Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hasarlı Cbr 1000rr arıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi hasarlı 2008 ve üzeri cbr 1000rr arıyorum. Toplayıp abs ve çekiş kontrol takıp öyle kullanmayı düşünüyorum. Danıştığım husus bunun için nerelere bakmalıyım. Fikri olan varsa dinlemeye hazırım. Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    abs sonradan eklenmez diye biliyorum.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abs sonradan eklenmez diye biliyorum.
    Bu bilginozi'ye hakaret gibi bir şey hocam o 600RR'a taktı bile
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi hasarlı 2008 ve üzeri cbr 1000rr arıyorum. Toplayıp abs ve çekiş kontrol takıp öyle kullanmayı düşünüyorum. Danıştığım husus bunun için nerelere bakmalıyım. Fikri olan varsa dinlemeye hazırım. Teşekkürler.
    Bunlar alüminyum şasili kazada bir çizik bile olsa şaside yürüme yapar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı Ygz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar alüminyum şasili kazada bir çizik bile olsa şaside yürüme yapar
    Yürüme yaptığını bilmiyordum söylemeniz iyi oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bilginozi'ye hakaret gibi bir şey hocam o 600RR'a taktı bile
    Estağfirullah

LifeisBike
    Misafir
    Yürüme yaptığını bilmiyordum söylemeniz iyi oldu.[COLOR="Silver"]
    Hocam senin gibi motosiklet tecrübesi olan bir insanın böyle bir düşünceye girmesi hiç hoş olmadı bence yani hasarlı motosiklet toplama fikri.. Alıntı yaptığım cumleye yorum yapmıyorum.
    Vmaxxx bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Ya aslında olay şuradan çıktı tamamiyle; 1000r merakı başladı bende ama bir arkadaşımda 600rr daha rahattır şehir içinde 1000 lik bacakları çok haşlar değiştirdiğine değmez pişman olabilirsin dedi ama yine de içimde merak kaldı. Şimdi bu saatten sonra hiçbir motora abs siz binmeye cesaret edemem bide 1000 lik olunca çekiş kontrol bana göre mutlaka gerekir. Tüm bu masrafı 25.000 e alacağım bir 2008 1000rr a yaparsam satmak durumunda kalınca ciddi şekilde zarar ederim. yani o motoru üzerinde ekstra donanım var diye 32-33.000 e satamam. Ama hasarlı alıp toplarsam üzerine koyacağım ekstra donanımla bile normal bir 2008 1000rr dan ucuza getirebilirim düşüncesindeyim. Bu durumda satarken de ekstra donanımla bile normal 1000rr dan ucuza satabilirim. Şase konusunu gerçekten bilmiyordum
    mehmetenis bunu beğendi.

LifeisBike
    Misafir
    Piste çıkmıyorsanız litre motor niye? RR kesmiyor mu? Bence gerçekten cok gereksiz.. Bursadaki otoban tayfasını biliyorum, 10 makine toplanıp 16 k'ya çakıp devam ediyorlar deviri. Ben gerçekten çok gereksiz buluyorum. 600 yetmiyor diyen insanlara tepkim var
    storm_shadow bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Yetmiyor diyemiyorum çünkü limitlerin altında kullandığıma eminim ama 1000 liklerde vites rahatlığı var diyorlar. Tork fazla olduğu için düşük devirde gitme imkanı veriyor. Benimki sadece merak ile ilgili yoksa biri 280 öbürü 300 yapıyor.

