Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi alıcam yardım lütfen.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar 1 hafta içinde kredi için başvuru yapıcam fakat sormak istediğim bir kaç şey var. Taşıt kredisi için başvuru yapıcam işbankasına % 1,20 faiz var kaskoyu yaptırmıycam "Kasko sigortası Bankamızdan yapılmayan 0 km. ve 2.el araçlar için bu oranlara % 0.05 puan eklenecektir." şimdi zannedersem %80 nini veriyor benim alacağım motor 2300 ytl buna plaka ruhsat filan eklendikten sonramı toplam miktarın kredisini çekicem(2300ytl+150plaka ruhsat) yoksa sadece 2300 mü çekicem plaka+ruhsat krediye dahil değilmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    belki bu link sana yardımcı olabilir http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8904

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    orayı biliyorum okudum çok saol benim merak ettiğim motorun fiyatı 2300ytl ise 2300ytl kredimi çekicez yoksa 2300+150ytl plaka ruhsat için 2450ytl kredimi çekicez malum taşıt kredisi için aracın%80 ninin ücretini çekebiliyorsun bunun içinde plaka ruhsat ekleniyormu

neptun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kredi ödemesinde banka proforma faturayı baz alır.Yani sana düzenlenen proforma fatura bedeli neyse sana onun üzerinden %80 hesaplayıp ödeyecekler.Tabi koçbankta olduğu gibi kampanyalarda düzenlenerek faturalar birleştirilip ödeme yapılabiliyor.

OTOBAN FARESİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000 RR
    Öncelİkle Mrb Ben Garantİ Bankasin Da ÇalİŞİyorum Bİzde Oran 1.25 48 Ay Vadelİ Ama Gİnede Senİn Tercİhİn. DÜŞÜNÜYORSAN BANA MAİL ATABİLİRSİN.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler