Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

"Zaten Ayakta Olsa Bundan Beter Yapacağım"

Motovento
    REKLAM ALANI
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Bu sözler motosiklet ve otomobilin çarpışması sonucu yaralanan ve yerde yatan motosiklet sürücüsüne otomobil sürücüsü tarafından söyleniyor.

Bu ş... evladı yerde yatan ve şokta olan gence yardım edeceğine, moral vereceğine tehtit ediyor,ters yapıyor.

Lan kaza yaşanmış, trafik sigortan o kıçı kırık arabanın masrafını zaten ödeyecek, daha ne atarlanıyorsun. Çocuktan özür dilesene, bir ihtiyacı var mıymış sorsana?
    Kötüye gidiyoruz be, çok kötüye gidiyoruz.
    Bir çoğumuz karşılaşmıştır önümüze kırdığı halde haklıymış gibi savunmaya geçen, bağıran adamlarla. Ne farkı var onlarla bunun. Bu insanlarla beraber yaşıyoruz.
    Ne yapacaksın, dövsen ayrı sövsen ayrı, umursamasan ayrı.

O değil de en çok şuna yanıyorum;
    bu onun bunun çocuğu insan müsfettesi bu kelimeleri söylüyor, ve çevresinde toplanmış insanlardan hiçbiri bir kelime edemiyor. ahh..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla tam ağzı burnu dağıtılacak yavşakmış.

o sürücü korkusundan o şekilde konuşuyor.bakın ben şuçsuzum çocuk bana çarptı kızıyorum dercesine

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Hiç mi oradan başka motorcu geçmez arkadaş adam şanslı imiş terbiyesiz herif gerçi o göbeğe o HIZLA girmek ne kadar doğru ah be motorcu kardeşim inşallah birşey olmamıştır

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    G.t adam, ne olursa olsun yerde bir insan yatıyor. Ona bu lafları söylerken yanlışın var falan gibi sözler söyleyemeyen insanlar da bunu onaylıyor demek ki, sessiz kaldıklarına göre...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sen hem kural hatası yap, kazaya sebep ol, hemde artistlik yap.
    Kurye arkadaş yerde yatmasa öyle konuşabiliyor mu bu adam.
    Çevrede de bi tane delikanlı yok ki "sen ne diyorsun" diye adama hesap soran.
    Artist herif,bi gün indirirler seni o yerde yatan,ekmeğinin peşindeki adamdan beter olursun.

Düzeltme: Kavşak girişindeki trafik ışıklarını fark etmeden yorum yapmışım. Motosikletli arkadaşın kazada payı var gibi.
    Ancak ne olursa olsun böyle insanlık dışı bir davranış kabul edilebilir değil.
    ahmetkorkmaz ve KaanD bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Videoda motosikletli hatalı olarak gördüm ben ama burda önemli olan kimin hatalı değil adamın tavrı. Bu herifi öyle bir döverdim ki orda olsam ah ulan şerefsiz herif.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Kaskı çıkarmayan 112 ekibini tebrik ediyorum.
    Araç sahibi için linç ekibi gelmiş zaten

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı seyyah27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı çıkarmayan 112 ekibini tebrik ediyorum.
    Araç sahibi için linç ekibi gelmiş zaten
    Kaynak bekleniyor
    Korkarak yaşayamazsın!

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Hani birşey desem ban yiyeceğim o yüzden susmayı tercih ediyorum. Ama yinede haysiyetini şey yaptığımın cocuğunu bir temiz dövmek isterim

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    59 DY 002 aracın plakası 59 DY 002 plakalı aracın sürücüsünün annesi bir tane ama babası ihtimaller dahilinde.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Herşeyi geçtim, hatalı veya hatasız, hızlı veya yavaş vs vs hiç önemli değil benim için. Tek bir şeye fena takıldım :

Yerde yatan genç arkadaş için birisi ilkyardımla ilgili birşeyler derken o çıkdığı deliğe geri sokulacası otomobil sürücüsü "bırakın ilk yardımı, çekilin kenara" demiyor mu...

Hay ben senin insanlığını, vicdanını, ecdadını... Bu nasıl bir karakter yoksunluğudur? Yerde yatan çocuk belki de o an müdahale edilmezse ölecek? Belki hayatı boyunca sakat kalacak!! Senin kıçı kırık 3 kuruşluk araban daha mı değerli bir insanın yaşamından karakter yoksunu p.z.vnk !!!
    Morphin bunu beğendi.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Lan Sıçtırtma ağızına lafını duydum ya ah ahhh ben olacam orda varya 1 yumrukta yere sermessem en adiydim bizim yeni nesil gençlerde hiç yürek yok varya bi linç edeydiniz ya orda ahh bize denk gelmezkii

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    Ben kaza yaptıgımda bana carpan arac sürücü hastaneye kadar getirdi 1 haftada ziyaretime geldi suclu ben oldugum halde kazada Allah tan bana böyle bi sürücü rastlamadı videoyu izlerken icim cız etti ne insanlarda var

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

ZamboKage yerdeki kazalının halinde olsan sende sesini cıkartamazdın yaralısın kımıldayamıyosun adamın gücüne gidecek laflar edemiyosun

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

025sn de ne diyor genc anlayamadım o anda küfür ediyor adam
    yanakadam bunu beğendi.

Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    59 DY 002 aracın plakası 59 DY 002 plakalı aracın sürücüsünün annesi bir tane ama babası ihtimaller dahilinde.
    59 DP 002 hocam DY değil.

Ayrıca cidden biriside çıkıp sen ne diyorsun çocuk canıyla uğraşıyor yerde diyemedi ya helal olsun bizim insanımıza.
    Oldjack bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    burada 30 dakika da kapınızda olmazsa pizzanızı para vermeden löp löp götürün biz onu zaten sorumlu kişiden keseriz veya fırçalarız diyen dominos vb işletmelere,yemeğini 30 dakikadan fazla zamanda veya soğuk gelmesine kazan i...nin evlatlarına (sıcak istiyorsan kaldır k.çnı git yerinde ye) kızıp küfür edin..olayı yakalayamanlar lütfen karşı şeritten araçların tam motor geçerken çıktıkları yerdeki ışığa odaklansınlar sn 0:01..bazı insanlar korktuklarından sinirlenir sonuçta adam ona çarpan aracın scooter olduğunu bilmiyor. 250 km/hz ile giden bir racing mermi misali çarpabilirdi. ben adamın durumunu normal karşılıyorum..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı analar evlat doğurur,bazı analarda böyle pislikleri sıçar.Bu arada video 2012 yılından olayın üstünden nerdeyse 3 yıl geçmiş.

SSIRIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 - Hero XPulse 200V4
    Nasıl sinirlendim anlatamam adi herif. Arabanda yerin dibine girsin sende. İnsanlıktan çıkmış mahlukat.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Daha önce paylaşılmıştı ve maalesef adama ana avrat sövemediğim için çok üzülmüştüm yine paylaşılıyor ve yine forum kuralları sövemiyorum maalesef.

Mantar gibi türüyor bu insanlıktan nasibini almamış hayvandan daha aşağıdaki varlıklar. Bir geberin de memleket huzur bulsun.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    59 DP 002 hocam DY değil.

Ayrıca cidden biriside çıkıp sen ne diyorsun çocuk canıyla uğraşıyor yerde diyemedi ya helal olsun bizim insanımıza.
    tam 2 30 da var üstadım dy . Şerefsiz evladı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)