Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mont kıyaslaması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pcx 125
    Sa , bu iki mont arasında kaldım biri ucuz biri 250 tl daha pahalı sizce hangisini alıyım ucuz olanın görünüşü daha çok hoşuma gitti ben siyah istiyorum ama beyazlık cok olması gece görünürlük açıosından iyi , sizce allah korusun bir kaza sırasında koruma açısından ikisi arasında çok fark olur mu ? ve ikisde 4 mevsim mi ? ben satıcıya sordum ucuzu öyle dedi başka bir ilanda kışlk yazıyordu ? anlayan birisi varsa çok iyi olur valla alıcam bugün ikisinden birini ama ucuz alırsam kaskımı daha iyi alırım :D

pahalı >http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...95609300/detay

ucuz > http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7793936/detay/

birde buda var -> http://www.motosikletaksesuarlari.co...yaz_13574.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

Alıntı MotorcuMetos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa , bu iki mont arasında kaldım biri ucuz biri 250 tl daha pahalı sizce hangisini alıyım ucuz olanın görünüşü daha çok hoşuma gitti ben siyah istiyorum ama beyazlık cok olması gece görünürlük açıosından iyi , sizce allah korusun bir kaza sırasında koruma açısından ikisi arasında çok fark olur mu ? ve ikisde 4 mevsim mi ? ben satıcıya sordum ucuzu öyle dedi başka bir ilanda kışlk yazıyordu ? anlayan birisi varsa çok iyi olur valla alıcam bugün ikisinden birini ama ucuz alırsam kaskımı daha iyi alırım :D

pahalı >http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...95609300/detay

ucuz > http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7793936/detay/

birde buda var -> http://www.motosikletaksesuarlari.co...yaz_13574.html
    bilen yok mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hardmusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125>, Yamaha R25> Honda CBR650R
    montu deneyerek alırsan senin açından daha iyi olur dirsekleri ve omuzlukları tam gelmeli
    MotorcuMetos bunu beğendi.

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı hardmusty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montu deneyerek alırsan senin açından daha iyi olur dirsekleri ve omuzlukları tam gelmeli
    birini denedim , dainese yi tam oturdu

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Ucuz olan adamın üzerindede hiç güzel olmamış emanet gibi olmuş. Bütcen varsa Dainese

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı mustang256 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz olan adamın üzerindede hiç güzel olmamış emanet gibi olmuş. Bütcen varsa Dainese
    :D haklısnız fakat görünüşü hoşuma gitti yav: (/

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

:D haklısnız fakat görünüşü hoşuma gitti yav: (/
    adamdaki larg mış belki smallda daha rahat durur :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Kadıköyde var mı böyle mont falan satan yer kızıltoprak harici

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Daineseyi kullanmaktayim kisin 7derecenin altinda sogukta usutuyor, yazin terletiyo ! Icinde cikarilabilir iclik var ama genede kisa kaliyo... Sekli guzel ve spor, su gecirmiyo. Yasadiginiz yerin iklimine ve kullanim amaciniza gore tercih edin. Bence hem yazlik, hem kislik almalisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Kadikoy hasanpasadan bakabilirsiniz, bi cok magaza var

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bir dainese ci olarak başka birşey düşünülemez

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir dainese ci olarak başka birşey düşünülemez
    Geceleri gözükme durumu nasıl :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daineseyi kullanmaktayim kisin 7derecenin altinda sogukta usutuyor, yazin terletiyo ! Icinde cikarilabilir iclik var ama genede kisa kaliyo... Sekli guzel ve spor, su gecirmiyo. Yasadiginiz yerin iklimine ve kullanim amaciniza gore tercih edin. Bence hem yazlik, hem kislik almalisiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Kadikoy hasanpasadan bakabilirsiniz, bi cok magaza var
    Dainesi zaten öyle değil mi ? istanbulda yaşıyorum hocam siz en fazla kaç basıyorsunuz ? ben 80 i geçmem kışın üşür yazın terler miyim ?

bomber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R,Yamaha FZ6 Fazer
    Tex motorlar cordura kumaştan imal edilirler, dainese veya held'de tahminim sünger tip koruma yerine sastec veya o tarz sert plastik korumaya sahiptir, sırtta da en:1621,2 koruma vardır. Bu ilanlarda o da yok sanırım. Prosev'de sünger korumalar vardır.
    Ben olsaydım, prosev tarzı bişey alıp, 90 lira civarına a-pro omuz ve dirsek korumalarla değiştirip, sırta da böbrek korumalı kemerli en:1621,2 sağlam bir sırt koruma alırdım. 450 civarına gelir..

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı bomber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tex motorlar cordura kumaştan imal edilirler, dainese veya held'de tahminim sünger tip koruma yerine sastec veya o tarz sert plastik korumaya sahiptir, sırtta da en:1621,2 koruma vardır. Bu ilanlarda o da yok sanırım. Prosev'de sünger korumalar vardır.
    Ben olsaydım, prosev tarzı bişey alıp, 90 lira civarına a-pro omuz ve dirsek korumalarla değiştirip, sırta da böbrek korumalı kemerli en:1621,2 sağlam bir sırt koruma alırdım. 450 civarına gelir..
    eyvallah bu korumalar kolay bulunur mu ?

bomber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R,Yamaha FZ6 Fazer

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Geceleri gözükme durumu nasıl :D[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------
    Geceleri pek kullanmıyorum

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o akıllı telefonlardan kullanıyosan satıp deri dainese almanı tavsiye ederim. canın daha değerli

alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    illa ikisinden birini alıcaksan tabikide dainese almanı öneririm. Malzeme kalitesi olarak kat ve kat daha kaliteridir.Üzerindeki korumalarda aynı şekilde daha kalitelidir. Aklında bulunsun bir mont veya bir ekipmanın korumalarını çıkarıp baktığında üzerinde EN1621-1 veya EN1621-2 yazıyorsa onlar sağlam korumalardır ve bunlar dışında koruması olan bir ekipmanı kesinlikle önermem. ayrıca yanılmıyorsam dainese montun sırtında sırt koruması takabilmek için bir yer olucak o da çok önemli birşey bence. ömrünün uzun olmasından bahsetmiyorum bile.

yanakadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 2008
    ikincisi nede çirkinmiş :D

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikincisi nede çirkinmiş :D
    fakat şekil olarak en beğendiğimdi :(:( vucuta yapışmış olsa yine çirkin mi ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

saolun hocam peki bunu her seferinde çıkarıp takmak yerine dainese monta montelen miyo mu :D ?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dainese in laguna seca d dry ını almazsanız içinde yağmur içliği olmayacak, olup olmadığından emin olun. Yoksa yağmurda çok bi espirisi olmaz

Şunlarada göz atabilirsin. % 15 indirim var havalede.

http://www.motorturkiye.com/dainese-...-siyah-pmu1148

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alternatif olarak NIC markasını önerebilirim. Yazlık olanını kullanıyorum bir sorun olmadı.
    Sırtlık, omuz ve dirsek korumaları poliüretan, daha kaliteli birşey istersen sonradan alabilirsin.

http://www.motosuperstore.net/Nic-Nj-1011-Pace-Mont,PR-2118.html
    Bu siteden hem prosev hem NIC var kalite anlamında da oraya sorabilirsin, yardımcı olacaklardır.

Montu denersen çok daha iyi çünkü ben normalde M giyerken bütün 3 montumda S.

Sahibinden.com daki sırtlığı gövdene bağlıyorsun. Mont içine konanlardan değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)