Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

flo dan alışveriş yapmayacağım

Motovento
    REKLAM ALANI
    volkanocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scarabeo 200
    Arabalara serbest motosikletlere yasak olan yerlere deli oluyorum. Bunlardan birisi de ziylan mağazacılık yani bilinen ismiyle flo. Bende bundan sonra flo dan alışveriş yapmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    vay hibineler biraz daha açarmısın olay nedir otoparka mı almadılar
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

leokaplann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o tarz bi ayırım varsa bende alışveriş yapmam çevremede yayarım

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    Emirgan korusuna da motosiklet almıyolar ama otomobiller giriyor... düz bi yerde değil ki arkadaş tırman tırman dur sonra elinde eşyalarla... o yüzden ben de son gidişimde kavga edip gitmedim bi daha...

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı ugurcan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emirgan korusuna da motosiklet almıyolar ama otomobiller giriyor... düz bi yerde değil ki arkadaş tırman tırman dur sonra elinde eşyalarla... o yüzden ben de son gidişimde kavga edip gitmedim bi daha...
    Dün girdim hocam emirgan korusuna 5-6 motosiklet koyucak yer yapmışlardı girişe... Gerçi park alanının önüne de araba parketmişti giremedik ama olsun.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Madem konu açılmış bir iki kelam da ben edeyim. Yeniköy'deki Özsüt de motosikletleri adam yerine koymuyor. Geçenlerde gittik durdum önünde park ettim iniyorum görevli arkadaş geldi buraya motor almıyoruz karşıya çekin dedi. Sinirlendim motor araç değil mi dedim ne bu şimdi. Yapacak bir şey yok motorları karşıya alıyoruz dedi. Mecbur çektik. Eşimin kardeşini görmeye gittiğimiz için cevap vermedim paşa paşa karşıya geçip park ettim. Bir daha da hiçbir şubesine girmem.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Bu herifler salak yahu. Ne yani bir araba ile gelince izin var ama motosikletle gelince yok. Gelen kişi sayısı 1. Müşteri sayısı 1 üstelik arabanın kapladığı alan motosikletten daha fazla yok ama motosikletli olunca almıyoruz. Nato mermer nato kafa.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem konu açılmış bir iki kelam da ben edeyim. Yeniköy'deki Özsüt de motosikletleri adam yerine koymuyor. Geçenlerde gittik durdum önünde park ettim iniyorum görevli arkadaş geldi buraya motor almıyoruz karşıya çekin dedi. Sinirlendim motor araç değil mi dedim ne bu şimdi. Yapacak bir şey yok motorları karşıya alıyoruz dedi. Mecbur çektik. Eşimin kardeşini görmeye gittiğimiz için cevap vermedim paşa paşa karşıya geçip park ettim. Bir daha da hiçbir şubesine girmem.
    motosiklet karayollarında, trafikte seyretme hakkı olan bir taşıt. o görevliye bu haksız özgüveni verenler gelip geçici bi hevesle motosiklete binenler. hakkını arayan kendini saydırtan gerçek motorcu artık çok az

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)