Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: motoru almalımıyım

Katılımcı sayısı
24. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • motoru almalımıyım

9 37.50%
  • yoksa almayım mı

15 62.50%

selam arkadaşlar honda cbf 150 almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar ben honda cbf 150 almayı düşünüyorum bi tane buldum yalnız motor 30.000 kmde motor bölümü sıfırlanmış motorun orjinal parçaları çıkan parçaların yerine takılmış yani motor fabrika çıkışı gibi her şeyi sıfır asıl renginde kırmızı şerit olmayan benzin deposunun orayada üst modellerdeki gibi kırmızı şeritleri var bu motoru alıp almamak hakkında bilgi verirseniz sevinirim.alacağım kişi sürekli motor alıp satan motordan anlayan birisidir sürekli uzun yol yapıyor banada uzun yolda sıkıntı çıkarmayacak motor lazım olduğu için değiştirdim sıfırladım dedi yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Alma kardeşim

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat ne istiyoki

fiyatada 4300 istiyo birazda pahalı motordan anlayanların da fikirlerini almak istedim yani o fiyata daha iyisi alınırda ben bulamıyorum karamanda yaşıyorum burdada motor yok bide satılık temiz cbfsi olanlar bana ulaşsın

Motosikleti
    honda cbf 150
    bencede kesinlikle alınmaz

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Piyasada bolca satılık cbf150 var ve motor yenileyen satıyor an numara olduğunu söylüyor yarı yolda bırakmaz diyor peki madem on numara neden sıfırlayıp satıorsunuz. ?
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

bide yamaha ybr 125 var 5.000 kmde sıfır gibi çizik bile yok garaj motoru onada bi boka yaramaz dediler bende bi araştırıyım dedim sizce ybr nasıl bi motor kullananlar varmı?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    4300 TL'ye motoru sıfırlanmış CBF alacağına sıfır Çin motoru al. Maceraya gerek yok.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Kaç model? Nasıl kullanılmış? Piyasadaki CBF150 motorların çoğu kurye, 30.000 km de olan bir motor niye sıfırlansın ki? Soru çok. ben olsam uzak dururdum.

2010 model motorun dışının asıl rengi siyah gri ama kırmızı şeritlerde çekilmiş üst modellerdeki gibi hepsi hondanın orjinal parçası dedi bende kararsızım yamaha ybr 125 le honda cbf 150 arasında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler