Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor stop etme sorunu cbr

Motovento
    REKLAM ALANI

motorum normal ilerliyorum vitesi düşürdüm debraj basılı tam salıcam pat diye bi ses geldi egzozdanmı nerden bilmiyorum 3 4 kere oldu
    motorum cbr125r 17bin kmde daha yeni aldım 300 km sürdüm 3 4 kere yaşadım acaba motor soğuk olduğundan dolayımı anlamadım motorun ısınması icin napmam gerekiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı RavenInterse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum normal ilerliyorum vitesi düşürdüm debraj basılı tam salıcam pat diye bi ses geldi egzozdanmı nerden bilmiyorum 3 4 kere oldu
    motorum cbr125r 17bin kmde daha yeni aldım 300 km sürdüm 3 4 kere yaşadım acaba motor soğuk olduğundan dolayımı anlamadım motorun ısınması icin napmam gerekiyor
    Devir yavaşça düşüp stop mu ediyor yoksa tam gaz vermeye davrandınız ve motor boğulup stop mu etti?

tam gaz veriyordum boğuldu dediğin gibi PAT diye ses geldi korktum akşam akşam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

motor soğukda değildi haralet şeyi 2 dişti anlamadım ama genelde motoru yeni çalıştırdıktan sonra oluyor bu olay[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ateşleme sisteminde bişe olabilir. Oralara bakmakta fayda var. Buji ve oksijen sensörü sebep olabiliyor sanırım benzer hatalara. Sigortalar bazen oksitlenebiliyor. Sigorta yuvalarına wd 40 sıkarak benzer sorunlardan kurtulanları da okumuştum forumlarda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)