LifeisBike
    Misafir
    Yetmiyor diyemiyorum çünkü limitlerin altında kullandığıma eminim ama 1000 liklerde vites rahatlığı var diyorlar. Tork fazla olduğu için düşük devirde gitme imkanı veriyor. Benimki sadece merak ile ilgili yoksa biri 280 öbürü 300 yapıyor.
    RR ile de düşük devirde gidebilirsin. Benim R6 'da 5.viteste 3k devir ile gittiğimde gazı açmak istediğimde hiç tork zayıfmış gibi davranmıyor. Kücültürsen vitesi daha cabuk hızlanırsın tabiki ama sadece böyle kücük bir detay icin böyle bir düşünce gerçekten çok gerekli değil..
    bilginozi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Hocam kulaktan dolma bilgilerle bence iş yapmayın. 1000rr ile trafikte çok sıkıntı yaşarsın düşük devirde gidersen hararet yapar bu motor. 600rr tam bir cadde motorudur 2k devirde bile gider. 1000rr da bulupta 600rr da bulunmayan ne var çok merak ediyorum.
    bilginozi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    1000 rr a hiç bulaşmayın öldürür o sizi tecrübeniz çok az 1000 rr için (dost acı söyler) erken ölmenizi istemeyiz !
    bilginozi bunu beğendi.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Insanlarin birbirine bence su oldurur bu oldurmez demesi dogru degil. Arkadas zaten surebilirmiyim diye sormamis. Kendine guveni varsa zaten kullanir. Olumde Allah'in emri ve ne zaman gelecegini ancak Allah bilir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Neyse yine de teşekkür ederim arkadaşlar.

LifeisBike
    Misafir
    Neyse yine de teşekkür ederim arkadaşlar.
    Umarm bana kızmadın

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insanlarin birbirine bence su oldurur bu oldurmez demesi dogru degil. Arkadas zaten surebilirmiyim diye sormamis. Kendine guveni varsa zaten kullanir. Olumde Allah'in emri ve ne zaman gelecegini ancak Allah bilir.
    http://www.motordelisi.com/forum/mot...-uzun-yol.html

Arkadaşın da kendine güveni varmış.. Zaten Allah sevdiği kulunu erken yanına alırmış.. Balayının bitmesini beklememiş..
    barodi bunu beğendi.

LifeisBike
    Misafir
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motordelisi.com/forum/mot...-uzun-yol.html

Arkadaşın da kendine güveni varmış.. Zaten Allah sevdiği kulunu erken yanına alırmış.. Balayının bitmesini beklememiş..
    Allah herkesi korusun öncelikle.. Bu kaza 600 ile yapılsa da sonuç değişmezdi.Litre ile alakalı oldugu kanısında değilim.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    niyetin varsa elindekini satıp al sağlam bitane 1000rr. ayrıca ALLAH sevdiği kulunu erken yanına alır buna alacağın motor vesile olucak belkide. o yüzden kaderine karşı gelme içinden geldiği gibi davran

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı LifeisBike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah herkesi korusun öncelikle.. Bu kaza 600 ile yapılsa da sonuç değişmezdi.Litre ile alakalı oldugu kanısında değilim.
    Konuyu açan arkadaşa lafım yok cbr 600rr a abs takan insan canını düşünüyordur zaten.. Ancak adam 250cc ile bin km yapmış kendini gaza getirecek cevap arıyor.. Sonra bu konulara bakıp 'ee tamam ben alıştım zaten kendime de güveniyorum şöyle 2008 model 600 ss alayım' diyor.. İnsanlara motosiklet önerirken kendi çocuğuna önerir gibi önersinler istiyorum..
    LifeisBike ve mete_han bunu beğendiler.

LifeisBike
    Misafir
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan arkadaşa lafım yok cbr 600rr a abs takan insan canını düşünüyordur zaten.. Ancak adam 250cc ile bin km yapmış kendini gaza getirecek cevap arıyor.. Sonra bu konulara bakıp 'ee tamam ben alıştım zaten kendime de güveniyorum şöyle 2008 model 600 ss alayım' diyor.. İnsanlara motosiklet önerirken kendi çocuğuna önerir gibi önersinler istiyorum..
    Şu konuda 1. sayfa ortalarında yazdığım bir mesaj var. vaktin var ise okumanı isterim. Aynı şeyleri düşünüyoruz.http://www.motosiklet.net/forum/moto...ar-aksama.html
    redlion999 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)