Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Dün sakaryada motorcuların başına gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Yazık, hepiniz haberi okuyup yorum yapmışsınız. Video'yu dikkatli izlerseniz motorcu arkadaşlar oradalar zaten. Burada kızılması gereken kişiler motorcular değil, orada ki sırtında sözde jandarma/güvenlik yazan masabaşından yeni kalkıp "Tüh çay soğuyacak şimdi" diyip gelen şahıslardır.

Onları geçtim, tam otelin önünde olmuş olay, 5-10 metre ileride esnaflar var, 1 tanesi mi gelip yatıştırmamış ortalığı ? Küçük bir araştırma yapılsa yüksek ihtimalle o şahincilerin arasından ehliyetsiz apaçiler çıkar. Yazacak çok şey varda, neyse
    smiles bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı 0zZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerekli açıklama

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Akşam Akyazı merkezde yaşanan olaylar, izmit motorsiklet camiasının takibinde gerçekleşmiş olup haberlerde, tv kanallarında yansıtılan durum gerçek dışıdır . Hiç bir motorcu arkadaşımız olay yerini terketmediği gibi tamamı Olayların içindedir . Olayların Büyüyüp kırmızı alarm verilmesinden itibaren , İzmit'in önde gelen simaları ile şahsen olay yerine intikal etmiş bulunup tarafımızdan olaya dahil edilen; izmit valisi, garnizon komutanı, izmit ve Sakarya milletvekilleri gibi yetkili Kişilerin dışında gerek Akyazılı arkadaşlarımız,gerek Sakarya motosiklet topluluğu gerekse o bölgedeki kurum ve kuruluşların yetkili isimleri de olaya bir fiil dahil edilmiştir . Bunun yanısıra siyasi yaptırımda uygulanmıştır .Bizim ailemizin farkı düşünce şeklimiz ve çevremizdir .Yer mekan neresi olursa olsun, durum ne olursa olsun; Asla arkada adam bırakmayız...MoToGeZi yönetim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Şu anda olayı yaşayan arkadaşlar olarak hepimiz bir arada cafemizdeyiz. Haberlerdeki videoda bile 5 arkadaşımız var . Geri kalanlar diğer tarafta 20-30 kişi ile uğraşıyor. Ayrı bir grup jandarma Tarafından alıkonulmakta vsvs
    peki şaun olay ne durumda. mahkeme, saldırı, gözaltı, olay nereden nasıl başladı, konu neydi, ve en önemlisi o elektroşok cihazı olan arkadaş iyi durumdamı merak ediyorum videoda hiç bişi belli değil. Biraz aydınlatırsanız seviniirm.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    sakarya-izmit seferi yapan çok delikanlı bir dolmuş sürücüsü yağmurlu havada yol boşken üzerime sürüp sıkıştırdı beni hemde bayan artçım varken. tepki gösterip bağırdığımdada elinde 1.5 metre sopayla inip bana vurdu elindekini atıp gel diye bağırdım kaçmadım ama çok delikanlı şoförümüz elinde sopayla yusuf yusuf edip defans yaptı. sopayla odunla gelir bu delikanlılık yoksunları. tek oldumu arkasına bakmazlar
    karadenizz, braveguy ve smiles bunu beğendiler.

Motosikleti
    600F
    Şerefsizler tek kişiye dalar mı lan erkek adam oyle?
    Motorcu kardeşimize geçmiş olsun,analar ne yiğitler doğuruyor be helal olsun.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Yazık gerçekten Bir arkadaş motorcularda orda videoyu dikkatli izleyin demiş

Tamam kardeşim motorcular orda bari arkasiniza 20 kişi dalan heriflerden ayırmaya çalışın
    Bu haberi okuduktan sonra yanımda bende birşeyler taşıyacağım artık

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bu sakarya özellikle karasu daki esnafa hiç güvenmeyin 1 sene önce dayımın kızını yani kuzenimi bir tane o.ç güpegündüz zorla kaçırmaya kalktı ve esnaf gündüz vakti gerçekleşen bu olay karşısında hiç tepki bile vermedi. bunu yapan şerefsiz tek başına 22 yaşında biriydi sonrasında yakalandı tutuklandı serbest kaldı tüm erkek kuzenler ve onun arkadaşları evini bastı dükkanlarına kurşun yağdırdı çocuk izmire istanbula köşe bucak kaçtı artık sakaryaya gelemiyor gelirse sakat kalacak çünkü !
    demek istediğim ordaki esnaf mal yani tepki vermez böyle şeylere ineğe bakar gibi meyül meyül bakarlar sadece ....

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Gerekli açıklama

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Akşam Akyazı merkezde yaşanan olaylar, izmit motorsiklet camiasının takibinde gerçekleşmiş olup haberlerde, tv kanallarında yansıtılan durum gerçek dışıdır . Hiç bir motorcu arkadaşımız olay yerini terketmediği gibi tamamı Olayların içindedir . Olayların Büyüyüp kırmızı alarm verilmesinden itibaren , İzmit'in önde gelen simaları ile şahsen olay yerine intikal etmiş bulunup tarafımızdan olaya dahil edilen; izmit valisi, garnizon komutanı, izmit ve Sakarya milletvekilleri gibi yetkili Kişilerin dışında gerek Akyazılı arkadaşlarımız,gerek Sakarya motosiklet topluluğu gerekse o bölgedeki kurum ve kuruluşların yetkili isimleri de olaya bir fiil dahil edilmiştir . Bunun yanısıra siyasi yaptırımda uygulanmıştır .Bizim ailemizin farkı düşünce şeklimiz ve çevremizdir .Yer mekan neresi olursa olsun, durum ne olursa olsun; Asla arkada adam bırakmayız...MoToGeZi yönetim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

Şu anda olayı yaşayan arkadaşlar olarak hepimiz bir arada cafemizdeyiz. Haberlerdeki videoda bile 5 arkadaşımız var . Geri kalanlar diğer tarafta 20-30 kişi ile uğraşıyor. Ayrı bir grup jandarma Tarafından alıkonulmakta vsvs
    saldıranların arasında olayı seyreden motosikletçi arkadaşlarda var,saldırıya ugrayan arkadaş 50-60 metre geri geri kaçıyor ,hanginiz adamı yardım ediyorsunuz,ben gördüğüm görüntüler üzerinden yorum yapıyorum..arkadaşımızın motorunu tekmelerle yere düşürüyorlar,siz nerdesiniz,arkada adam bırakmamışlar geçicen bunları kardeş..senin valinden milletvekilinden bana ne ..film izler gibi izlemişsiniz işte varmı ötesi..benim kanıma dokunan bu..
    rebirth, Zuzuuw, Adventure58 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    06 EB 8036
    09 R 5520

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Şahin'leri artık trafikten toplasınlar bi zahmet. Nerede it, kopuk, kro varsa hepsi şahinci.
    Laflarıda hazır oo hastasıyız dede. Ulan donun yok giymeye tabi şahin hastası olucan 5 bin liraya başka hangi arabayı alabilirsin.
    Asıl kasaplar bunlar. Toplayın 95 öncesi bu araçları yeter.
    yaso2867 ve EldekiDebryj bunu beğendiler.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Gerekli açıklama

garnizon komutanının adı hala Metin Temel mi ?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahin'leri artık trafikten toplasınlar bi zahmet. Nerede it, kopuk, kro varsa hepsi şahinci.
    Laflarıda hazır oo hastasıyız dede. Ulan donun yok giymeye tabi şahin hastası olucan 5 bin liraya başka hangi arabayı alabilirsin.
    Asıl kasaplar bunlar. Toplayın 95 öncesi bu araçları yeter.
    lanet olasıca pis fakirler 5000tl den ucuz ve 95 modelden eski arabalara donsuz binip olay çıkartıyorlar.
    Zuzuuw, ümitfidan ve kurubuz bunu beğendiler.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    arkadaşlarıda saldıranların arasından ellerinde kasklar izliyolar. hepsi korumalı giyinmiş seslerini çıkarmıyo. arkadaşlığınıza adamlığınıza erkekliğine s*kayım.
    Zuzuuw bunu beğendi.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu olayı sakarya insanına mal etmeyelim, Türkiyenin neresine giderseniz gidin böyle bir olay başınıza gelebilir.
    Turgutlu-İzmir yolu arasında kaç tane sıkıştırılma üzerime kırma vakası yaşadım son 1 senede sayısını hatırlamıyorum, sağa çektirmeye çalışıp bir yandan da telefonuna sarılan o.çlar bunlar gibi tek kişiye karşı adam toplama niyetindeydi pek tabii, yaşadığım olaylarda soğuk kanlılığımı korumasam ya gebermiş gitmiş olurdum yada katil olurdum bu kadar net yani.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Yazıklar olsun o giden korkak ve zavallılara. Arkadaşlığınız o kadar mıydı. Zoru görene kadar mıydı. tüüüü sizin sıfatınıza.
    Zuzuuw bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Yazık!!! Böyle motor grubu arkadaşlarım olacağına hiç olmasın tek tabanca kalırım daha iyi
    Zuzuuw bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1. video 0,58 saniyede orada motorcu arkadaşlarında olduğu görülüyor ve hepsi seyrediyor...

yazık adamı linç edeceklermiş, kurtaran yok, rezillik işte, gel de yanında bir şeyler taşıma, BURASI TÜRKİYEEEE...
    Zuzuuw bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Gerekli açıklama

bu lafın üzerine tekrar tekrar izledim videoyu ama sana inanmadım orada bir tane eli kasklı bir tanede fosforlu yelekli şahıs var olaya müdahale etmiyor senin dediğine göre karışmayan 5 kişi var

kavga yanlısı değilim ama madem grupsunuz kavgaya girdiniz mi ölümüne gireceksiniz öyle izlemeyeceksiniz veya ortaklaşa başımızı belaya almayalım deyip kimseye bulaşmayacaksınız altını tekrar çiziyorum şiddet yanlısı kesinlkle değilim
    EldekiDebryj bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Keşke olayın iç yüzünü anlatmasaydınız yok vali kaymakam 20 kişi gru vs.

Madem kardeşsiniz niye adamın motorunu parçalatınız
    hepiniz hala bi aradasınız o izleyen 5 kişiye de bakalım hopp bilader diyip niye araya girmemiş

Teyzeler kadar olamamışsınız. Yazık. Grup mu ? olmamış o grup bilader Bida yapın.
    Zuzuuw bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Abi zaten arabalara baksanıza. Kimin ne olduğu belli değil mi. Ulan yollarda tek yürünmüyor grup halinde gezsen yine olmuyor. Böyle i*ler yüzünden düzgün insanlar sırf kendini koruduğu için ceza alıyorlar.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Bunun yanısıra siyasi yaptırımda uygulanmıştır
    Ne yaptınız "siyasi yaptırım" olarak, adamları sandığa mı gömdünüz, meclis dışına mı ittiniz, baraj altında mı bıraktınız, ne yaptınız? nedir siyasi yaptırım? Sırf biz güçlüyüz, eşimiz, dostumuz, çevremiz var intibası bırakmak için açıklama yapmışsınız. Videoda görüyoruz nasıl dayanışmacı, nasıl güçlü olduğunuzu! Tam da kimmiş bu grup diye sormak üzereyken grubunuzun adını gördüm. Allah kimseyi sizin ipinizle kuyuya inmek zorunda bırakmasın! Videodaki delikanlıya da helal olsun! Aslanlar gibi savunmuş kendini.
    Allah hiçbirimizi bu durumda bırakmasın,
    Sağlıcakla,
    yasdal ve braveguy bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Çok ilginç değil. Herkes yüzeysel olarak değerlendirmiş. Kimsenin olayın nasıl başladığı hakkında bir fikri varmı acaba ?

Başlangıçda otomobil 1 motosiklet sayısı 20 olarak belirlenmiş.

Tahmin ediyorum motosiklet sürücüleri de otomobil sürücüsünü sıkıştırdı ve hazsar gören kameraların parasını istedi. Sürücü arkadaşlarını çağırıp bu sahnelerin olmasına neden oldu.

orayı terkeden motosiklet sürücüleri de arkadaşlarının yaptığı hareketleri onaylamamış ve bu nedenlede orayı terk etmiş olabilirler.

Tabi arada ağır küfürleşmede olmuş olabilir.

Genel olarak toplumumuzun bu gibi olaylarda kavga etmekten çekinmediğini hepimiz biliyoruz. Her iki tarafında konuşmak yerine kavgayı körüklemiş olma ihtimali daha yüksek.

Yorum yapan çoğu arkadaş da aynı şekilde düşünmeden yağdırmış maşallah.
    ümitfidan, luciphere ve crxforever bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)