Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir kaç motor arasında kaldım :))

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. Öncelikle herkeze selamlar. motorda daha yeniyim bitane scooter im var toplasan 1000 km gitmişimdir fazlasıyla sıkıldım yalnız bu motordan. Bir kaç motor arasında kaldım

Kawasaki z 250 sl
    Kawasaki rc 250
    Cbr 250
    Pulsar 200 ns
    Duke 200

Açıkçası pek fazla param yok. Beğendiğim motor Z 250'SL tabiri caizse kuruşu kuruşuna param yetiyor . ) yalnız bu motor ile alakalı bir tanıtım videosu bulamadım kullanan arkadaşlar falan varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Bir diğer sorum da ekipman olarak böyle bir motorda kask vs. olarak ne önerebilirsiniz acaba ? fazla uçuk olmazsa ( bu konuda illaki eleştiri alacağım biliyorum ama .

Değerli yorumlarınız için şimdiden Teşekkür Ederim. Allah kazasız belasız sürüş nasip etsin herkese..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    benim tavsiyem sana pulsar 200 ns kardesim. fiyat konusunda çok daha avantajlı ve isteklerini karşılayabilir bence sonuc olarak 250 lik motoru bikaç sene içinde butmek isteyeceksin buyuk paralar bağlamana gerek yok bence.

Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tavsiyem sana pulsar 200 ns kardesim. fiyat konusunda çok daha avantajlı ve isteklerini karşılayabilir bence sonuc olarak 250 lik motoru bikaç sene içinde butmek isteyeceksin buyuk paralar bağlamana gerek yok bence.
    Yorum için teşekkürler. Zaten bi büyük motor alacağım için scooteri dandik bir şey almıştım ama 250 cc nin üstüne çıkma gibi bir şansım yok hem çevremdekilerden dolayı hemde kendim zaten korkarım motordan biraz ama gelip görelim ki motosiklete aşığım değiştirme gibi sorunum olmayacağından iyi bir motor alayım istiyorum ama tabikide yine tavsiyelere uyacağım sonuçta acemiyiz

Pulsardan korkum daha yeni piyasada herkez sorunsuz biniyor şimdilik ama pek sağlam motor değil diyorlar

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı burakozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum için teşekkürler. Zaten bi büyük motor alacağım için scooteri dandik bir şey almıştım ama 250 cc nin üstüne çıkma gibi bir şansım yok hem çevremdekilerden dolayı hemde kendim zaten korkarım motordan biraz ama gelip görelim ki motosiklete aşığım değiştirme gibi sorunum olmayacağından iyi bir motor alayım istiyorum ama tabikide yine tavsiyelere uyacağım sonuçta acemiyiz

Pulsardan korkum daha yeni piyasada herkez sorunsuz biniyor şimdilik ama pek sağlam motor değil diyorlar
    tabi böyle bi düşüncen varsa birazdaha farklı olur önerim. sonucta 250 de gayet yeterli bir makina büyütmeyeceğim diyorsan bu seferki önerim Kawasaki z 250 sl AEA gaytet basarılı buluyordu motoru

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoca,m nacizane tavsiyem kask mont bot eldiven sırtlık aldıktan sonra kalan parayla 2. El japon motosiklet almanızdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Ekipman ise: dainese mont, astars smx5, monta takılabilen impactec sırtlık, icon kask, astars eldiven toplam 2000 tl civarı yapar. Yaz sonunda kelepir 2. El 250 sl de buldunuz mu tamaam
    burakozen bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Şahsi tavsiyem önce ekipmanlarını alıp, sonra kalan bütçe ile sıfır Bajaj yahut ikinci el Japon almanız yönünde olur. Ekipmanda ucuza kaçmayın.

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Diğerlerini alıcak paran varsa Pulsar alma bence (eğer yeni başlamıyosan)
    Test sürüşü yapmadan düşünme derim Ninja 250 SL ufak bi motordur boyun uzunsa rahat edemezsin benzer durumlar diger motosikletlerde de olabilir o yüzden test etmeden alma derim

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    bajaj pulsar 200 ns

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    http://youtu.be/2H3hk_pvwkY

Buyur sana kawasaki incelemesi

Yorumlar için teşekkürler. Bakmaya devam ediyorum araştırıyorum bakalım aklımıza yatanı alacağız.

Scooter olarak
    Kymco XCITING 250Ri
    Yamaha x-max

scooter olarak siz ne önerirsiniz aea kymco 250 yi bayağı övdü

dostum kafan baya bi karışmış. sana tavsiyem,aklında olan motorların hepsini git canlı canlı gör. zaten kararını vereceksin. bu kadar çok kafanı da zorlama,iyice kafan karışır. herşey olacağına varır.

Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kafan baya bi karışmış. sana tavsiyem,aklında olan motorların hepsini git canlı canlı gör. zaten kararını vereceksin. bu kadar çok kafanı da zorlama,iyice kafan karışır. herşey olacağına varır.
    şöyle söyleyeyim. kawasaki Z çok hoşuma gitti fazlasıyla kesinlikle almak isterim. ama kymco 250 de çok konforlu, telefon sarj meselesi, kalkış yakıt, zabdetme, arkçı konforu kendi oturuş konforun vs. falan ve scooter sürmesini de seviyorum arkadaş gurubuyla gezmek için hoş ama işte bi tarafta da haşin mi haşin bakan kawasaki duruyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)