Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir gün birisi bu kamera ile çekim merakı yüzünden çok pis dayak yicek. HAYIRLISI!

Motovento
    REKLAM ALANI
    santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Motorda kornaya basmaninda bir adabi ve sekli var. Uc kez bip bip bip yaparsin duyup duymadiklarina bakmak icin biraz bekler tepki vermiyorlarsa tekrar uc kez basarsin. Ben bu gibi seylere rastliyorum trafikte ne oluyorsa yolda bana bir turlu sinirlenemiyorum.
    Ege Anıl EFE bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    izlemedim ama tahmin ettiğim arkadaşsa youtube da kanalı var.. hoş karşılamıyorum ve bu arkadaş yüzünden insanlar bütün motorcuları aynı kefeye koyup bize öfke gösteriyorlar..

bir klibi varki youtube da çok öfkelendim bir hanımefendi arabasında telefon falan kurcalıyor ama trafik zaten tıkalı ilerlemiyor bu arkadaş kadını taciz ediyor aynanı kırarım diyor falan çok öfkelendim tamam bayanın yaptığı hatalı olablir ama trafik tıkalı zaten ilerlemiyor artı kaldıki o bir bayan öyle bir tavıra ne gerek var.. o bayan hepimizin bacısı annesi yada eşi olabilirdi..

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Kamerayı takanlarda bir öz güven bir ustalık falan mı geliyor adrenalin patlaması şeklinde çok merak ediyorum bunları gördükçe almayı düşünmüyorum açıkçası resmen BBG ye dönüyor iş :D
    burakozen bunu beğendi.

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    gece gece iyi güldürdü beni :D adam doğal komik :D

Ege Anıl EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696, Triumph street triple, Xmax 25
    Amaç Belli, Durduk yere kavga vs. çıkartarak egosunu tatmin etmeye çalışıyor.Bunuda kameraya yansıtıyor.
    Dayak yolda böyle giderse .

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Sataştığı adam ondan pisikopat çıkarsa görürüm ben onu.
    Karşısına profesyonel sporcuda çıkabilir, gelecegini düşünmeyen silah, bıçak taşıyan pisikopatta çıkabilir.
    Görürüm o zaman ben o arkadaşı, dayağın belini kırdım başlıklı videoda
    santo78 bunu beğendi.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Bütün şeritleri boşaltın ve kimse bu adamın önüne geçmesin zira yol arkadaşa yetmiyor.
    Video'da ki hareketlerde hiç bir sıkıntı yok. Hatta ben o bölgeyi hayatımda hiç o kadar BOŞ görmedim.
    Biribinin üstüne çıkan otobüsler mi dersin, Köprü bağlantısından gelen araçlarmı dersin...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hiç aç karnına dayak yememiş bu arkadaş....

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    150 metre önündeki araç şerit değiştirince kornaya abanması videonun en can alıcı bölümüydü:D
    manofsteel ve cluuberzone bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bir klibinde sol şeritte range rover la giden biri var bu arkadaşda orta şeritte ona korna çalıyor diyorki şuna bak boş boş gereksiz frene basıyor gibisinden bir şeyler diyor izlerken sinirden kudurdum sanane yavv sanane dedim.. adam kural ihlalimi yapmış hayır yanlış ters bir şeymi yapmış hayır şeridinde gidiyor frene basıp basıp çeker belki temkinli biridir belki parası boldur gider yeni balata alır koymuyordur..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    O değilde bu dingük bir gün başka motorculardan dayak yer ve videosunu paylaşırlarsa , patlamış mısır eşliğinde keyifle seyrederim

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Acemi bi ergenden başkası değil,

One_ Million - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1000RR HRC (2016)
    Bu adam motor kullandığını sanıyor, bu arkadaşı tanıyan varsa bi güzel zopa atsın, bu apaçiler yüzünden insanlar bizi mimliyor..

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Ben böyle mükemmel derece de bir acemilik ve motorculuğun verdiği üst düzey bir öz güven görmedim maşallah hep haklı ulan sağ şeritte gidiyorsun adam sağa dönecek gayette kontrollü bir şekilde giriyor avazın çıkana kadar bağırıyorsun benim uzun yolda yaşadıklarımı görse ne yapardı acaba tırcılara karşı.

Motosikleti
    Artık Yok...
    ben 20 yıldır motor üstündeydim ben yaşadıklarıma bunun verdiği tepkiyi versem ya seri katil olurdum ya hapisdeydim yada mezarda..
    türkiyede her çeşit kural tanımazı vardır motorcusuda dahil.. sele üstündeysen ya sabır deyip sabır çekip Allaha havale etmeyi bilicen bu merete binmenin yazılı olmayan kuralıdır..

MustafaErdur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Şahsen hiçbir sorun görmüyorum ortada nelerini gördük bunlar gayet olağan şeyler

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    neydi bu vatandasin youtube kanalinin adi?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok mal gördüm trafik de ama bunun kadarını görmedim...motorculuk camiasının yüz karası...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    ulan bunlar gibiler yuzunden milletin bize karşı önyargıları artıyor geçen kayboldum motorla taksiye yaklastım camı aç dedim adres sorucam adam ne var amk diye çıkıştı sonra konustuk falan bi güzelde tarif etti yolu ama bi sopa çıkarmadığı kalmıştı alakasız sarıyorlar millete bizide sonra onlar gibi sanıyor millet..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 metre önündeki araç şerit değiştirince kornaya abanması videonun en can alıcı bölümüydü:D
    o değilde beyaz araba önüme atladı diye o kadar mesafe varken yırtınan adamın gri renault un önu atlamasıda bir hayli ilginc o zaman o adamında ya .. yada sabaha bırakması lazım
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şeytan damarlarında geziniyo herifin adeta bunla arkadaş olunmaz selam verilmez mide bulandırıcı bi tip Allah yakınlarına yakınında olmak zorunda olanlarına sabır versin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)