Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bayana motor önerirmisiniz ? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    bence yeni başlayan bayan için en iyi ss cbr 125.. çok yakışıyor bayana. hem değiştiremem demişsiniz. zaten cbr 125 i değiştirmenize gerek yok ki. yzf r25 hariç diğer 250 cc lerle 20 30 km hız farkı var. siz boşverin o baktığınız çinlileri. gidin bi cbr 125 alın pişman olmayacaksınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    foruma hoşgeldiniz ankaralı motorcu görünce seviniyorum. Kazasız belası tekeriniz düz bassın insallah. Sonra bütçede kısıt var galiba ama ne olursa olsun ilk motor olarak krenaj lı motor düşünmemenizi öneririm. ayrıca 250 cc de hiç azımsanacak bir güç değil tepkileri sert gelebilir.
    herşeyden önce koruma durumunuz nasıl ankarada biraz problem bu iş. ulusan var kazık birde motomax var o kadar nerdeyse.

KTM Duke 200 al ve saçlarınin rüzgarda ahenkle dans edişini izle.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Pulsar alınabilir eski fiyatlara bulunursa.

kong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    bence scooterle başla

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadına scooter öneririm

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Bence al bidane Pulsar 200ns

hayabussa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha ybr 125 almak çoğu durumda çoğu kişi için en mantıklısı, görünüş önemli ise 125lik cbr olabilir, uzun yola çıkmadığınız sürece 125 lik motor şehir içi her işinizi görür, daha büyük cc daha çok yakıt masrafı ve daha çok diğer masraflar demek, sık sık 40 km üstü ya da arada 250 km üstü yol yapıcam diyorsanız cbr250 ve ninja 250-250sl alabilirsiniz, paranız çoksa istediğinizi alın tabi ama şehir içi hiç bir farkları olmayacak,

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    "250 fazla 125lik al" yorumlarını anlayamıyorum. Bir kaç seneye 125lik fazla 50lik al yorumlarını görmeye başlayacağız herhalde.

Gaz kolu motor kontağı çevirilince sonuna kadar açılmıyor. Kontrol edilsin diye var. 300 cc altı başlangıç motoru motosikletin/benzinin fahiş fiyata satıldığı 3. dünya ülkelerinde olur sadece.

250lik japon sslerinden aşağı inmemeye gayret gösterin. Sollama kabiliyetinin, fren mesafesinin, manevra kabiliyetinin de güvenlik unsuru olduğunu, kalitenin, servis ve yedek parça ulaşılabilirliğinin de motosikleti sevebilmek için zaruri olduğunu, ağır motora ise kadın olduğunuz için değil, henüz bilmediğiniz için binemediğinizi bilin. Bildikten sonra fatboy'a dahi binersiniz.
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hyosung (Kanuni) dışındakileri bedava verseler almam (Kendime alsam, SS olduğu için onu da almam). Uzun süre değiştirmeyeceğim diyorsun, başına dert alma. Hyosung'u da GTR modelinin SS kasa ve büyük boyutlu ve ağır olması yüzünden başlangıç için tavsiye etmiyorum. Bunun da bana göre enjeksiyonlu olmayanları alınmaz. Ayrıca marka değeri bence giderek düşüyor. Senin için, boy sıkıntısı olmazsa en iyi seçenek NS 200 Pulsar olacaktır. Bütçe el veriyorsa Kawasaki 250 SL veya Z250 de olur ama güçlü motorlar bunlar. Genel olarak 250 cc ile başlarken temkinli olmakta fayda var. Eğitim alırsan daha iyi olur.

Bunları 250 cc dediğin için yazdım, yoksa al bir YBR 125 onunla başla derim.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Abs li duke 200 ve iyi bir egitim.. Motor isi sakat is, iyi egitim almalisin..

jrbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kawa 250sl.

tam minyon tiplerin motoru.
    Pisman bunu beğendi.

megelli için , düşmanına tavsiye edilecek motor diyorlar.. megelli ye bulasmamanı tavsiye ederim. amacın motorda görselikse megelli güzel duruyor ama motorum kolay kolay arıza vermesin uzun yola dayanıklı sağlam bir motor olsun dersen ben yamaha ybr 125 derim hemde mavi rengi çok hoş. yakıt olarak da 125 cc gayet iyidir.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Başlık tam iki saat içerisinde iki sayfa olmuş başka biri açsa bi bitmediniz bee ne alırsan al diyecek olanlar bile motor önermiş bu ülkeyi çok seviyorum işin içine bağyan! girdimi herkes birden yardımsever kesiliyor.

Zamanında bi arkadaşım söylemişti hacı forumlardan yardım istiyorum cevap gelmeyince alev rumuzuyla bi üyelik açıyorum inan sayfalarca öneri ve yardım geliyor demişti
    tinerci, Ertugyigit, emrb ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Funda arar

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Konu bayan olunca maşallah çok yardım severiz.Sıradan birisi açsa başlığa bakmaya tenezzül etmeyiz toplasan 20 cevap çıkar onunda 15i git araştır,bu konuyla ilgili 2834082348 tane konu var deriz.Keşke herkes bu başlıktaki gibi yardım sever olsa ama nerdeee.Sözüm meclisten dışarı

bu arada bayana en yakışan vespa tipi scooterlar.illa vitesli olsun dersen ktm 200 yakışır

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    İnazuma 250 ya da 250F çok yakışacaktır sana. Üzerine cuk oturacaktır Hiç denk gelmedim Ankara da bayan motorcuya ama cesur olman güzel birşey. Kazasız belasız sürüşler.
    Bir garip yolcu

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki 250SL
    Daha 19 yaşında gencecik bi hanım arkadaşımız ölmesin yaşasın.

250 ler içinde en uysalı CBR250 dir. alışması kolay olur. Güzel bi eğitim almadan yinede tavsiye etmem yada belli bir 125 150 cc lik tecrübe yoksa özellikle kontra panik fren.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi konu bayan olduğu belirtilerek açılmış diye yoğun ilgiyle giriliyor ona tamamda(ki başlıkta ampul gibi "bayana motor önerirmisiniz ihihi" diye ben trolüm gelin atlayın diye bağırıyor da neyse),forumda okadar trol gezerken yazdıklarından da mı hiç anlaşılmıyor
    Miraba,19 yaşında bir bayanım,racing seviyorum motor lazım megellimi splitzermi,Allahım
    sayfalarca beyin fırtınasına yazık..
    derken benimde sofrada tuzum oldu:p
    tinerci, Bune, oenaj ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Megelli Hyosung 1.70boyla bir hanım için kötü tercihler. Ankara ne kadar eğimli ya da düz bilmiyorum ama trafikte yokuşta dururken bu motorları dengede tutacak kadar tecrübeniz yok sanırım, motorun ağırlığını motorsiklete taşıtmayı bilmezseniz gücünüz de olmazsa trafikte devrilmeniz kaçınılmaz olabilir ... O yüzden bu işin biraz eğitim kısmına bakmanız lazım

Motorları araştırırken hp, torque silindir yakıt performansı, ağırlığı gibi verilere bakarsanız seçeneklerinizi azaltmak daha kolay olacaktır.

Bana soracak olursanız 125 250lik 0 alınmaz, hele ki şu piyasada, 125 - 250likte öğrenip 0 bir 500lüğe para biriktilmeli. Tercih meselesi gene de. Kolay gelsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler