli arai takıyordu ama yazarız mezar taşına.
    Pisman ve rebirth bunu beğendiler.

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 TL ile alabileceğin en iyi kask LS2'dir.

Sen kaska 1500 lira verince kendini ölümsüz sanan arkadaşlara aldanma. Bu akskın daha önceden 4 yıldızı vardı sonra her ne olduysa birden bire bu kaskın puanı tek yıldıza düştü. Ancak eline aldığın zaman anlarsın. Konfırlu değildir, arkadaşların dediği gibi ışın buğu yapar, içeri ses alır ancak güvenlik olarak açığı yoktur.

1500 liraya aksk alsan dahi iç kanamadan falan öleceğin için böyke şeylere takılmamak lazım, zaten MT revenge gibi 300 TL lik kasklardan daha pahalı kasklar daha güvenli olduğu için değil daha konforlu olduğu içindir.

150 TL ye alıp rahatlıkla kullanabileceğin bir kasktır, Arai kullanana rahmetli arai takıyordu ama yazarız mezar taşına.
    Ooo kafalara gel

Ustam bir kaç arkadaş fazla kaskı olan verebilir mi diye konu açıp dakikasında yardımcı oldular,durum buysa yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    O paralara 4 yıldız kask varsa alayım ben de ls2 ff350'den başka
    Pisman bunu beğendi.
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    http://www.n11.com/mds-kapali-kask-m...mizi-P37034818

Eski kaskım buydu kazada sadece vizörü kırıldı..

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo kafalara gel

Ustam bir kaç arkadaş fazla kaskı olan verebilir mi diye konu açıp dakikasında yardımcı oldular,durum buysa yardımcı olabilecek arkadaşlar vardır.
    Konu Sahibi arkadasin bu tip kafalardan uzak durması gerek işte.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Airoh speedfire : sharp 4 yıldız , ek olarak tarafımdan defalarca teste tabii tutuldu - alttaki konu - şu motosiklet kaza videolarında ki gibi arabaya kafa atmışlığım bile var uçup bu kaskla , artık son darbeden sonra yenileme ihtiyacım var ve aynısını alacağım kesinlikle güveniyorum.
    Forumlarda hep fiyat eşit kalite algısı var bence bu bir hata ve hatta birazda züppelik , hiç bir sektörde benzer iki ürün arasında bu kadar fiyat farkı yoktur.Tamamen bizim korkularımızın sömürülmesi olarak görüyorum ben bunu..

http://www.motosiklet.net/forum/kaza...-yuzlesme.html

Not: Ls2 FF351 eğitimde hediye edildi güzel duruyor ama sharp tek yıldız ve tek yıldız olma sebebi yan bölgelerin yetersiz olması konuyu araştırınca birisinin gördüğü kaza vardı ve yan tarafının parçalandığından bahsediliyordu.Açıkçası cesaret edip kullanamadım bunu gördükten sonra.

CKRRENTABIKE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000 RR
    Merhaba ,

Benimle irtibata geçerseniz size yardimci olabilirim.
    Yerim Istanbul Kucukyalida.

532 498 63 80
    karadenizz, Pisman ve Oldjack bunu beğendiler.

Ooo kafalara gel

durumda ne var anlamadim
    herkes butcesine gore kareket eder benim butcemde bu ne yani arai shoi nolan kask alamioz die ezdin gittin bizi yapmayin ya gozunuzu seveyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:14 ----------

Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paralara 4 yıldız kask varsa alayım ben de ls2 ff350'den başka
    lazer ls6 ya baktim sharp 5 yildiz almis fiyat 150 tl dio onu alcam buyuk bi ihtimal

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Airoh speedfire : sharp 4 yıldız , ek olarak tarafımdan defalarca teste tabii tutuldu - alttaki konu - şu motosiklet kaza videolarında ki gibi arabaya kafa atmışlığım bile var uçup bu kaskla , artık son darbeden sonra yenileme ihtiyacım var ve aynısını alacağım kesinlikle güveniyorum.
    Forumlarda hep fiyat eşit kalite algısı var bence bu bir hata ve hatta birazda züppelik , hiç bir sektörde benzer iki ürün arasında bu kadar fiyat farkı yoktur.Tamamen bizim korkularımızın sömürülmesi olarak görüyorum ben bunu..

http://www.motosiklet.net/forum/kaza...-yuzlesme.html

Not: Ls2 FF351 eğitimde hediye edildi güzel duruyor ama sharp tek yıldız ve tek yıldız olma sebebi yan bölgelerin yetersiz olması konuyu araştırınca birisinin gördüğü kaza vardı ve yan tarafının parçalandığından bahsediliyordu.Açıkçası cesaret edip kullanamadım bunu gördükten sonra.
    dedigin kaska da bakacam saol ilgin icin fiyati ne kadar acaba ne kadara aldin nerden aldin ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    dedigin kaska da bakacam saol ilgin icin fiyati ne kadar acaba ne kadara aldin nerden aldin ?
    Ben Yamaha Kardeşler- Motolizden almıştım 2.5 yıl önce 110 tl idi
    Şu an
    http://www.yildizticaret.com/pro/2025/44/AIROH-SPEED-FIRE-EXPLORER-KASK
    145 tl
    https://motoliz.com/urun/15151/airoh-speed-fire-start.html
    150 tl

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Yamaha Kardeşler- Motolizden almıştım 2.5 yıl önce 110 tl idi
    Şu an
    http://www.yildizticaret.com/pro/202...-EXPLORER-KASK
    145 tl
    https://motoliz.com/urun/15151/airoh...ire-start.html
    150 tl
    saolun hocam sizin kaza raporlarini okudum bendeki gibi panik atak var %80 sizde okudugum kadariyla

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Ooo kafalara gel

Bende öyle bi konu açtım fakat yardımcı olan birine denk gelmedim,yani ls2 ye mahkumuz bu durumda ls2 kötünün iyisi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)