Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

K1200S ile bulusma...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Sonunda bugun harika RS imin yeni versiyonu muthis K1200S ile NY Motosiklet Fuarinda bulustum...

Simdiye kadar forumlarda olsun, BMW nun web sitesi ve reklamlarinda olsun muhtelif defalar resmini gordugum, hakkinda epey bilgi aldigim; bununla beraber pek okadar da begendigimi soyleyemeyecegimi dusundugum ulu K yi gormek icin gunlerdir deli oluyordum...

Simdiye kadar BMW tarafindan cikarilmis her yeni motoru gordugumde daha onceki resimlerinde edindigimden daha farkli bir izlenim edinmemistim. Hep motoru ilk defa "canli" olarak gordugumde neyle karsilasacagimi bilirdim...

Bu kez oyle olmadi. Itiraf ediyorum suratima salak bir siritma yapisti, agzim acik kaldi...

Ustune oturdugumda onun bana ait oldugunu hissettim. Ayni RS e ilk oturdugum gun aklima geldi...

RS ten cok daha guzel, cok daha konforlu, cok daha tahrik edici... Kesinlikle nabzimin boynumda attigini duydum..

Fuarda gordugum ustune oturdugum, dokundugum resimledigim onlarca motosikletin arasinda mucevher gibi isildadi durdu. Tabii MV Augusta F4 ve DUcati 999R in da hakkini yememek lazim, ama "K" bambaskaydi... Sadece ben degil, sanki butun ahali ayni seyi dusunuyor gibiydi.

Arkadaslar, bu motosiklete dokundugunuz andan itibaren 20.YY Alman muhendisliginin meyvasi oldugunu "anliyorsunuz". Nokta....

Bravo BMW...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 CBR 954 RR
    düşündügümden daha gencmişsin donald abi.motor güzel ama ön teker kısmı motorun gövdesine oranla bıraz küçük durmuyormu.belkı resımlerden oyle görünüyordur ama gercekten hoş bi makina.eger alırsan güle güle kullan...
    ”Ölene kadar...

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    ultimate riding ....BMW.... illaki .....saygılar
    The Power of Dreams

B-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    abicim hiç mvagusta resmi çektinmi
    varsa koyabilirmisin

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı B-king adlı üyeden alıntı
    abicim hiç mvagusta resmi çektinmi
    varsa koyabilirmisin
    Koyarim tabii, ama avatarini degistirirsen...
    Bak senin icin ugrastim 120 pix yaptim. Bir zahmet degistiriver OK?

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    emrin olur abijim

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    mission is completed

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı B-king adlı üyeden alıntı
    emrin olur abijim
    Eee hala 150 pixel... Ustelik bir de imzana resim koymussun, hickimsede varmi bu forumda? Sen yenisin bilmiyorsun, bu sitede moderator/admin bu tur seylere fazla mudahale etmiyor ortamin tadi bozulmasin, gule oynaya yazisilsin diye. Ama bu gorevi biz kendimiz yapiyoruz. Yani sirasi geldiginde sen de baskalarini uyaracaksin, duzeni biz kendimiz sagliyoruz anlayacagin.

Simdi "to compele the mission" lutfen imzandan resmi kaldir ve avatarini 150 den 120 ye kucultuver. Yukardaki mesajimda ben senin icin yapmistim.

Yoksa yok sana emvi memvi...
    (yaparsan sana MV wallpaper yollayacagim )

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Bence önce imzadaki resmi kaldırsın ben ona da razıyım
    Şimdi düşün, site yavaş diyoruz. Bir de herkes senin gibi imzasına resim koyarsa forum açılmaz artık!
    Biran önce düzeltmen dileğiyle!
    DBTYSG

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    abilerim bu sefer halloldu
    kusura bakmayın
    resimleri 4gözle bekliyorum

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Soz veririrm de tutmaz olurmuyum hic. Buyrun size MV F4 1000 S ten iki resim... :

sino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @D.Duck amca sen yakinda alirsin bu K1200S modelini !!! Hem racing gibi hizli hemde uzun yol icinde süper !!Gönül daha ne ister degilmi?
    Sanada yakisir haaa .... :
    http://www.smiley-channel.de/grafike...ahrzeug064.gif

Racing Sinandan sevgiler,saygilar........

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    DD abimizede yakışır yani
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı sino adlı üyeden alıntı
    @D.Duck amca sen yakinda alirsin bu K1200S modelini !!! Hem racing gibi hizli hemde uzun yol icinde süper !!Gönül daha ne ister degilmi?
    Sanada yakisir haaa .... :
    Eyvallah Sino..
    Dusunmuyor degilim, ancak bu tam bir solo makine. Yani bizim hanimla uzun seyahatler yaptigimiz turden yolculuklara pek uymaz. Bakalim, mali durumu ayarlayabilirsem ikinci motor olur, solo gezerim arada...Piste giderim filan. Oyle hayaller kurmaya basladim bile... Zaten bu isin zevkli tarafi hayal kurmak

Sinan, bu makineyle bir test yapmani istiyorum. Yakinda bayilere gelecek. Ninja, Gixxer, RR gibi bir sey degil. Cok hizli bir turing... Bir Supersport - Japon surucusu olarak ne hissedeceksin merak ediyorum.

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Size K1200S ten biraz daha fotograf... Gozlerinize ziyafet kabilinden... :

Eyvallah Sino..
    Dusunmuyor degilim, ancak bu tam bir solo makine. Yani bizim hanimla uzun seyahatler yaptigimiz turden yolculuklara pek uymaz. Bakalim, mali durumu ayarlayabilirsem ikinci motor olur, solo gezerim arada...Piste giderim filan. Oyle hayaller kurmaya basladim bile... Zaten bu isin zevkli tarafi hayal kurmak

Sinan, bu makineyle bir test yapmani istiyorum. Yakinda bayilere gelecek. Ninja, Gixxer, RR gibi bir sey degil. Cok hizli bir turing... Bir Supersport - Japon surucusu olarak ne hissedeceksin merak ediyorum.
    @D.Duck amcam

Ölye deme yaw baksana koltugu oturma odamizdaki deri koltuktan daha rahat duruyor.Atarsin yengemi rahat rahat viiiinnnn..

Test yapmasina yapayim ama burada ne oldu biliyormusun ....BMW bu motorlarin üretimini kisa bir süre icin aksaklik yapacak sekilde durdurdu..Motorun siboplari oynatan miline ne mili deniyordu yaaa (türkcesi gelmedi aklima)hah..Iste o mil zamanla cok fazla asinma gösterirmis ..Bütün motorlarin ki baskasi ile degismesi lazimmis..Baska bir olay daha vardi ama simdi hatirlamadim...

Ama ciksin piyasaya muhakkak sürecegim.....sanada haber veririm...Ama ekledigin resimlerle resmen bana eziyet yapiyorsun amcam baksana bu kisda bunlari görünce fena adrenalin canim cekti..Hele hele ucak kalkerken bmw ninde kalkmasi hem cok sahane hemde anlamli bir resim !!!! :

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Sino sadece orada degil, butun dunyada durdurulmustu produksiyon ve piyasaya surme islemi. Farkedilen kusuru bu motoru alip da kullananlarin hicbiri farketmemisti, fabrika testlerinde ortaya cikti. BMW hersey kusursuz olsun istiyor, cok iddialilar bu iste...

Teslim edilen motorlarda geri alinmisti, yerine yenilerini vermeye baslamislar su gunlerde. Gunde 25 tane uretiliyor, butun fabrika buna calisyormus. 1700 tanelik ilk siparis paketi bitmek uzereymis diye duyuyoruz. ABD ye 370 tane geliyormus ilk pakette, hepsinin sahibi var.

ABD ye Nisan ayinda gelecek ilk K-S ler. Almanyada tabii ki Subat sonu- Mart basi gibi bir tane teste hazir vaziyette seni bekler muhakkak bayide...

Eee bu resme ne diyorsun ? Tek teker degil bu "yok" teker...

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Donald_Duck, bir touring hastası olan beni inlettin sabah sabah... Öylece kalakaldım.. Buna sahip olabilme fikri bile ellerimin titremesine yetti.. Darısı tüm toruing sevenlerin başına..
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

@D.Duck amcam

Demek yavas yavas basliyorlar motorlari dagitmaya bakalim havalar sicak olsun bir bayiye gidip test sürüsü yapacagim....
    Resim süper yok teker heeee ..Ha birde bu motorun amörtesör sistemi elektronik ayarlaniyor bu cok sahane bir olay...ABS de var ohhhh ne güzel ....
    Japonlarda mesela yaris motorlarinda ABS cikartsalar ama kapatilabilen dügmeyle ne güzel olur!! Yagmurda falan acarsin kuru havada kapatirsin ve gazzzzz

@jetaime

Sana ne diyecem bak>>Esasinda Donald Duck amcamin kalbinde cok fena Racing hastaligi var ama nedenini simdi bu kadar uzaktan bilemiyorum belkide yengemizi yanina alamiyacak diye almiyordur söyle fena bir japon racing!!
    Ama ben biliyorum icinden cok fena yaniyo... Bazi yazdigi cevapalrindan anliyorumicinden diyorki"ahh bir bendede olsada söyle üfürttsem yollarda "diye

Donald amcam ama nasil senin icini okudum dimiii kacmazzzz bendeeennn

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Hayır Donald amca, race mace işim yok benim de, sino yanlış okumuşsun bi daha oku de ne olur doğru olmadığını söyle, eşimden dolayı değilde tamamen kendi zevkim tercihim de...

Şaka da bir yana gönül bu ne yapacağı belli olmaz.. Ama şahsıma sorulcak olursa Donald amcama en devasasından Touring motor daha çok yakışır racing'den.. :
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler