Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kameralara gözükmeyen plaka yakaladım galiba.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Herkese iyi akşamlar. Bir kaç saat önce youtube'ye bir video yükledim. Deminde videoyu lontrol etmek istedim.
    20. saniye ile 45. saniyeler arasında görünen bir kurye arkadaşın plakası aynı sürelerde yanından geçtiği araçların plakaları okunurken okunmuyor. Aklıma reklamları yapılan gözün gördüğü ama kameraların okuyamadığı plakalar geldi, fikrinizi paylaşır mısınız?

galiba kameranın okumadığı plaka efsanesi gerçek miş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=S0ESs0Zf9Aw bu da videonun linki
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bütün kış sıçrayan çamuru yıkamadıysa okunmaz tabi..

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Çamurdan leş olmuş okunmuyor bence, yada başka bişeyle kapattı çünkü kameraların okuyamadığı plakalar sadece karanlıkta çalışıyor reflektör gibi ışığı geri yansıtıyor.

Motosikleti
    tamam çamurmuş.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Plaka üzerine koli bandı yapıştırırsanız EDS kameraları okuyamıyor!!!
    mondial 150 mr vulture / 2014

Motosikleti
    Harbiden mi iyiymiş; ;) derdim kameralrda değil ancak çamur mu toprak mı bilmem ama görünmüyor arkadaşın plaka?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    senin videoya bayağı güldüm altyazıların falan sempatik...

emniyet şeridinde polisden kaçıyon polis seni affediyor bir şekilde önündekine odaklanıyor sen kendini yine polisin arkasına atıyorsun polis o an öndeki mala fırça atıyor belkide plakasına ceza yazacak sonrası uyarıda bulunurken sen hoppp yine arkadasın sonra uyanıp hemen yine roket az uyanık olsana...

birde azıcık dikkat arkadaşlar yazıyosun alta 02.56 da ... ve polisden kaçarken o kadar bariz kaçıyosun ki oraya güldüm aslında... suç işleme kaçması gibi... polisin canı sıkılmış belli fırça atmak istiyor canı...sende araya kaynadın...emniyet şeridinden sola atıp kendini uyanık olduğunu gösterirken tekrar polisin ardına düşerek uyanıklıktan eser kalmıyor...

altyazılar...skiii...braaapppp falan nerden buldun bunları...

03.40 da 3 saniye daha önde olsaydın bence tost olacaktın...o Dastrı tam orospu çocuğuymuş...bak gördün mü masum masum yolunda giderken bir anda tehlikenin ortasına düştün...yani ne kadar dikkat edersen et bir gavat çıkıp hayat karartabiliyor...
    Ramazan Can ve sdirer bunu beğendiler.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Ben 50. saniye ile 1.06. saniye arasına takıldım. Passat ve ticari araç ona yol vermek zorunda diye bir şey mi var ben mi bilmiyorum?
    mete_han ve shooter1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    hah onu unutmuşum...Passat az kendi şeridinde sağa kayıyor Paşama geçiş alanı kalmayınca motora düşman herkeş... ben aradan dereden gidiyom haksızım trafik kanunlarına göre asıl hatalı benim demiyor ...
    sdirer bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    trafikte kural haytta kalmaktır bana göre... sana passat ile minibüs yol vermiyorsa araya girme boş yoldan geç.. polisten kaçıyorsun sonra hop arkasındasın.. tipo gitmiyor ise sende kontrollüce onu geç... bulaşma... sahilde önüne çok araba atlar... onların atyacağını hayal ederek kullanırsan hemi stres yapmazsın hemi kaza.... ..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

gözüyle plakayı görebiliyorsa o motoru süren çok zeki arkadaşımız polarized bi cam yada fişltre takmış. kameralara görülmediğini sanıyor. sen anca gözlüklü veya göklüksüz polis amcalara gözükmezsin eğer öyleyse :D

Motosikleti
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 50. saniye ile 1.06. saniye arasına takıldım. Passat ve ticari araç ona yol vermek zorunda diye bir şey mi var ben mi bilmiyorum?
    değiller, öyle bir hakkım(ız) da yok zaten bunun bilincindeyim. genel olarak çekeceği çileye katlanacağının bilincinde olan araba sürücüleri yol veriyor. ama videoya da yazdığım gibi bir süredir 2 belki 3 aydır özellikle yol vermeyenlerde artış var. Bunlarda ona örnek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin videoya bayağı güldüm altyazıların falan sempatik...

emniyet şeridinde polisden kaçıyon polis seni affediyor bir şekilde önündekine odaklanıyor sen kendini yine polisin arkasına atıyorsun polis o an öndeki mala fırça atıyor belkide plakasına ceza yazacak sonrası uyarıda bulunurken sen hoppp yine arkadasın sonra uyanıp hemen yine roket az uyanık olsana...

birde azıcık dikkat arkadaşlar yazıyosun alta 02.56 da ... ve polisden kaçarken o kadar bariz kaçıyosun ki oraya güldüm aslında... suç işleme kaçması gibi... polisin canı sıkılmış belli fırça atmak istiyor canı...sende araya kaynadın...emniyet şeridinden sola atıp kendini uyanık olduğunu gösterirken tekrar polisin ardına düşerek uyanıklıktan eser kalmıyor...

altyazılar...skiii...braaapppp falan nerden buldun bunları...

03.40 da 3 saniye daha önde olsaydın bence tost olacaktın...o Dastrı tam orospu çocuğuymuş...bak gördün mü masum masum yolunda giderken bir anda tehlikenin ortasına düştün...yani ne kadar dikkat edersen et bir gavat çıkıp hayat karartabiliyor...
    Metehan Bey, sizin yazdıkalrınızı hedeflemiştim sanırım hedefe yaklaşmışım. teşekkürler.
    Berkay* ve mete_han bunu beğendiler.

cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zorunda değiller ama inatla yol vermemekte neyin nesi
    her iki taraf hoşgörülü olsa aslınd hiçbir sıkıntı olmayacak (genelde)
    Berkay* bunu beğendi.
    Hârâbat ehlini hor görme sakın, defineye malik viraneler var

Motosikleti
    polisten kaçmıyorum yaa ( kendimi anarşişt gibi hissettirdiniz ) önünden çekiliyorum.
    sonra da zaten gittiğim yola geri dönüyorum. ama aynadan polisin nasıl geldiğini görünce cidden kaçıyorum yolundan, zaten yanımdan geçerken jet gibi geçiyor..

köprüde olsun, normal yolalrda olsun motorlu polis amcalar olunca peşlerinden gidiyorum çünkü ışıkları, sirenleri yolu açıyorlar bende aradan vınn.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözüyle plakayı görebiliyorsa o motoru süren çok zeki arkadaşımız polarized bi cam yada fişltre takmış. kameralara görülmediğini sanıyor. sen anca gözlüklü veya göklüksüz polis amcalara gözükmezsin eğer öyleyse :D
    bu da olabilir hiç aklıma gelmezdi bu durum. doğru diyorsunuz.

Motosikleti
    böyle samimi ve sempatik videolarının devamını beklerim...altyazılarla süslemen ayrıca hoş...

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Güzel video olmuş.. Plakayı bilemem de polis amca sanırım Sukuterliye plaka görünmediği için kızdı..
    sdirer bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    milleti illegale yönlendirmeyelim yav, kapatmayın plakaları
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    ben sevdim videoyu

farklı olmuş tebrikler diğerlerine de biraz baktım

şantiye ve motor aşkı aynı sevda bende de var şantiyede öğrendim motor kullanmayı

Motosikleti
    Alıntı K4NuNi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel video olmuş.. Plakayı bilemem de polis amca sanırım Sukuterliye plaka görünmediği için kızdı..
    doğru, siz söyleyince baktım gerçekten scooterin plaka görünmüyor.
    bir videoda 2 plaka vukuatı yakalamışım haberim yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sevdim videoyu

farklı olmuş tebrikler diğerlerine de biraz baktım

şantiye ve motor aşkı aynı sevda bende de var şantiyede öğrendim motor kullanmayı
    beğeniniz için teşekkür ederim. ne yapalım sabah şantiyeye gitiyoruz, akşam kaçta çıkacağımız belli değil; hatta çıkabileceğimiz belli değil.
    dolayısı ile boş vakitlerimde stres atmak için video olayına girdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)