Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce hangisi daha iyi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Merhaba
    Tvs apache almayi düşünüyorum.Herşeyi ile hosuma gidiyor ancak cok titresim olur korkusundan cesaret edemiyor. Bu yüzden
    kuba cr1
    rks 200 veya 150
    mondial z ones 150 veya 180
    gibi modellerede bakiyorum. Sizce hangisini almaliyim tvs de dahil lutfen bu tür araclari kullananlar cevaplasinlar butcem 6500 zorlarsam 7000 ekipmanlar dahil sizlerden yardim bekliyorum

Not; cbf cok cirkin geliyor. Ybr de altimda kucuk kaliyor. Boyum 181 kilom 87

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Kullanmaya gerek yok dostum, TVS harici bahsettigin motorlarla hayatta basarilar dileriz...

Motosikleti
    2014 ybr esd
    KÜBAYI TEK GEÇERİM.KÜBA sürüş sistemi çok farklı bişey.anlatılmaz.yaşanır....

Motosikleti
    henüz yok
    Titreşim i takmada tvs mi almaliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Kuba hos motor ama kubanin motorlari genellikle sorunlu cr 1 dr sorun cikartirmi

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hero yada bakmakta fayda var

Motosikleti
    henüz yok
    Evet onu eklemiyi unutmusum o boyuma gore vs cok iyi ancak galiba ikinci eli bi tvs apache kadar yok die biliyorum hedefim bir 250lik alip omur boyu devam etmek ama baslangic icin bu motorlardan alip cok deger kaybetmeden satabilmek inşallah anlatabilmisimdir

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero yada bakmakta fayda var
    Hero'nun tüm modellerini çok kısa süre de olsa denedim ama hiçbir hissiyat alamadım kendilerinden. Aynı bir Chevrolet Aveo havasında, altında ne olup bittiğini sadece titreşimle belli eden hissiz ve özellikle Thriller'ın oturuşu-selesi çok rahatsız gelmişti. Yanlış anlaşılmasın YBR'den başka motor sahibi olmadım henüz ama otomobilden gelme bir görmüşlüğüm var Sevilir belki ama ben sevemedim açıkçası YBR'den inip onlara binince.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Motosikleti
    honda cgl

Merhaba

Ben olsam Tvs son seçeneğim olurdu cbf kötü görünebilir ama yılan gibi süzülüyor yollarda

Motosikleti
    henüz yok
    yaw hocam anla benide genc adamim altimda cbf gibi cirkin bi alet olmasini istemem. Belki birazda yasim fazla olsa dert etmem ama bu zamanlarda dert ediliyor

cbr125 alma imkanim var aslinda ancak temiz olurmu bilemem

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Dogrusu heroda her ne kadar altimda iyi dursada garib biseler var

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    hep diyorum yine diycem lifan emisol veya discovery 150 öneririm.

Motosikleti
    honda cgl
    Cbr yi boşver sadece görüntü küçük cc madem küçük cc alacaksın hafif olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Ben ybr al derim

Motosikleti
    henüz yok
    Ybr evet hos motor ama altimda ufak kaliyor.

Arafta kaldim

Motosikleti
    honda cgl
    Sen bilirsin daha tatlı durur yok dersen chopper al bazı arkadaşlar daha tatlı dursun diye oynamalar yapıyor zevk meselesi ben şahsen daha rahat hükmedebileceğim motorları tercih ederim

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    Alıntı gobsistem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep diyorum yine diycem lifan emisol veya discovery 150 öneririm.
    emisol alalı 2 gün oldu. bence de 2. el emisol düşünebilirsin.

Motosikleti
    honda cgl
    Honda yamaha tvs bunların ortamında o saydığınız kıytırık markaların lafı geçmemeli bile kızmaca darilmaca olmasın ;)

Motosikleti
    henüz yok
    Chopper alirsam kuba superlight yada falcon freedom alicam yani baktim tvs olmicak gibi bu motorlara bakarim die dusunuyorum. Bu motorlar acemi oldugum icin hata affedermi

Motosikleti
    honda cgl
    Bence git istediğin motorların üzerine otur her açıdan birkaç poz resim çektir gel eve sakin kafa ile iyice bak sonra karar ver honda ve yamahadan şaşma ybr cuk diye oturur bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Alıntı doğan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chopper alirsam kuba superlight yada falcon freedom alicam yani baktim tvs olmicak gibi bu motorlara bakarim die dusunuyorum. Bu motorlar acemi oldugum icin hata affedermi
    valla kardeş ben sana söyleyeceğimi söyledim şahsen bana para verseler chopper kullanmam en güzeli commuter honda yamahadan da aşağı düşmem commuteri heryere sok çıkar indir kaldır hafif motor ben seviyorum commuteri rahat girip çıkabileceğim garajim olsa belki daha ağır motor düşünürüm motor alırken kullandığın muhitin trafik koşullarını park edeceğin yerleri göz önünde bulundurman senin için iyi olur bende daha önce kanuni racer 200s vardı park konusunda ve titreşimden dolayı sattım commuter ile çok daha rahatım

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Selam,

Derbi STX 150'yi de düşünebilirsin. Fiyatını 4.500 ,TL'ye düşürmüşler.

Motosikleti
    henüz yok
    Evet haklisin keske daha cok cesiylilik olsa commuter sinifinda bende seviyorum ama begenmedigim cbf almak yerine choppera binerim die dusunuyorum. Aslinda tvs icin motobest kargo ücreti bizden plaka ruhsat islemlerini de ustleneceklerini belirtiyorlar sencede iyi bir teklif deil xurto

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Derbi icin soyle biri 20 bin vs yapan olsa almayi dusunucem ama cinlilere gore daha iyidir herhalde

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı doğan81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet haklisin keske daha cok cesiylilik olsa commuter sinifinda bende seviyorum ama begenmedigim cbf almak yerine choppera binerim die dusunuyorum. Aslinda tvs icin motobest kargo ücreti bizden plaka ruhsat islemlerini de ustleneceklerini belirtiyorlar sencede iyi bir teklif deil xurto

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Derbi icin soyle biri 20 bin vs yapan olsa almayi dusunucem ama cinlilere gore daha iyidir herhalde

Malzeme daha kaliteli görünüyor. Bir de arkasında Ferco var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)