Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mantıklı fikir verebilecek arkadaşlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar merhaba. 7.500 tl param var. Tarzım naked.. Ben en mantıklı bulduğumu söyliyim sizde kendi fikirlerinizi söyleyin belki yardımcı olup kafamın karışıklığını giderirsiniz..
    6.750 tl ye 250 hyosung naked buldum motor çok temiz hatasız buna niyetliyim. Ama siz olsanız ne yapardınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arıyorumm
    bajaj pulsar al en azından arkasında duran bi servis ve EKREM ATA bey var. hyosung un parçaları çok pahalı tavsiye etmem

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Motosikletin arkasında distributor durur şahıs değil. Kaldı ki ikisinin de arkasında Kuralkan var(dı)
    Yeni distributor resmi olarak açıklanana kadar Kuralkan sıkıntısız devam ediyor. Sadece yeni motor getirmiyor ki; o da sizi bağlamaz 2. el alacakmışsınız.

Yeni distributor çok sağlam olacak Indian, Victory, Hyosung, SYM ve Motoran satıcısı olacak. Yani her tip kullanıcıya hitap edecekmiş.
    Yedek parçada çoğu şeyin fiyatları japon 250liklerden 2-3 kat ucuz. Ama gariban bi komuter motora göre pahalı.

Alıntı handsome_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj pulsar al en azından arkasında duran bi servis ve EKREM ATA bey var. hyosung un parçaları çok pahalı tavsiye etmem
    Parçalar pahalı demişsin.Merak ettim gerçekten Duke 200 kullanıcısı mısın
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bir hyosung kullanıcısı olarak ilk motorun olacaksa hyosung ALMA. çünkü illaki o motor yere düşecek bu kaza yapacağın anlamında değil acemilikten kaynaklı ufak tefek düşmeler ne bileyim ayaklığı kapatmayı unutacaksın öyle inerken küt yere ne bileyim göbeğe girdin ayağını yere koydun ayağın kaydı küt yere gibi. bu tür şeyler tamam herkesin başına gelebilir ama yeni başlayanların daha fazla karşılaştığı olaylar. Hyosung'un yedek parçaları arkadaşların dediği gibi biraz tuzludur enazından hintli ve çinlilere göre. bu anlamda sana tavsiyem pulsar alman olacak.
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Motor konusunda acemiliğim yok.. Hyosung GT650 naked kullanıcısıyım. Fakat güven vermiyor tork yüksek virajlarda atıyor bu yüzden sattım. Kasa olarak çok hoşuma gittiği ve tarzıma hitap ettiği için 250 cc modelini alırsam kontrol güven daha iyi olur diye düşünerek karar kıldım. bilmiyorum 650 cc modelini kullandınızmı ama güven vermiyor motor. Suzuki GS500 Kawasaki ER5 bunlarıda düşünüyorum ama bunların temizini bulmak çok zor olucak.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    kusura bakma ama er5 mi gt250 mi bakıyorsun bence sen öncelikle buna karar ver. yada en iyisi al bi cbf150 yakıt ta güzel fıtı fıtı gezersin paranda cebinde kalmış olur

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    en mantıklısı pulsar hocam

Motosikleti
    arıyorumm
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin arkasında distributor durur şahıs değil. Kaldı ki ikisinin de arkasında Kuralkan var(dı)
    Yeni distributor resmi olarak açıklanana kadar Kuralkan sıkıntısız devam ediyor. Sadece yeni motor getirmiyor ki; o da sizi bağlamaz 2. el alacakmışsınız.

Yeni distributor çok sağlam olacak Indian, Victory, Hyosung, SYM ve Motoran satıcısı olacak. Yani her tip kullanıcıya hitap edecekmiş.
    Yedek parçada çoğu şeyin fiyatları japon 250liklerden 2-3 kat ucuz. Ama gariban bi komuter motora göre pahalı.

Parçalar pahalı demişsin.Merak ettim gerçekten Duke 200 kullanıcısı mısın

evet gerçekten ktm kullanıcısıyım. adamın bütçesi belli ve mantıklı bi fikir istemiş. ne deseydim git ducatimi al diyeyim? benim gücüm ktm ye yetiyor ktm aldım. 7500 tl ye alınabilecek en mantıklı alternatif pulsar. en azından parçası ucuz. üç kuruş etmeyen çin malı hyosung a japonmuş gibi parçalarına okadar para vermek senin nekadar mantığına sığıyor anlamış değilim

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Pulsar tarif etmişsin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben artık Hyosung'a marka olarak bitmiş gözüyle bakıyorum. Bu ara Çin değil, Güney Kore malıdır, kalitesi de hiç fena değildir. Hayatımda Hyosung kadar model yenilemesine gitmeyen firma görmedim. Yıllardır aynı motorlar. Halbuki o V motor bloğunu mesela enduro bir modele taksalar, o naked modellerin kasalarını artık değiştirseler, GV'lerde boyaları dışında estetik başka değişiklikler yapsalar ne güzel olurdu. Yıllarca durdular, durdular sonunda gidip o acayip GD250N'i çıkarttılar. Çok iyi bir motor olmasına rağmen, şekilsiz ve çok rahatsız. Onun yerine biraz daha klasik görüntülü bir naked çıkarıp, yine aynı bloğu koysalar yok satardı.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaslar ilgi alakaniz icin cok tesekkur ederim. Pulsar pek hosuma gitmedi acikcasi. Ktm de dusundum belki 2 bin daha zorlarim ama ona 2 kisi biraz zor seyehat olur o yuzden pek ilgilenmedim chooper de olabilir aslinda. 8 binde hyosung buldum boyum uzun oldugu icin izellikle hyosung dusundum depo boyumu olculuyor diye. Hala kararsizim. Her kafadan farkli bisey cikiyor malesef dahada zorlasiyor. 😄 x-max da dusundum ama scoter biraz zor olucak benim icin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)