Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Dikkat!! Ucuza motosiklet trafik sigortası içerir

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Konuyu netlestireyim çarşamba devir teslimi yapacağım. Anneme yapsam daha uygun çıkar mi bilgisi olan ?

Devlet bizi ne hallere sokuyor. Yazıklar olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Öyle bir şey yok benim bildiğim. Zaten kusurlu olan kimse masraflar onun sigortasına kalıyor eğer bu dediğin doğruysa sigorta şirketleri hiçbir kazada hiçbirşekilde ücret ödemezler o zamanda sigorta yaptırmanın ne espirisi kalır.Vallahi plakayı söker gezerim yine yaptırmam öyle birşey varsa.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Yeni aldigim sifir motosiklet icin en uygun fiyat axa 445 tl oldu.
    Yas 32
    Samsun
    2015 honda msx 125
    Yilbasinda arabama 560 liraya kasko yaptirip, 5 ay sonra trafik sigortasina 445 lira verince icim acidi. Bu memleketin insani bu kadar mi zengin diye dusundum. Yaziklar olsun diyorum.

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bu zamlar böyle devam edecekse bende plakayı söküp öyle devam edicem 1050 de bana cıkardılar kasko yapıyoruz sanki kasko da 2000 tl istiyor

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Sigortacıyım bende, trafik-kasko yaptırmak isteyenlere yardımcı olurum.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Üstad
    Ne lazımsa özelden soule göndereyim bi bak fiyata. Uygun olursa senden yapariz

Motosikleti
    600RR
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad
    Ne lazımsa özelden soule göndereyim bi bak fiyata. Uygun olursa senden yapariz
    Yeni satış ise noter'den alınan gecici belgenin görüntüsünü mail yada whatsapptan yollamanız yeterli.
    Yenileme ise Tc no, Plaka no ,ruhsat belge seri no bilgisi gerekli.

Alemdaroğlu Sigorta Acentemiz Pendik Çarşı'da Doğu Mah. Namık Kemal Cad. No:12 - Pendik - İstanbul
    Acente Tel : 0(216) 390 73 98 - 0(216) 390 27 29
    mail: goksel@alemdarsigorta.com
    Acil teklif almak için 0532 374 02 22.. her zaman yardımcı olurum.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Yarin rahatsız edeceğim.

İyi aksamlar.

barbaryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Hocam merhaba yaşim 28 10 senedir b ehliyetim var motor ehliyetini daha almadim haziran basinda motorumu alicam sonrada kursa yazilacam motor kuba superlight 200 tahmini bana nekadar bir sigorta cikar bide anadoludaki kaza riski dusuk illerden plaka cikartirsam daha dusuk olurmu neler yapmaliyim

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı barbaryan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba yaşim 28 10 senedir b ehliyetim var motor ehliyetini daha almadim haziran basinda motorumu alicam sonrada kursa yazilacam motor kuba superlight 200 tahmini bana nekadar bir sigorta cikar bide anadoludaki kaza riski dusuk illerden plaka cikartirsam daha dusuk olurmu neler yapmaliyim
    ehliyetin kaç yıllık olduğu önemli değil, küçük illerde sigorta daha düşük çıkar.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Saray giderleri bunlar büyütülecek bişey yok, kendi insanını düzdükçe ihya olan başka bi yönetim göremeyiz.
    Haram zıkkım olsun hükümete giden her kuruş. Devlete gitse içimiz yanmaz endişe etmeyin.
    fz6_fazer bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    Bende sigortacıyım kadıköy tarafında teklif almak isteyen olursa beklerim en iyi teklifi araştırırz...

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Arabam için 2 kat fazla sigorta öderken motosikletim için 3 kat fazla ödedim, Özellikle motosikletlerde fahiş bir artış var. Sanki birileri motosiklet kullanıcı ve sektörünü kasıtlı hedef almış gibi. Ben hakkımı Helal etmiyorum zıkkım zehir olsun. Seneye bu fiyattan yaptırmamaya kararlıyım.

Motosikleti
    600RR
    Sigortacı olarak burayada özet bilgi geçiyim.
    Hasarsızlık kademesi-Ruhsat sahibi yaşı ve bağlı olduğu ikametgahı Sigorta risk primini etkileyen faktörlerdir.
    O yüzden aynı marka motoru kullanan X kişiye çıkan risk primi Y kişi ile aynı olmaz.
    Piyasada trafik branşında sigorta kesen tüm şirketlerde risk primi birbirinden farklıdır.
    Trafikte hasarsızlık kademeleri 4-5-6-7 dir.
    4. basamak %0 indirim
    7.basamak trafikteki son indirim kademesi olup %20 dir.
    Ayrıca ruhsat sahibinn son satmış olduğu aracın hasarsızlık kademesi doğrudan egm ve tramer eşleşmesi sonucu yeni aldığı motorlu aracın hasarsızlık kademesi olur. buda hasarsızlık durumuna göre indirim yada artırım şeklinde kademe olarak çıkıp risk primine yansır.
    edim1234xxx bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı GKS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasarsızlık kademesi-Ruhsat sahibi yaşı ve bağlı olduğu ikametgahı Sigorta risk primini etkileyen faktörlerdir.
    O yüzden aynı marka motoru kullanan X kişiye çıkan risk primi Y kişi ile aynı olmaz.
    Piyasada trafik branşında sigorta kesen tüm şirketlerde risk primi birbirinden farklıdır.
    4. basamak %0 indirim
    Ayrıca ruhsat sahibinn son satmış olduğu aracın hasarsızlık kademesi doğrudan egm ve tramer eşleşmesi sonucu yeni aldığı motorlu aracın hasarsızlık kademesi olur. buda hasarsızlık durumuna göre indirim yada artırım şeklinde kademe olarak çıkıp risk primine yansır.
    merhaba size bir şey danışmak istiyorum. ben ikametimi memleketime aldırıp, plakayı 45 yaptım. önümüzdeki yıl ikametimi istanbula alırsam primi istanbula göre mi keserler yoksa acente isterse 45 plakaya göre kesebilir mi?
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani buradada hangi sigorta firması hangi acenta olduğu bilgilerinide paylaşsaydınız çok daha faydalı olurdu...
    Ergo dan yaptırdım. Motor babamın üstüne. Babam 53 yaşında. Kütahyada ikamet ediyorum. Daha önceden 1 ciddi kazası var arabayla. Genelde sigorta bitimine yakın benim telefonum verildiği için beni arıyorlar. Aradılar gelin konuşalım dediler. 105 liraya hallettik. Aksigortadan Chevrolet Captiva ya da 850 liraya yaptırdık.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    @gks
    İlginiz alakanız için tesekkur ederim. Taksit imkanını ayarlasaydık sizden kesecektim. Hayırlısı.

barbaryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı GKS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4. basamak %0 indirim
    peki plakayı farklı ilden tescil ettirdik illa ikahmetgahıdamı almamız gerekiyor

Vespa 150 'lik 2005 modele 1090TL sigorta çıktı motor ne kadar ki? Sigorta bu kadar çıkıyor mantıklı mı sizce?

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Arkadaşlar , ziraat sigortadan teklif alın , tahminimce en uygun prim ziraatte , ben yeni yaptırdım ,
    Neredeyse Diğer tüm firmalardan teklif aldım , en uygun fiyat 400 küsür çıktı. Ziraatten 270 küsüre yaptırdım. Yaş 32 , Şehir bursa ,
    bilginiz olsun..

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)