Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor uğruna deliriyormuyum?? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Her sevdalının başına gelir bunlar....
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    insan ruyasında 600 luk motor kullanınca tabı uyanası da gelmıor
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][/COLOR][/FONT][/CENTER](TraNCe-EnErGy)

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşlar rüyada kullanmak güzelde insna gerçeğini istiyor yahu sormayın..
    bide zam gelecekmiş. zaten borsada da batıık ..nabacaz bilmiyorum sanırımbende motorla ilgili artık kabuslar görmeye başlicam :fren tutmaması gibi kamyon altına girme gibi önüme çocuk çıkması ve çarpmamak için b.klu dereye düşmek gibi..

bide rüyadan uyanıp tam kalkmadan gene dönmek isteyenler var. ben bunlar içine giriyorum üstelik rüyaya da dönebiliyorum fakat format değişebiliyor işte o zaman..yatakta tembellik yapanlar beni anlar.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar rüyada kullanmak güzelde insna gerçeğini istiyor yahu sormayın..
    bide zam gelecekmiş. zaten borsada da batıık ..nabacaz bilmiyorum sanırımbende motorla ilgili artık kabuslar görmeye başlicam :fren tutmaması gibi kamyon altına girme gibi önüme çocuk çıkması ve çarpmamak için b.klu dereye düşmek gibi..

bide rüyadan uyanıp tam kalkmadan gene dönmek isteyenler var. ben bunlar içine giriyorum üstelik rüyaya da dönebiliyorum fakat format değişebiliyor işte o zaman..yatakta tembellik yapanlar beni anlar.
    hadi yaff zam gelicegi dogrumuu ??
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][/COLOR][/FONT][/CENTER](TraNCe-EnErGy)

Motosikleti
    evet zam geleceği doğru 15 gün içinde zam bekleniyormuş bakalımnekadar olacak gt 250 cometler(hyosung için konuşuyorum) ..

eveeet ,yokmu başka rüyalarında bile motor süren..nasıl nerde ,hangi motoru..biz deliler buradayız bekleriz.
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ben ne zman motor sürsem rüyamda arkamdan polisler kovalıyor ama hepsini atlatıyorum sonra motoru boyatıp plakayı değiştirip tekrar kullanıyorum unutmadan kovalayan polisler 4 araba ile kovalıyor
    ne acayip rüya deme ehliyetim yok ya ondan oluyor
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    dün gece gene rüyamda motor tepesindeydim ; ama bu sefer türkiyeye gelmeyen varadero 125 vardı altımda ve stabilize orman yolunda etrafımda ağaçlar ilerliyordum. motor okadar ataktiki 2 viteste bile ön kaldırıyordu sona tabi düştüm ama nedense çok gerçekçi bi rüyaydı acıyı bile hissettiğimi hatırlıyorum. sona o motora 3 kişi istinye bayırında bindik. ben kullanıyordum,çekermi diye düşünürken maşallah canavar gibi çıktı...
    off yaaa neden böle oluyor nezaman motor alıp canlı canlı binebileceğim. ehliyet kursuna gidiyorum biraz kullanmaya başlayınca ya iyice kafayı yemeye başladım sanırım..

abilerim aynı sorun bende de var ne zaman bi muhabbet olsa mesela beni bi yere gönderseler motorum olsa ne güzel giderdim motorum olsa yapardım falan gibi şeyler söylüyorum hergün bi mondial bayiisindeyim rüya olayı bende de var artık arkadaşlarıma ve aileme öööö geldi motor muhabbetinden yeter artık diyolar
    bunun tek ilacı bence motoru almak alamssam bende bakırköye gelirim yanınıza merak etmeyin yanlız kalmayız beraber takılırız

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    off be arkadaşlar hepimiz aynı durumdayız. hepimize allah sabır versin, daha da önemlisi bir an önce motorlarımıza kavuşmak nasip etsin, hatta en önemlisi o motorları dikkatli, korumalı, kazasız, belasız sürmek nasip etsin.
    tü tü tü tü pffffff *yaşlı kadınlar gibi okuyup üfleme efekti :p*

ya valla benim de iki lafımın biri motor oldu!! :D

ben de dün akşam ilk defa rüyamda gördüm motoru. ama benimki çok tuhaftı. bir haftadır, motora karşı sabırsızlığımı yenmek için bisiklete biniyorum, ve dün gece rüyamda, bisikletim motordu!

yani çok tuhaf oldu biliyorum ama, nasıl anlatsam. bakıyorsun resmen bisiklet. ama hani böyle rüya da bazı şeyleri bilirsin ya, yani ben o alete bakınca motor diyorum

zaten işin komiği, yanıma bir arkımı da alıp, benim iş yerine gelmişiz. park ediyoruz, sora kaskları çıkarıp bisiklet/motora asıyoruz!!! :D hatta sonra bir de öğlen arasnda bir de bakıyoruz ki polis gelmiş motora bakıyor kıl kıl. diyo bunun park yeri yamuk falan.. ehliyet soracak diye ödüm patlıyor :D
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler