Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bridgestone battlax bt-45 lastik hakkında bilgisi olan ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yamaha r125 in lastiklerini değiştiricem rosso 2 ve michelin biraz pahalı geliyo bridgestone u biraz daha uygun fiyata buldum kullanan ya da bilen var mı nasıl bi lastik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Apache için kullandım. Çok ama çok memnundum Apache standartlarında bir motor için.
    Beyaz şerit çizgilerinde bile stabildi.
    Islakta sorun yaratmadı.

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache için kullandım. Çok ama çok memnundum Apache standartlarında bir motor için.
    Beyaz şerit çizgilerinde bile stabildi.
    Islakta sorun yaratmadı.
    Çok teşekkürler. Diğer lastiklere göre karşılaştırınca nasıl bilginiz var mı

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    battlax serisi sert ve geç ısınıyor. ısınınca iyi ve ömrü uzun.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Bridgestone battlax şu köşede patlayıvercen abi-)))

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Battlax bt45 ile ilgili hep iyi yorumlar okudum. Belki daha fazla yorum gelirse aydinlaniriz.
    Ben de bu lastikleri dusunuyordum.

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Battlax bt45 ile ilgili hep iyi yorumlar okudum. Belki daha fazla yorum gelirse aydinlaniriz.
    Ben de bu lastikleri dusunuyordum.
    Eğer ölçüler uyacaksa bir commuter'a takılabilecek en iyi lastik ülkemizde.
    Bende 110/80-18 arka vardı. Ondan önceki IRC ile arasında mühiş fark vardı.

10.000 km yaptım. Aşınma sorunu yaratmadı. Islak-kuru yol tutuş ve frenaj da mükemmeldi.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Inazuma için de uygundur diyebilir miyiz peki?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    ben arka 13/70-17, ön 100/80-17 kullanıyorum, ıslak zeminde önden memnunum ama arka kısım kuru zeminde pek beğenmedim artık geç ısındığından mı nedir bilmiyorum ama ıslak zeminde ön arka ikisinden de memnunum. tarihleri ön 2013, arka 2014.

Eğer michelin pilot street ile arasında çok performans farkı yoksa bunu alıcam sanırım aradaki fiyat farkı 150-200 lira çünkü

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Benimde motorumun orjinal lastikleri battlax dı. Biraz ömründen fazla kullanılmıştı. Ama bakınca yeni gibilerdi üzerinde dişleri duruyordu.
    6 ay kadarda ben aldıktan sonra kullandım bir kaç kere ani frenaj da ayak destekli motoru zor tutabildim.
    Değiştirirken iki kişi levye ile zor çıkarttık o yüzden taş gibi lastikti diyebilirim :D

Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde motorumun orjinal lastikleri battlax dı. Biraz ömründen fazla kullanılmıştı. Ama bakınca yeni gibilerdi üzerinde dişleri duruyordu.
    6 ay kadarda ben aldıktan sonra kullandım bir kaç kere ani frenaj da ayak destekli motoru zor tutabildim.
    Değiştirirken iki kişi levye ile zor çıkarttık o yüzden taş gibi lastikti diyebilirim :D
    O kadar sertti diyosun yani :D çok kararsız kaldım bilemedim ya rosso ve michelin e o kadar para vermemde zor olucak

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    diyorum iki kişi levye ile söktükten sonra yerine taktığımız michelin lastiği tek kişi hiç bir zorlama olmadan, terlemeden rahatça takabildi. Zaten önceden ön frende kayan lastikte benle birlikte 300 kg lik motorumu stoppie yapacak kadar iyi tutar hale geldi.

Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyorum iki kişi levye ile söktükten sonra yerine taktığımız michelin lastiği tek kişi hiç bir zorlama olmadan, terlemeden rahatça takabildi. Zaten önceden ön frende kayan lastikte benle birlikte 300 kg lik motorumu stoppie yapacak kadar iyi tutar hale geldi.
    Anladım. Pilot street modelini kullanıyorsunuz dimi. O zaman paraya kıyıp alıcaz artık. Sağolun verdiğiniz bilgi için

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    yok road 4 kullanıyorum rica ederim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    kesinlikle bridgeston , bulamadığım için michlen aldım

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Fz1'de kullanıyorum almanı tavsiye etmem, kuru havalarda iyidir ama ıslak havalarda yan yan gezersin .

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı CeyhunEzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fz1'de kullanıyorum almanı tavsiye etmem, kuru havalarda iyidir ama ıslak havalarda yan yan gezersin .
    FZ1'in jantlarına uygun ölçüde BT-45 YOK.

Sizin kullandığınız farklı bir Batlax modeli olsa gerek. Konumuz BT-45.

Motosikleti
    MT-07
    Ömründen fazla kullanılan lastik markası ne olursa olsun elbet yerine michelin takınca çok farkedecek, Arkadaşlar Bridgestone Battlax BT45 lastiği iyi bilen tecrübe sahibi birisi tam olarak detaylı yorum yazabilirmi ?
    Suzuki inazuma Gw250 için düşünüyorum ve orjinal ebadı uyan 2 marka var biri metzeller lasertec (metzeller yağmur lastiği) diğeri ise Bridgestone Battlax BT45 lütrfen tecrübe sahibi kullanan varsa yazsın Bridgestone Battlax BT45 nasıl çift hamurlumu ?

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    eğer lastik hava basınçların iyi ve lastık ısıların doğru seviyeye geldiğinde seni üzeceğini sanmam ben 1 senedir kullanıyorum lastikleri yanaklara kadar erittim 85-90 km hızlarla viraj yaptım arkanın kaydığını bilmem sadece bir kaç kez panik frende hafiften arkayı kaydırdım onun dısında ıslak performansıda beni tatmın etti 65-70 üzeri ıslak zeminde yatırmadım genel olarak memnunum arka lastık naylon bu yuzden ıslak ve sogukta sınırları zorlamazsan ömrüde uzun lastıktir bi videoyla susleyeyim hani şu batlax alırsan şu kösede patlarsın diyenlere ithafen

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Alıntı Mirkuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ömründen fazla kullanılan lastik markası ne olursa olsun elbet yerine michelin takınca çok farkedecek, Arkadaşlar Bridgestone Battlax BT45 lastiği iyi bilen tecrübe sahibi birisi tam olarak detaylı yorum yazabilirmi ?
    Suzuki inazuma Gw250 için düşünüyorum ve orjinal ebadı uyan 2 marka var biri metzeller lasertec (metzeller yağmur lastiği) diğeri ise Bridgestone Battlax BT45 lütrfen tecrübe sahibi kullanan varsa yazsın Bridgestone Battlax BT45 nasıl çift hamurlumu ?
    300 cc ye kadar bence kullanılabilir bir lastik olduğunu düşünüyorum doğru koşullar olmadığında en baba lastikde mantara bağlar o yüzden yerine göre kullanacaksan sorun yaratmaz bu arada mıchlen i de şehir efsanesi yaptılar yumuşak hamurlu lastık cabuk ısınır batlax geç ısınır geç ısınan lastıkde hemen sogumaz yumusak hamurlu lastıklarin ömrü kısa olur ısınıp sogur ve bir süre sonra yanaklarda çatlama yapar ve batlax a göre çabuk patlıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)