Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Süpermoto tavsiyeniz!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Merhabalar hayalimde olan motorlarin en basinda bir supermoto var. Ama fiyatlar baya ucuk en uygun olani vr125x gibi oda guc olarak beni biraz korkutuyor. Apachi xr250r var ama onunda bulmak cok zor neredeyse int de hic yok.
    uygun fiyatli bir motor alip kendiniz yapabilirmitiz gibi bi fikir var kafamda ama herkez cok zor diyor korkutuyorlar. Tecrube etmis ve bu konuda fikri olan varmi bana nasil yol gosterebilirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    on jant 17' yaptirilip lastikler asfalt lastigi olursa anca oyle olur. Bu da motorun agirlik merkezinin degismesi, fren performansinin degismesi anlamina gelmektedir , ayni zamanda onu asagi inecegi icin otururken sele sizi asagi kaydirabilir. Fren performansi demisken agirlik merkezi on tarafa kayacagindan on fren ile fren mesafesi azalacagi gibi arka tekeri kaydirmak daha kolay kayacaktir (supermoto vazgecilmezi). Bunun yaninda yine agirlik merkezi one kayacagindan motorun arka taraflarinin yagsiz kalma ihtimali var. yani on alcalirken arkayi da alcaltmak gerekiyo bu da motoru yere daha yakin bi hale getireceginden altini vurma olasiligi artiyo.iyi usta gerekiyo yoksa yapilmayacak sey degil.
    ama wr125x'e butce yetiyorsa onu alin gucune alisirsiniz 15 beygir makine var ustunde sonucta. 2-3 kere dusebilirsiniz belki ama alisilir. (Ilk aldiginizda kirilcak parcalari cikarin sinyal ayna vs. kapali alanda calisin bildigim kadariyla yedek parcasi pahali bir motor.)

Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar hayalimde olan motorlarin en basinda bir supermoto var. Ama fiyatlar baya ucuk en uygun olani vr125x gibi oda guc olarak beni biraz korkutuyor. Apachi xr250r var ama onunda bulmak cok zor neredeyse int de hic yok.
    uygun fiyatli bir motor alip kendiniz yapabilirmitiz gibi bi fikir var kafamda ama herkez cok zor diyor korkutuyorlar. Tecrube etmis ve bu konuda fikri olan varmi bana nasil yol gosterebilirsiniz?
    Sıfır değil ise aradığınız ben Süpermoto/cross çft takımlı plakalı Apachi XZ250 RM versiyonu satıyorum, Mayıs 3 te satış iptal olacak. R değil RM, link aşağıda (fiat abartısı düşüncesinde olanlara ,için diyeceğim, sıfır R model 9000 e dayamış, trafik çıkışı yok, ayrıca hem cross takım hem süpermoto takıma sahip, masraf derseniz, revizyona sokup sıfır randımanda kullanırsınız,)

http://www.motosiklet.net/forum/sati...li-apachi.html

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    derbi etx ile lastikleri değiştirseniz olmaz mı?

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Nedense site ilaninizi gormemi engelliyor yetki felan diyor ben anlamadim baska bir sitede ilaniniz varmi? ahmet.yildiz52@hotmail.com bana resimlerini.mail atabilirmisiniz?
    En önemlisi takas dusunurmusunuz?

Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedense site ilaninizi gormemi engelliyor yetki felan diyor ben anlamadim baska bir sitede ilaniniz varmi? ahmet.yildiz52@hotmail.com bana resimlerini.mail atabilirmisiniz?
    En önemlisi takas dusunurmusunuz?
    Üzügünüm satıştan çektim, kendime revizyondan geçirip kullanmayı düşünüyorum, ilanım süreli idi.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    wr 125x güç olarak korkutuyor derken ? 15 beygir değil mi o motosiklet ?

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    15 beygir ama kullanmadim hic o yizden 125cc deince kafaya takiyo insan bi kullanip denemem lazim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)