Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

düzgün satıcı kalmadı mı yoksa, 2015 itibari ile bana mı gelmiyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    son 1 ayda yaklaşık 30 motosiklet inceledim. telefondan olsun yüz yüze gidip bakmak olsun, gelelim yaşadığım heyecanlara.

ilk olarak sakaryaya gittim çılgın gibi.
    gittikte ne oldu?
    adamın dediği bana çatlak vardı sıfırı takıldı, km saatinde hafif çatlak var. basit kusurlar söyledi.
    eyvallah dedim gittim. neler göreyim?

km saati yok. kırılmış parçalanmış arasına parmağım giriyor. adam birde su almaz diyor burası komedi... grenaj değişmiş eyvallah ama bilin bakalım neyle? yukinin sağ grenajı ile değiştirilmiş. ön çamurluğa bakıyoruz, oda yukinin. arka kuyruğa bakıyorum kocaman bir plastik kaynağı. boyanmaya bile zahmet edilmemiş. motosiklet düşmüş, tırnakları kırılmış. yenilemek yerine halka ile tutturulmuş..
    kaybettiğim bir günemi,harcadığım paraya mı yanayım bilemedim.
    not motor 7000de diyorlar gittik baktık 10000e geliyor.

ilan ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00126665/detay

ilan bugün konuldu. fiyatta anlaştik heryerin fotoğrafını gördüm beğendim. ama insanlık halidir genede güvenemedim. uçak biletini tam alıyordum ki ulan 5664 e mesaj atayım bir bakayım dedim.
    birde ne göreyim, hasarlı...
    adam ise kazası değişeni yok diyor, ama öyleki sonradan fark ettim. motosiklet ruhsatta beyaz yazıyor.
    kazadan önce beyazmış motosiklet, meğer sonradan siyah olmuş

ilan;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08990077/detay

gene anlaştım biriyle,
    yarın satışı alıcam gidip. adamı bir türlü yamaha bayiiye gitmeye ikna edemedim. adam diyor ki kardeşim güvenmiyomusun sen bana? dedim nereden güvenicem 1 saat öncesine kadar tanımıyordum seni.
    birde adam motosikleti göstermeye gelirken masustan yanina honda 1000rr ile geliyor.
    1000likteki adam iniyor motordan, motor alışverisimi diyor. evet diyor satıcı.
    güzel motora benziyor vs vs diyor. masustan motora bakıyor, zincir iyi lastik iyi motor güzel, hayırlı olsun vs vs diyor.
    masustan bana ayak verecek hani " 1000likteki adam beğendi hemen alayım" diye.
    mal mıyım lan ben? ondan bile kıllandım. ki sonradan giderken baktım köşede bekliyor 1000likli bunu. beraber bastılar gittiler.
    adamı ne yaptım ne ettim genede ikna edemedim yamaha bayiiye gitmeye. iyice kıllandım plakayı istedim herif plaka vermiyor. aradım kardeşim plakayı ver yarın satış alıcaz vs vs dedim. çocuk plaka kayıp dedi. dedim ruhsata bak? ruhsat arkadaşta kalmış eve geçince veririm deyince ben epey kıllandım.
    eh haliyle böyle olunca az önce ki konuşmamızda şöyle bir konuşma oldu.
    kardeşim ben ufak kaza geçirdim, tutanak tutuldu işlemiş olabilir vs vs dedi.
    ulan namussuz herif, ben motosikleti bayiie göstermekte israrcı olmasam sen bana bunu söylicekmiydin?
    karaktersiz herifin birtanesi.

ilan no bu ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08017240/detay

şu ilanda ki adamı aradım dün.
    selamlaştık motordan bahsetti.
    ist.dan gelicem deyince çocuk tepki verdi. istanbulda motor kalmadımıda adanaya geliyorsun kardeşim dedi.
    2-3 gün motoru satmıcam arayan arasın sonra satıcam dedi.
    sinirlendim " iyi, 2-3 gün sonra ararsam satarsın dedim " cart diye suratına kapattım.

ilan no ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08900070/detay

şu ilanda kine bir yalvarmadığım kaldı.
    motosikleti ilana koydu 8000e kadar düştü. 5 gün bekletti. ist.a gelicem satışı veririm dedi.
    eyvallah dedim. bekledim. ist.a geldi satmaktan vazgeçtim dedi motor hala ilanda. sövdüm hemde çok
    ilan no
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07691949/detay

halada arayışlardayım. daha neler yaşıcam acaba
    maktama ve halilom bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    kardeş forumlardan bulsana, ne işin var sahibinden'de vs ...

forumlardakiler referanslı kişiler, adamların geçmişte yazdıklarını okuyunca zaten motorun geçmişini görüyorsun, foruma alınık ilanı ver, o motorun konusuna arıyorum de, biraz fazla ver kendini yorma
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    hocam yazdım dönüş yokki

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alem noktalı bir şey olmuş şaka gibi ilanlar da dolu
    ben satarsam ciğerli makine yazacağım son resme de 1 paket tavuk ciğeri hediyemizdir diye
    xawa ve ilkadam bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Hocam zaten sende yzf r125 yok muydu ? Bir daha mı alacaksın aynı motordan ?

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten sende yzf r125 yok muydu ? Bir daha mı alacaksın aynı motordan ?
    sattım ya,
    pişman oldum yenisinialıyorum

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Bu zamanda normal insan bulmak zor sıfır almak en mantıklısı. zaten kazalı hasarlı motor kendini çok belli ediyor renkleri soluk oluyor,depoda farklı desen var ama devamında yani grenaja gelince başka desen geliyor veya hiç bir şey yok renkler sadeleşiyor. sana birde tavsiye vereyim hocam üzerinde plaka olmayan yada plakası falan kapatılımış motorlar biraz tırt çıka bilir üzerindeki egzoz değişmişse sahibi biraz zorlamış ola bilir motoru yani daha iyi ses çıksın diye.Buda motorun ömrünü yer.Birde ilan sahibi arkadaşın facebook hesaplarını falan bula bilirsen bazıları motorun ırzına geçiş fotoğraflarını falan oralarda paylaşa biliyor.
    Salih_T bunu beğendi.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    [QUOTE=atillatopal9;3593176]son 1 ayda yaklaşık 30 motosiklet inceledim. telefondan olsun yüz yüze gidip bakmak olsun, gelelim yaşadığım heyecanlara.

ilk olarak sakaryaya gittim çılgın gibi.
    gittikte ne oldu?
    adamın dediği bana çatlak vardı sıfırı takıldı, km saatinde hafif çatlak var. basit kusurlar söyledi.
    eyvallah dedim gittim. neler göreyim?

km saati yok. kırılmış parçalanmış arasına parmağım giriyor. adam birde su almaz diyor burası komedi... grenaj değişmiş eyvallah ama bilin bakalım neyle? yukinin sağ grenajı ile değiştirilmiş. ön çamurluğa bakıyoruz, oda yukinin. arka kuyruğa bakıyorum kocaman bir plastik kaynağı. boyanmaya bile zahmet edilmemiş. motosiklet düşmüş, tırnakları kırılmış. yenilemek yerine halka ile tutturulmuş..
    kaybettiğim bir günemi,harcadığım paraya mı yanayım bilemedim.
    not motor 7000de diyorlar gittik baktık 10000e geliyor.

ilan ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00126665/detay

ilan bugün konuldu. fiyatta anlaştik heryerin fotoğrafını gördüm beğendim. ama insanlık halidir genede güvenemedim. uçak biletini tam alıyordum ki ulan 5664 e mesaj atayım bir bakayım dedim.
    birde ne göreyim, hasarlı...
    adam ise kazası değişeni yok diyor, ama öyleki sonradan fark ettim. motosiklet ruhsatta beyaz yazıyor.
    kazadan önce beyazmış motosiklet, meğer sonradan siyah olmuş

ilan;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08990077/detay

gene anlaştım biriyle,
    yarın satışı alıcam gidip. adamı bir türlü yamaha bayiiye gitmeye ikna edemedim. adam diyor ki kardeşim güvenmiyomusun sen bana? dedim nereden güvenicem 1 saat öncesine kadar tanımıyordum seni.
    birde adam motosikleti göstermeye gelirken masustan yanina honda 1000rr ile geliyor.
    1000likteki adam iniyor motordan, motor alışverisimi diyor. evet diyor satıcı.
    güzel motora benziyor vs vs diyor. masustan motora bakıyor, zincir iyi lastik iyi motor güzel, hayırlı olsun vs vs diyor.
    masustan bana ayak verecek hani " 1000likteki adam beğendi hemen alayım" diye.
    mal mıyım lan ben? ondan bile kıllandım. ki sonradan giderken baktım köşede bekliyor 1000likli bunu. beraber bastılar gittiler.
    adamı ne yaptım ne ettim genede ikna edemedim yamaha bayiiye gitmeye. iyice kıllandım plakayı istedim herif plaka vermiyor. aradım kardeşim plakayı ver yarın satış alıcaz vs vs dedim. çocuk plaka kayıp dedi. dedim ruhsata bak? ruhsat arkadaşta kalmış eve geçince veririm deyince ben epey kıllandım.
    eh haliyle böyle olunca az önce ki konuşmamızda şöyle bir konuşma oldu.
    kardeşim ben ufak kaza geçirdim, tutanak tutuldu işlemiş olabilir vs vs dedi.
    ulan namussuz herif, ben motosikleti bayiie göstermekte israrcı olmasam sen bana bunu söylicekmiydin?
    karaktersiz herifin birtanesi.

ilan no bu ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08017240/detay

şu ilanda ki adamı aradım dün.
    selamlaştık motordan bahsetti.
    ist.dan gelicem deyince çocuk tepki verdi. istanbulda motor kalmadımıda adanaya geliyorsun kardeşim dedi.
    2-3 gün motoru satmıcam arayan arasın sonra satıcam dedi.
    sinirlendim " iyi, 2-3 gün sonra ararsam satarsın dedim " cart diye suratına kapattım.

ilan no ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08900070/detay

şu ilanda kine bir yalvarmadığım kaldı.
    motosikleti ilana koydu 8000e kadar düştü. 5 gün bekletti. ist.a gelicem satışı veririm dedi.
    eyvallah dedim. bekledim. ist.a geldi satmaktan vazgeçtim dedi motor hala ilanda. sövdüm hemde çok
    ilan no
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07691949/detay

halada arayışlardayım. daha neler yaşıcam acaba[/QUOTE

Buradan eğlencelik film çıkar valla

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sattım ya,
    ne yapacaksın artık bu saatten sonra 125 le üstüne biraz daha koy 250 al
    KaanD ve halilom bunu beğendiler.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan motor piyasası baya bir canlı olucaktır. Kar etme sebebiniz buna dayanıyor bence. Sezon açılıyor millet motor alıyor. Satsan elinde imkan yoksa ortada kalırsın ve çok çabuk motor değiştirmiş olucaksın Fiyat baya güzel ama alabileceğin en iyi motor Hyosung olucaktır. Senin bunu istemeyeceğini bildiğimden önermek bile gelmiyor içimden O yüzden bence satma. Paranı koy kenara biriktir. R25 sezon sonu düşücektir çok piyasaya temizini bulursan alırsın olmazsa kendini tamamlayabilmişsen satarsın gene 7 binliraya 8 binliraya koyarsın üstüne 0 R25 alırsın. Şuan satmak çok mantıklı gelmiyor bana satıp ortada kalabilirsin, 800 tl lik karı da hiç etmiş olursun

http://www.motosiklet.net/forum/moto...konusu-hk.html Bahsi geçen linkde sana şöyle bir tavsiye vermiştim keşki satmasaydın motorunu Ama neyse hakkında hayırlısı olsun R125 in tadı damağın da kalmış sanırım

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sattım ya,
    Bu kadar 125cc bence yeter , 250 cc'ye geçin artık . Bende satabilirsem cbf'i , 250 cc'ye geçeceğim inşaallah . R25 alacaktım ama piyasada yok şuan , bayilerde 1.5 ay sonra falan gelir diyorlar .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

muhiddnevrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf 125
    piyasa düşürmeye çalışıp fake ilan açanlara dikkat et dalgasına gel bak motora falan der onlar

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum birdahaki sefere ilanlara bakarken aklında bulunsun,ilan fotoğraflarındaki motosikletin tepesinde tünemiş gibi duran elemanların staylaaa'sına bakarak rahatlıkla elemede bulunabilirsin
    Misal 2. ilandaki billaderrde tam motorcu ruhu var gözüm onu tuttu
    umuttuna, abeciMotoru ve Salih_T bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sattığın aletle kaç km yaptın ?

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Valla hocam cbr 125 buldum üsküdarda adam dedi bir hafta sonra gorebilirsiniz dedim tamam 1 hafta oldu dedi motorum da sıfır sıkıntı bende dedim ki güveniyorum ama aklım kalmasın bi hondaya gösterelim herşey iyi bulusup hondaya gidip göstericez aksamı adam arayıp dedi 1500 hasar kaydı var ama motoru carpmadım muayeneye goturdum param yetmedi hasar kaydına yazdırdım diye sallamalara basladı bende temiz arıyorum diyip kapattım
    2)bahçelievlerde bir motor vardı gittik baktık adam dedi ben kefilim motoruma bu motor çok farklı çok temiz çok iyi açtım ciğeri sağlam falan motor yakındanda temiz gözüküyodu dedim tamam salı gunu hondaya goturelim bi baksınlar hasar kaydı falan çıkmassa alırız adam onu duyunca basladı bir alıcı daha var ben bi onu arıyım gitti uzakta konustu dedi oda almak istiyo ben sizi aksam arıyım dedim tamam kimin hakkıysa o alsın ararsın ertesi sabah aradı dedi motor çalındı hakkını yemek istemem ama honda servisi duyunca adam bi uzaklastı bi bozuldu bende gittim paramı ikizime verdim oda gitti sıfır msx125 aldı bende parayı biriktirip 250lik veya scooter dusunuyorum

böyle konuyu ayakta alkışlarım. bende cbf150 r125 ve pulsar arasında kaldım. bakıyorum 1 2 haftaya alacağım. böyle insanları deşifre etmen güzel devamını bekleriz.
    not: ibretlik paylaşım vesselam
    maktama bunu beğendi.

Bu ne ya millet iyice sahtekar olmus be.benim başıma hiç gelmedi böyle şeyler verilmiş sadakamız varmış

Kardes sen ne cok motor alip satiyorsun boyle

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar.
    cbr 250m vardı. fakat çok zevk alamadım. yzf çok daha zevk verdi bana, ne biliyim böyle 1000lik sürermişçesine gaz veriyor insana
    şimdi cbr 250 almaya kalksan temizi çok zor... yaz sonuna kadar r125 ile idare edip yaz sonunda r25 almayı planladım ikinci el temiz birşey. kapalı garajım olduğundan önümüzde ki yaza 250 ile başlarım diye düşündüm

kindai hocam keşke dediğinizi dinleseydim.
    cahillik ettim, satılan fiyat daha karşıma çıkmaz diye düşündüm. ama bir baktım ki tüm motosikletler aynı fiyata çıkmış
    sattığım motosikleti 16000 Km ye gelirken aldım. ve 21100 km de sattım. 5100 km felan yapıyor ortlama

motor alacak arkadaşlara yardımım dokunduysa ne mutlu bana.
    fake ilan açıp oyalayanlarada kesinlikle taviz vermemek gerek.
    ben fiyat konusunda gerçekten arıyorlarmı diye fake açıp numaramı gizledim. 2 kişi mesaj attı onlarda fiyatı indirmemi söyeldi

arkadaşlar motor alıp satmak istemiyorum
    ancak ben bu işe 5400 TL ile başladım. ilk motorumu aldım 6000km yaptıktan sonra 6500e satıldı. 6500e yzf mi aldım 8000e satıldı.
    iyi kaar ettim dükkan açıcam yakında :p ama sattığım her kişi bana dua ediyor, ilk motorumu sattığım kişinin 1 ay önce düğününe bile gittim.
    hep dürüst satıcı olmuşumdur. yzf mi satarken tramel kaydını kendi telefonumdan mesaj atıp gösterdim..
    şuanda hesabımda 8000TL var. üstüne bu yaz çıkamıyorum. çünkü tatil için para biriktirmem gerekiyor..
    ancak yaz sonu birşeyler yapabiliyorum.
    kawasaki 250SL KTM RC200 veya alabilirsem R25 almayı istiyorum. nasip kısmet işi...

bu arada son dakika gölünü ekliyorum.
    yarın motora sabah gözüyle bakıp,yamaha bayiiye gidip baktırıp motoru hemen satışı alacaktık. sabah saat 10 gibi.
    içime kurt düştü ve plakayı sorguladım.
    2 tane hasar kaydı var. 2013 5 ay ve 7 ayda.
    alacak arkadaşlara duyurulur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...08757925/detay

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Benimde gozume carpti yanlis mi hatirliyorum bilmiyorum ama 250cc satip 125 cc almistiniz sonra 125 satip tekrar mi 125 almaya calisiyorsunuz :D aralarda baska motorlarda alinip satildiysa haberim yok ama boyle motor gecisleri ilk defa gordum :D umarim guzel bir ilan denk gelir diyelim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)