Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

"Zaten Ayakta Olsa Bundan Beter Yapacağım"

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hem kural hatası yap, kazaya sebep ol, hemde artistlik yap.
    Kurye arkadaş yerde yatmasa öyle konuşabiliyor mu bu adam.
    Çevrede de bi tane delikanlı yok ki "sen ne diyorsun" diye adama hesap soran.
    Artist herif,bi gün indirirler seni o yerde yatan,ekmeğinin peşindeki adamdan beter olursun.

Düzeltme: Kavşak girişindeki trafik ışıklarını fark etmeden yorum yapmışım. Motosikletli arkadaşın kazada payı var gibi.
    Ancak ne olursa olsun böyle insanlık dışı bir davranış kabul edilebilir değil.
    Aynen, motorun yol ayrımına girişinde sağından geçtiği araç duruyor. Yan yoldan ana yola çıkan aracın yanındaki araç ta ufaktan ilerliyor yani buradan anlaşılan ışık değişmiş ama o son yanma sönme (gıcığım o halta) esnasında motorcu arkadaş gazlamış muhtemelen. Bence motorcu arkadaşın kabahati büyük. Bir kez hızlı, bağlantı noktası, hele de trafik lambası konacak bir bağlantı noktası için fazla hızlı (dominos arması gördüm t-shirtte. Şu kadar dakikada gelmezse pizzanız bizden deyip vaktinde yetişemeden kuryeye de maddi yaptırım uyguluyorlar diye duymuştum. O yüzden hızlıdır muhtemelen. Ancak kaza bu, sebebi ne olursa olsun, kaza olmuş ve birisi yaralanmış, yatıyor yerde. O nasıl bir tavırdır yahu?
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Otomobil sürücüsü yapılabilecek en doğru şeyi yapmış. Hiç kaza yapmadıysanız bilmezsiniz. Anında 30 bilinçsiz ilk yardım yapabileceğini düşünen adam toplanır ve çoğu hava alsın diye o kaskı çıkarmaya çalışırdı. Gelen 112'nin yaptığı ilk yardıma da bakarsanız adamın tavrındaki ciddiyetin nedenini anlayabilirsiniz.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Ben paylasmisdim bu videoyu forumda bende cok sinir olmusdum o hayvana

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)