Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Buyrun Burdan Yakin

Motovento
    REKLAM ALANI
    adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Az önce Star Haber de yayınlanan görüntüler utanç vericiydi. İki motosiklet birinde artçı olmakla beraber Taksimden Bayrampaşa ya kadar yapmadıkları şaklabanlık kalmayacak şekilde gitmişler. İnanın bu görüntülerden sonra Motorla gezmek bir kabus oldu benim için gerçekten utanıyorum. İnsanlar da zaten kötü olan imajımız bu görüntülerden sonra ne hale gelecek bilemiyorum, bilmekte istemiyorum. Ne mi yapmış bu şaklabanlar söylim;
    Kafalarda kask yok (bu bile hafif diğer yaptıklarının yanında)
    Gece akan trafikte arabaların arasında giderken ayağa kalkıp selenin üzerine çıkıyor bir tanesi.
    Diğerinin artçısı varken ellerini bırakıp dans etmeye başlıyor.
    En sol şeritten en sağ şeride bir anda geçiveriyorlar (ayakta)
    Yine artçısı olan şaklaban ayağa kalkıyor selenin üzerinde gidiyor.
    Takip eden Star muhabirinin tehlikeli değil mi yaptığınız sorusuna verdikleri cevap; Çok zevkli bişey bu yaaaaaaa.
    Diğerininkide alırım anahtarını mikeee
    Allah bildiği gibi yapsın bu şaklabanları ama biz ne yapabiliriz bilemiyorum.
    Çok utanıyorum çoookk
    TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Ben bu şekilde olmayacagım için rahatım ama zedelenen motosiklet kariyerımıze pek faydamız dokunamayacak. Her kez aynı düşünmesede motosikletimiz varsa. Adımız herzaman "Motosikletli serseri" olarak kalacak....

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    la havlee
    kızılcık sopasıyla döveceksin böylelerini
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    abı bunlar dussun kafaları patlasın hakkaten..gozumun onunde dusse durmam ne dersenız dıyın..bu gıbı salaklar yuzunden adam yerıne konmuyoruz cunku..

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallaha bu motorcuların imajını zedeleyecek bi hareket olsa da bence bizim utanmamızı gerektirmez,en azından ben öyle düşünüyorum...Madem ki kanalda çıkmış,plakası alınır ve gerekli mercilere iletilir,bunu haber yapıp bırakmak habercinin ayıbıdır biraz da...Tabi eğer polise haber vermedilerse.İnsanların bu noktada sapla samanı ayırd etmesi lazım,yani biz ne yaparsak yapalım bu insanları bi tür sihirli deyneğimiz olmadığı sürece ortadan kaldıramayız...Burda dediğim gibi milletimizinde motosiklet sahibi ile motorcuyu ayırt etmesi lazım,yoksa bizim yapabileceğimiz çok bişey yok.Bu tip insanları ben motorcu olarak görmüyorum,ben onlara yalnızca motosiklet sahibi diyorum.Toplum tabi ki motorcu diyip genelliyor fakat bunun için maalesef ki yapabileceğimiz çok bişey yok...Sadece elimizden geldiğince bu tip insanlar görürsek gerekli mercilere durumu iletmeliyiz onun haricinde dediğim gibi maalesef ki yapabileceğimiz çok bişey yok.

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Bunlar bu motorlarla bunu yapıyorlarya inşallah kendileri motor olurlar. zaten taksimden pek uzakta diiller.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamerayı görse bile hala devam edip artistlik yapıyor...Bu yazının yazılacağını düşünemiyor belirli bir kitleyi etkilediğinin farkında değil
    Patatessogan geri döndü

erkan2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazel
    olmasın böle şeyler ya zaten motorların trafikteki durumları belli akıllı olalım akıllı

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    ondan sonrada motorcular başbelası kurunun yanında yaşta yanıyor

