Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ağır karaktersizlik içerir....! cbr650f kusursuzmuş!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru haklısınız hocam fakat,
    şöyle düşünelim. 28,000 sıfırı sen kazalı motoru 26,000e veriyorsun. kazasız yazıyorsun. bence çok yanlış.
    ilan atacaktım fakat yanından kalkmış. vitrinde s1000rr vardı. adam 68 BİN tl ye almış. motor daha sıfır zaten, kontrol etmeden almış motor kazalı çıkmış 45 binden vitrin ilanına koymuştu. bu adama yazık değil mi. düşünüyoruz şimdi iyi hoş bir şey değil.
    eden bulur dünyası... dürüstçe anlatmak verken neden işin illegal kısmını yapıyoruz ki ? 26 yazacağına 24 yaz. açıklamayada böyle böyle oldu desin ki bilelim en azından. hani bazı şeyleri anlamak için dilimiz yanmasını beklemeyelim. motorcu camiasında dürüstlük en önemli şey, bu adamın yaptığı bire bir terbiyesizlik. bir nevi ölümden dönmüş fakat gel gör ki, neler diyor... ben şahsen hoş görmüyorum böyle insanları. tutupta muhabbet bile etmem doğrusu. yanlış anlaşılmasın
    Bir düşünün, bu motora müşteri geliyor,; adam gitmiş parasını denkleştirmiş, temiz motor buldum diye sevinerek bu motoru almak istiyor, sen kaza yapmış motoru acımadan, gözünün içine baka baka bu adama kakalıyorsun. Bu, şerefsizlikten başka bir şey değildir ve bana göre buraya yazarsam bazı adalet savaşçısı, kanun savunucusu arkadaşların tepkisini çekecek şekilde cezalandırılması gerekir. Kaza yapan arkadaş değil de Burak Otomotiv denen (ki bende klasik sahtekar galerici imajı uyandıran) firma, bizim aciz kanunlarımızın açıklarından faydalanıp bunu yapıyorsa o firmanın ocağına incir ağacı dikilmesi gerekir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    kim ne derse desin, tuning yapılmış, stok halinden çıkarılmış hiçbir taşıtı almam. kazasız da olsa egzostu şunu bunu değiştirenlere karşı güvenj sorunum var

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    forumda daha önce geçen şu ifşa da http://www.motosiklet.net/forum/moto...veriliyor.html güzeldi unutmamak lazım fırsat doğmuşken hatırlayalım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    kim ne derse desin 2.el Racing motor alınmaz

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen beni yine anlamamışsın aga. Yukarıda yazmış zaten arkadaşlar.
    Bu adam kaza yaptıktan sonra motora çok yüksek masraf çıktığı aşikar. Ustalardan biri bu adama demiştir ki, sen bunu yaptırmakla uğraşma, bi ton da para çıkarma cebinden, ben bu motoru 15.000'e alırım. Motoru aldıktan sonra da 5bin masraf yapıp üstüne 6 bin kar payı koyup satmaya çalışıyordur işte. Yani ihtimaller arasında böyle bir durum var. O yüzden direkt "vay haysiyetsiz şerrefsiz" moduna girmek yanlış bence
    Bu ihtimali düşünmemiştim. haklısınız hocam.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    İlan kaldırılmış demekki ya bu formu takip ediyorlar yada motosiklet satıldı.
    Neden kimse hakkı ile para kazanmanın yoluna gitmiyor ve bu şekilde kazandığı para ile nasıl rahat uyuyor gerçekten çok merak ediyorum.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cunku bizim milletin genetiğinde şerefsizlik ve dolandırıcılık var.
    çünkü ben motoru satarken yaptığım gibi bütün çiziğinden tamiratını söylediğin zaman , karşı taraftaki gerizekalı senin dürüstlüğündense başka bir çakalın "tertemiz abi hiçbişeysi yok abi ciğeri sağlam abi" laflarının üstüne atlayacak kadar gerizekalı.
    MotorKafa, gursus ve Mengu16 bunu beğendiler.

bomber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R,Yamaha FZ6 Fazer
    Bence böyle ilanlar için ayrı başlık yapıp motor satın almak isteyenleri bilinçlendirmemiz lazım. Madem devlet böyle dolandırıcılardan bizi koruyamıyor, bizim kendi aksiyonumuzu almamız gerekiyor..

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    ilanı yayından kaldırmışlar,yakında yeniden ilan verirler,ilanda plakayı kapatır artık,ama egsoz ne olur bilemem,Yoshimura Egzozlu cbr 650f gördüğümde ilanlarda direk bu motor aklıma gelir artık.
    MotoGlock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)