Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM Fiddle II 125 s YAĞ DEĞİŞİMİ VİDEOSU

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar

Uzun süre sym fiddle kullandıktan sonra Derbi etx ile yollara devam ettik Evren Cetiner arkadaşımız ile birlikte.Derbi Etx Stx facebook grubunu kurduk.Derbi etx leri tanıttığımız kısa bir video cektik sadece birkac ayda 5000 den fazla kişi izledi bizi.Amacımız meşhur olmak felan değildi bu videoyu cekerken biz bilgi bulamadık başkalarına anlatalım bari dedik

Derbi etx videosu izlemek için tıklayınız

Derbi facebook sayfası için DERBI ETX STX yazmanız yeterli

Halen kalbimizde Sym fiddle durmakta Evren arkadaşım kardeşinin fiddle ini sürekli alıp dolaşmakta bakım yapmakta bunlar işte hep sevgiden.Birçoğunuzun bildiği facebook taki sym fiddle grup un eski müdavimleri olarak bizler kalbimizde fiddle kardeşliğini halen korumaktayız.Sürekli yağ değişimi konusu dile getirildiğinden Evren arkadaşımız kardeşinin ısrarı ile kısa bir video daha cekti.Merak edenler için paylaşıyoruz.İzlemenizi tavsiye ederiz.

Biz bu videoları iş olarak yapmıyoruz bu nedenle hatalarımız var ise olumlu eleştirileriniz bu başlık altına yazarsaniz bizler ilerleyen dönemlerde daha dikkatli oluruz.Biliyoruz birazdan bazıları garanti dışına cıkmaktan bahsedecek,servislerin işini baltaladığımızı dusunecek ancak bunlar bireysel ara bakım tarifidir.

Sym Fiddle II 125 s yağ değişimi videosu izlemek için tıklayınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    o koyduğunuz yağ arabalar için mi bana mı öyle geldi video bitmeden yazmışım sizde biliyor muşunuz zaten zarar bilemem

Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Çok güzel video olmuş

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üreticiler değil motosiklet, scooter için dahi ayrı yağ üretiyorken araba yağı koymak neden?

her 10/40 her motora aynı korumayı sağlayacağına inanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Motosikleti
    DERBI ETX
    Yağ konusunda eleştirilerinizi anlıyorum Belki de dip not olarak söylemeliydik.diğer bircok motorda yağ konusu cok hassas iken fiddle de Evren arkadaşımızın koydugu yağdan 5 farkli fiddle da her 1000 km bir yağ değişimi yaptık,5 motordan ben 6000 km de iken motorumu sattım diğer arkadaş 11.000 km de başka bir arkadas yine 6-7000 km cıvarında sattı başka bir fiddle ise 22.000 km yi gecti videodaki siyah fiddle kacta hatırlamıyorum.Motorlarımizin hepsinde normal periyodik bakımları hariç hiçbir sıkıntı yasanmadı,tabi biz yasamadık diye sizlerde yasamayacaksanız demek değil.Motorlar servise gittiğinde ustalar ise nasil olurda motorların mekanizmalarının bu kadar sorunsuz oldugunu nasıl baktıgımızı sordular ki bizlerin fiddleları piyasada bulunabilecek en temiz motorlardır.Bazı şeyler iyi tecrubelerdir bazı seyler kötü tecrubelerdir.Cok sukur biz iyi sekilde tecrube ettik.

kong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    abi naptın ya araba yağı konulurmu motora

Motosikleti
    DERBI ETX
    her motora konulmaz fiddle a koyduk oldu :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)