Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yamaha R25 den sonra MT-25 gelicekmi ? Söylentiler Gerçekmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla naked motorda hele ki tek silindirli motorda bizim motorlarımız fazlasıyla yeterli. Benim motorumun maksimum tork değeri 7000 devirde ortaya çıkıyor 24.17nm olarak. 6 viteste 7000 devirde 120-130 ile gidiliyor. 8 8.5 civarında da 140-145 km'leri görüyor motor daha fazlasına gerek var mı bence hiç gerek yok
    Zaten şehiriçinde hız sınırı var . 90 Km hız'dan sonra yakalarlarsa basıyorlar cezayı . Ben şehiriçinde sakin kullanıyorum commuter kullanır gibi . Stabil 80-100 arası gidiyorum 5-6 bin devirlerde .
    Green Arrow bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla naked motorda hele ki tek silindirli motorda bizim motorlarımız fazlasıyla yeterli. Benim motorumun maksimum tork değeri 7000 devirde ortaya çıkıyor 24.17nm olarak. 6 viteste 6000 devirde 120 ile gidiliyor. 8000 civarında da 140-145 km'leri görüyor motor daha fazlasına gerek var mı bence hiç gerek yok
    Abi hangi motor o? Ben çıplak severim; anadan üryan

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hangi motor o? Ben çıplak severim; anadan üryan
    Hyosung GD250N , Hyosung bölümünde bulabilirsin sürekli yeni bilgiler ekliyorum eksiler-artılar olarak.

https://www.youtube.com/watch?v=EO3YjF57-rU

Videodaki motor hakkındaki yorumlarınız nedir ? Stock hali mi yoksa bir hayli oynanmış hali mi

Motosikleti
    Ktm Duke 250 Abs olacak inşallah.
    Bu motorun son durumu(ulkeye ne zaman girecegi) ile ilgili haber alan varmı arkadaşlar ?

Ayrton_SENNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Ters maşa olmasının ne avantajı var?

Motosikleti
    4. motor Honda
    son hız videolarında 166da kalıyor mt yani master of torku yakalamak için anlaşılan dişli yada vites oranlarıyla oynadılar, ama 0-100 yine 7 saniye.

yinede ben motorun boru gidonlu olmasını sevdim yalnız o alt sakal olmamış

morder61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd - KTM DUKE 200 (yedek pilot :)
    Merhaba Dostlar
    Öncelikle deneyimi az olan ve race sınıfı düşünmeyen arkadaşlar için ideal bi motor olacağını düşünüyorum.
    Bazı dostlar 10 000tl gibi komik bir fiyattan bahsediyolar tabi insan bekler ki düşük olsun ama bakınız duke 200 cbr 250 z250 gibi motorlar fiyat aralıklarına.
    Yamahaya mail attım bu modelle alakalı bende almayı düşünüyorum. Türkiye'ye gelişi kesin olmamakla beraber fuarda da boy gösterebilir. Fiyatı r25 ten 1000 gibi daha az olur r25 e endexlesin tahminlerde herkes kendini ondan daha pahalıya satamazlar sonuçta. Ben vites aralıklarını devir ve tork değerlerini r25 ten farklı yapacaklarını düşünüyorum. İzlediğim videolarda pek çözemedim ama sonuçta bunu alan adam r 25 ci gibi hız için almıyor nispeten konfor ve tork için alıyor. Görüntü beni tatmin etti z250sl i de çok beğenmiştim fakat kawasakideki satıcıyla konustuktan sonra vaz geçmiştim almaktan. Bi yakınımda duke 200 var test ettiğimde direk ikisini kıyaslayacağım. bence ikisi aynı kuyunun taşı. Umarım ktm gibi gider ktmden iyi durur. o zaman benimde mt25 im olur.
    mo180402 bunu beğendi.

Alkan1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 25 Siyah
    Benim hiç deneyimim yoktu ve race sınıfıda istemiyordum ben mt 25 aldım

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)