Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çok merak ediyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan giderken polis beni durdurdu eğer ben kaçarsam ne olur çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    tabiiki polis seni yakalar....onun motorundan daha bir seri makinan yoksa..
    [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4986/untitled29jl.gif[/IMG][/URL][/IMG]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    kaçan kovalanır

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Plakan yoksa fazla sorun olmaz
    0 Rh (+)
    06 - 09

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı ghostrideremir adlı üyeden alıntı
    motordan giderken polis beni durdurdu eğer ben kaçarsam ne olur çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler
    Polisis atlatırsan çok bişey olmaz sadece mahkemede durdurduğunun farkına varmadım dersin.Bi hızdan birde dikkatsizlikten ceza yersin

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaçtığın an olabilecek şeyler şunlar telsizle dahaileride yol kesilir..burdanda kaçmaya çalışırsan zor kullanılarak durdurulursun ..yiyeceğin cezaya birde kaçman eklenir gözaltına alınır gözaltı süresince karakolda misafir edilirsin...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlasmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
    T.C. veya uluslararası yasalara aykırı eylemleri haber veya duyuru olarak yazmak, eylem tür ve türevlerini öğreti olarak anlatmak, terör olaylarında kullanılabilecek bomba veya benzeri maddelerin yapım ve
    temini hakkında bilgi vermek, suçluların hırsızlık veya benzeri yasadışı olaylarda kullandıkları ve herkes tarafından bilinmeyen yöntemleri ve/veya aletleri kullanma ve temini hakkında bilgi vermek.
    Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil)

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler