Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

ben bu işi bırakıyorum arkadaş bugünde koyuna carptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusura bakma ama motosiklet kullanmayı bilmiyorsun bizim önümüze ne yayalar çıkıyorda bir anda duruveriyorum
    kısacası ilk ehliyetini al öyle kontağı çevir ikincisi bol bol fren alıştırması yap
    bundan sonra dikkat et domuz çıkarsa böyle bırakmaz öteki tarafı görürsün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde gusül abdesti al da çık yola
    Geçmiş olsun bu arada...

en iyi ustalar zamanında en fazla hata yapmışlardır. pes etme

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    3 ağıza 3 buruna karistiriyorsun galiba :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama motosiklet kullanmayı bilmiyorsun bizim önümüze ne yayalar çıkıyorda bir anda duruveriyorum
    kısacası ilk ehliyetini al öyle kontağı çevir ikincisi bol bol fren alıştırması yap
    bundan sonra dikkat et domuz çıkarsa böyle bırakmaz öteki tarafı görürsün
    Kardeşim napayım frenler zayıf 100 çin malı cup motor ne bekliyorsu

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bionikle bu kadar kaza yapabiliyorsan, o koyun yola doğru gelirken 20 km ile giden aleti durduramayıp, fren tutmadı diyelim, direksiyonu çevirmeyi de beceremiyorsan, bırak abi sen bu işi. Allah korusun, çoluk var çocuk var.

Ha hızlı gidiyordum dersen oda başka. Sonra ehliyetinde yok.

Bu arada biri bana 20 km süratle boş yoldaki tek nesneye çarpma olayını bi anlatıversin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Bilekiniz arkadaşlar ben köyde yaşıyorum köpeklerim kedilerim tavuklar koçlarımız horozlarımız var hergün onlarla ilgilenir hastalığı varsa tedavi ettiririm onlar benim canım bir hayvana çarpınca vurulmuşa dönüyorum anlamıyorsunuz galiba ben daha çok kaza yapacağım gibi geliyor bana bitirmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bionikle bu kadar kaza yapabiliyorsan, o koyun yola doğru gelirken 20 km ile giden aleti durduramayıp, fren tutmadı diyelim, direksiyonu çevirmeyi de beceremiyorsan, bırak abi sen bu işi. Allah korusun, çoluk var çocuk var.

Bu arada biri bana 20 km süratle boş yoldaki tek nesneye çarpma olayını bi anlatıversin.
    Direksiyonu çevirsem kendim düşeceğim çakıllı yol çin malı lastikler herkes rosso 2 alamıyor

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.

Direk gözlerini o nesneye diken motorcu o nesneye çarpar.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    VOL 3 ü sabırsızlıkla bekliyorum=)

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Rahat birak artık şu hayvanları hergün bi hayvan eziyosun sana 1000 lik makina verseler ülkeyi ortadan kaldiravan demekki kusura bakma ama kahkaha atmaktan kendimi alamadim,bbakalım sırada ne var 😊😊😊😊

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yine eziyorum
    Ahahaha :D
    Sokollu, miko4800 ve ayzek bunu beğendiler.

Kanka sakin kaplumbagada deneme takla atarsin. Ha bu koctanda uzak dur. Mumkunse yanina bile yaklasma. Simdi diceksin ne diyo bu. Bu videoyu izle oyle de: https://www.youtube.com/watch?v=5BHDrvXKZhE&app=desktop :D
    turbocharge ve yaso2867 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Ante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direk gözlerini o nesneye diken motorcu o nesneye çarpar.
    Hayır birde 20 km ile giderken nasıl durulmaz, 20 km ile direksiyonu kırınca nasıl düşülür, interneti yok kontra bilmiyor desem foruma nasıl yazıyor gibi sorular sorular sorular.

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilekiniz arkadaşlar ben köyde yaşıyorum köpeklerim kedilerim tavuklar koçlarımız horozlarımız var hergün onlarla ilgilenir hastalığı varsa tedavi ettiririm onlar benim canım bir hayvana çarpınca vurulmuşa dönüyorum anlamıyorsunuz galiba ben daha çok kaza yapacağım gibi geliyor bana bitirmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Direksiyonu çevirsem kendim düşeceğim çakıllı yol çin malı lastikler herkes rosso 2 alamıyor
    Ben de motorun orjinal cst lastikleri ile kullanıyorum, bulunduğum ilçede çakıllı, stabilize, patika yollar da var ve kullanıyorum. 20 km ile giderken direksiyonu kırınca düşebiliyorsan sen tesadüfen gidiyorsun demektir. 20 km süratle giderken pabuçlarını yere sürtsen durursun yahu. Çarpana kadar duramayışın frenlemeyi bilmediğin yahut frenin olmadığı anlamına gelir.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Hayır birde 20 km ile giderken nasıl durulmaz, 20 km ile direksiyonu kırınca nasıl düşülür, interneti yok kontra bilmiyor desem foruma nasıl yazıyor gibi sorular sorular sorular.
    Hayat ne tuhaf değil mi vapurlar falan...
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Gerektiğinden fazla hızlısın malesef.
    15-20 km ile giderken elini gazdan çeksen, motor freni bile hızını 5-10 km düşürür.
    Bak bu hayvan telefi iyiye işaret değil. Ehliyetinde yok. Yarın birgün Allah esirgesin çoluk çocuğa çarparsın başın çok ağrır.
    Daha dikkat etmelisin güzel kardeşim.
    Seni eleştirmek için değil,ileride daha tatsız durumlarda canın daha çok sıkılmasın diye abi/kardeş tavsiyesi olarak kabul et bu yazdıklarımı.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    arkadasin ezici bir kisiligi var...
    ceydamer bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

Ben de motorun orjinal cst lastikleri ile kullanıyorum, bulunduğum ilçede çakıllı, stabilize, patika yollar da var ve kullanıyorum. 20 km ile giderken direksiyonu kırınca düşebiliyorsan sen tesadüfen gidiyorsun demektir. 20 km süratle giderken pabuçlarını yere sürtsen durursun yahu. Çarpana kadar duramayışın frenlemeyi bilmediğin yahut frenin olmadığı anlamına gelir.
    Kardeş anlamıyorsun galiba yerler çakıl çakıl kırsan zaten direk düşersin biliyorum yani bende ama ben düşücwğimden emindim

Berkec. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy
    Beyler adam hayvanlarla duygusal bağ kurmuş dalga geçmeyin bi hayvan sizin de önünüzde sizin yüzünüzden parçalanmış bi şekilde ölse siz de etkilenirsiniz benim başıma gelse ben de etkilenirim ama tabi böyle oluyo diye de motosiklet bırakılmaz özellikle arabanız veya araba alacak bütçeniz yoksa

Motosikleti
    Honda CBF 150
    koyunu kontrol ettinizmi onun abdesti varmıydı ?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ardarda böyle olaylar geliyorsa başına sürüşünde bir şeyler var. sürüşünü geliştirmelisin. aslında yavaş gittiğin için koyuna bir şey olmamış bu da bir gelişme.hepimizin başına gelir de seninki rutin bir hal almış.
    insan,kedi, köpek ,koç da olsa ufaktan bir işaret veriyor önüne atlayacağına.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)