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    olayı görmedim izlemedim.ama trafikte serserice hareket eden ister motosiklet ister 4 teker kullanıcılarna uyuz olurum.hayır yaptıkları onca tehlikeli hareketten,atlattıkları tehlikelerden trafikteki diğer duyarlı ve dikkatli kullanıcılar sayesinde kurtulduklarının farkında olmadan hava atarcasına anlatmaları yokmu .diğer sürücüleri sıkıştırdıklarından makasa girmelerinden önlerinden kaçan yada yol veren insanları aşşalarcasına küçümseyerek korkak olduklarıundan.kendilerinden tırstıklarından öylesine bahsederlerki
    lan salaklar, o korkak dediğiniz herifler yol vermese kenara kaçmasa siz yaşıyo olucakmısınız bakalım.millet hayatını sokakta bulmadıki sizingibi boş herifler için harcasın ,tehlikeye atsın

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    ya arkadaşlar herzamn istinalar olacaktır ..zaten hiçbir grupta rejimde eksik yanlış olamdan olmaz.. bunlar gerçek motorcuları bağlamaz, ipsiz sapsız tipler işte belli.. ama bunlara kızıpta önüne gelen rasgele motorcuya tahlikeli hareket yapan araç şöförleri asıl tehlike bizim için.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden*** şam piiii yonnn ***

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    bunlar her zaman olacaktır adam olana değil parası olana motor satıyorlar önemli olan onlarla aynı olmadıgımızı göstermektir

adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar herzamn istinalar olacaktır ..zaten hiçbir grupta rejimde eksik yanlış olamdan olmaz.. bunlar gerçek motorcuları bağlamaz, ipsiz sapsız tipler işte belli.. ama bunlara kızıpta önüne gelen rasgele motorcuya tahlikeli hareket yapan araç şöförleri asıl tehlike bizim için.
    Sevgili muritu aslında kendi söylediğini yine kendin çürütmüşssün. O yüzden bu olanlar öyle yada böyle bizi bağlıyor malesef.
    TANRI, İNSANLAR UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE BOZCAADA YI YARATMIŞ

MeTaL_MoRguE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    boş werin ya nabarlarsa yapsınlar !
    ''her şey zehirdir,mühim olan dozdur.'' kızıldereli atasözü
    Alttan Motorgaçli Çifttekersel Dengelik Götürgeci.

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nası yanı hızlımı gitmişler trafık canavarlımı yapmışler tuhhhhhhhhh size utanın bee insan kameralara yakalanmadan gider
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akşam seyrettim görüntüleri, şöyle düşündüm içimden
    -çok değerli medya mensupları o akşam için ana haberi dolduracak
    bir şeyler bulamamış ve bu arkadaşları gaza getirip böyle bir şey
    yaptırmış, yani tamamen bilinçli
    -sonra aklıma başka bir cin fikir daha geldi, insanları motorlardan
    uzaklaştırmak için özellikle dört tekerlerin sponsor oldugu bir haber
    olabilir, malum bu aralar motosiklet çok popüler oldu ülkemizde
    aman boş ver dedim sonrada, iki tane ahmağın yaptıgı saçma sapan
    hareketler işte nihayetinde
    bu fevri hareketler bizleri kızdırmakla birlikte her an her gün karşılaştıgımız
    olaylar değil ama ben hergün onlarca kasksız dolaşan motorcu görüyorum
    yollarda, bence asıl tehlike bu......

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Motosiklet kullanıyorsam bana zevk veren her türlü akrobasiyi yaparım çünkü bu hazzı başka hiç bir şey bana veremez.

ama... yoğun trafikte değil... çocukların oyunlar oynadığı ara sokaklarda ya da parklarda değil. İlle de bir şeyler yapacaksan boş alan çok. Mesela Sapanca'ya gideceğiz bu pazar inşallah. Bul yeşil alanı, geniş bir düzlüğü, ister selenin üstüne çık, ister el bırak, tek teker yap, motordan atlayıp onunla beraber koş... aklına ne gelirse artık. Hatta beni de çağır.. izlemek eğlenceli oluyor. Yani her ne halt yiyeceksen sadece kendin zarar görebileceğin şekilde ye.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ypabileceğimiz bişey yok.Polis zaman geçirsin diye yok, görsün bassın cezayı, mobyletleri toplamak değil polislik

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler