Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

[FOTOĞRAFLI] Motosikletimi Satacağım, Fiyatta Kararsızım, Birlikte Belirleyelim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz 100cc altı motorlu taşıtlar için ehliyet ve plaka gerekmediğini mi sanıyorsunuz?
    Pardon 50 cc altı olacaktı. Onda da hep çocuklar için cross motorları çıkıyor. 100 cc altı plaka ve MTV'den muaf oluyor.

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motorun gayet güzel, ona lafım yok. Harcamışsın üzerine epeyce, zevkine göre yaptırmışsın her şeyi. Sıkıntı şurada başlıyor, benim beğendiğim aksesuarı sen beğenmezsin. Mesela o kafa grenajına oldum olası gıcığımdır ben. Özel bir sebebi de yok, sevmem sadece. Mesela ben alsam senden bu motoru, o kafa grenajını söker depoya atarım. Çantalar gayet güzel olmuş ama bir başkası da onları beğenmeyip işte biraz daha uzun biraz daha köşeli veya oval olanını isteyebilir. Sen airbrush tercih etmişsin, ben depoya kılıf giydirmeyi severim. Kısacası elindeki motosiklet çok güzel ancak aksesuar fiyatlarını hesaba katarsan muhtemelen satamazsın. İhtiyacım yok, değeri bu satılmazsa satılmasın diyorsan sorun yok, zaten her şeyi yaptırmışsın, binersin keyifle. Ancak satmam lazım dediğin anda seçenek şu: Aksesuarları söküp motoru stok haline yakın satmak, aksesuarları ayrıca satmak.
    Çünkü aksesuarlar dahil olunca isteyeceğin meblağ motorun sıfırının üzerinde, bu da insanları sıfıra yönlendirir. Keyif işidir bu diyeceksin belki, iyi de keyfi için bunu yapan kişi, bizzat kendi keyfine göre yaptırmayı tercih etmez mi?
    Doğru. Zaten ilanda istenmeyen aksesuarları çıkarıp fiyattan düşeceğimi belirtmiştim önceki mesajlarda.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Nisan'da yaptığım planlar Kasım'da nasip oldu ve bugün itibariyle tüm aksesuarlarıyla birlikte 12.000 TL'ye sattım. Geriye dönüp bakıyorum da 14 bine 250 cc mi olur diyenler 14.500'e satılan R25'e hiç ses çıkarmamış : ) Sıradaki motorumu da bu hafta hayırlısıyla alacağım. "Aaaa, ooo, b*k, kaka motür" şeklindeki çemkirmeleri konuyu açtığımda merakla bekliyorum : ) Umarım herkesin gönlüne göre olur.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Nisan ayında 12.000TL yazıp, VulcanS alsaydın bütün yaz keyfini çıkartabilirdin
    Bir kere daha aksesuarın para etmediğini gördük. 6.000TL aksesuar anladığım kadarıyla 1.000TL ye gitti
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Vulcan S kullanıp vazgeçtim. Sürüşü hoşuma gitmedi. Zaten sıfır alacaktım ve piyasada hep ABS'siz vardı. ABS'li olmayacaksa da VN900 ya da M800 olsun dedim. Aksesuar para etti gayet. Motoru 10.500'e almıştım. 6000'e de aksesuar. Motoru 9 binden, aksesuarı da 3 binden saydım. Ederini bulduğunu düşünüyorum. Ayrıca yazın değil sonbahar ve kışın kullanmayı daha çok severim, kan ter içinde kalmaktansa serinlik iyidir.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Motoru satan arkadaşı ve motorunu tanırım.Klübümüz olan Chaos Chopper Club nezlinde olan haftalık toplantılarımıza ve 29 ekim etkinliğinde yanımızdaydı.Motoru gayet dolu olan beğendiğimiz bir model olmuştur.Chopper severler için güzel bir tercih olabilir.

Ayrıca chopper sevgisi diğer tarzlara benzemez,bir motor alırsınız üstünde oynar,değişiklik yaparsınız sonra farklı bir model üzerinde düşünüp elinizdekini değiştirirsiniz.Bunlar olağan şeylerdir.Ayrıca chopper motorlarda aksesuar kısmı bir noktadan sonra motorun fiyatını bile geçebilecek düzeye çıkabilir,bunu ancak chopper dünyasında olan,bu işleri yakından takip edenler bilir.

Kısaca motoru gördüğümden almak isteyenler kendisi ile görüşebilir.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sildim..... motor zaten satılmış.

Motosikleti
    Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru satan arkadaşı ve motorunu tanırım.Klübümüz olan Chaos Chopper Club nezlinde olan haftalık toplantılarımıza ve 29 ekim etkinliğinde yanımızdaydı.Motoru gayet dolu olan beğendiğimiz bir model olmuştur.Chopper severler için güzel bir tercih olabilir.

Ayrıca chopper sevgisi diğer tarzlara benzemez,bir motor alırsınız üstünde oynar,değişiklik yaparsınız sonra farklı bir model üzerinde düşünüp elinizdekini değiştirirsiniz.Bunlar olağan şeylerdir.Ayrıca chopper motorlarda aksesuar kısmı bir noktadan sonra motorun fiyatını bile geçebilecek düzeye çıkabilir,bunu ancak chopper dünyasında olan,bu işleri yakından takip edenler bilir.

Kısaca motoru gördüğümden almak isteyenler kendisi ile görüşebilir.
    Hocam sağolasın, bugün sattım keratayı gitti. İnşallah yeni motorla da sizlere eşlik ederim. Kısmetse bu hafta halledeceğim o işi de.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sildim..... motor zaten satılmış.
    Merak ettim ne yazmıştınız ? İyi-kötü farketmez. Ben yine de insanların görüşlerini merak ediyorum.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Hacı sen görüntüye kandın, Vulcan diye diye bir hal oldun. İyi ki almadan önce deneyip görmüşsün. VN900 güzel olur bence. Esas aksesuar yapacağın makine o. Gönül rahatlığıyla istediğin gibi oynayacağın alet. Ömür boyu tutarsın elinde rahat rahat. Sonra yanına kısa yollar için küçük bir naked alınır. