Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2014 Motosiklet Satış Adetleri ( Marka Bazında)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Benim anlamadığım şu honda yamaha fanatikleri bulduğu her fırsatta bajaj a mondial e laf sokma çabasına giriyor nedense (belki 5bine ybr alan alan adam 3binlik çinliye geçilmeyi gururuna yediremiyodur :D )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey sormak istiyorum samimiyetinze güvenip dürüst cevap vereceğinizi umuyorum.

Ar-ge, inovasyon, teknoloji yatırımı vs. demişsiniz malum bunlar milyonlarca dolar tutacak muaazzam yatırımlar. Bu adamlar böyle yapıp demiri karabükten, emeği Türk işçisinden sağlayıp çinden 2 bin liraya getirip 4 bin liraya satabildiği motoru burada 8 bine mal edip 10 bin liraya sattığında sırf Türk malı diye gidip o 100cc, 150cc motora 10 bin - 15 bin lira verir misiniz acaba?
    Eğer şimdiki halinden daha kaliteli olursa neden olmasın, tabi ki alırım. Sonuçta Japon ya da Alman ya da italyan motosiklet alanların amacı da az sorun çıkarsın , uzun yıllar dayansın diye değil mi ? Benim öyle , yoksa kimse birebir aynı mala daha fazla para vermek istemez.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ne kadar komiksiniz ya 3 yaşında çinli motorum beni 1 senedir işe götürüp getiriyor her gün. Uzun yolda çok zorlamama, bikaç kere yağsız kalmasına rağmen anca 15 bin km'de ciddi arızası çıktı, onu da 130 lira masrafla tamir ettim. Bajaj Pulsar aldım sadece ilk bakımına verdiğim para 100 lira. Millet çinli motor alıp toplu taşımada sürünmeden işine toplu taşımadan da ekonomik bir şekilde gidip geliyor neye itirazınız var dolmuşçu falanmısınız yoksa ?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar komiksiniz ya 3 yaşında çinli motorum beni 1 senedir işe götürüp getiriyor her gün. Uzun yolda çok zorlamama, bikaç kere yağsız kalmasına rağmen anca 15 bin km'de ciddi arızası çıktı, onu da 130 lira masrafla tamir ettim. Bajaj Pulsar aldım sadece ilk bakımına verdiğim para 100 lira. Millet çinli motor alıp toplu taşımada sürünmeden işine toplu taşımadan da ekonomik bir şekilde gidip geliyor neye itirazınız var dolmuşçu falanmısınız yoksa ?
    Kardeşim benim hiçbirşeye itirazım yok , sadece adamların neden bu kadar ucuz olduğunu ve sadece montajcı olduğunu açıklayan bir entry yazdım , ayrıca belirttiğim gibi sağlam modeller çıkmıyor değil , çok sayıda güzel kaliteli model var. Ama neden dünyayı dolaşan bir tane bile çinli motor yok ? Neden hep ybr ya da BMW enduro falan ? Yalan mi işte mondialde ar-ge yok , yenilik yok. Ne gelirse onu vidalayıp satıyorlar , yüzbinlerce km yapan da çinli görmedim şimdiye kadar. Genel olarak yüksek teknoloji ürünü marka ve modellerden kalite olarak geride , şunu bi kabul edin artık.
    tahsins bunu beğendi.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kubanında hiç reklamı yok Mondial okadar reklama göre çok az satmış.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    BMW satışı fazlalaşmış...
    Zenginiz işte...

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    daelim de iyi satmış ya

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle daha anlaşılır olur.

http://i.hizliresim.com/og8pRQ.jpg
    gözüme takılanlar bajaj yok listede ,BMW nin yarısı polis motoru vergisiz ,Suzuki ve kawasaki nin sürünmesi ,mv agusta ve moto guzzi ,hondanın kan kaybetmesi ve yamahanın çıkışı yamada san (yamaha türküye müdürü )ın kehaneti tut tu
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim hiçbirşeye itirazım yok , sadece adamların neden bu kadar ucuz olduğunu ve sadece montajcı olduğunu açıklayan bir entry yazdım , ayrıca belirttiğim gibi sağlam modeller çıkmıyor değil , çok sayıda güzel kaliteli model var. Ama neden dünyayı dolaşan bir tane bile çinli motor yok ? Neden hep ybr ya da BMW enduro falan ? Yalan mi işte mondialde ar-ge yok , yenilik yok. Ne gelirse onu vidalayıp satıyorlar , yüzbinlerce km yapan da çinli görmedim şimdiye kadar. Genel olarak yüksek teknoloji ürünü marka ve modellerden kalite olarak geride , şunu bi kabul edin artık.
    Dünyayı dolaşmamış olabilir ama mondialin son çıkardığı modellerden 125 mh drift ile 23 günde 11 ülke gezdiler bence bu küçümsenemeyecek bi başarı sonuçta ybr nin yarı fiyatına motor alıyorsunuz 11 ülkeden fazlasınıda gezerdi yeterki gezecek adam olsun http://www.mototurkiye.net/mondial-1...ulke-gezdiler/

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)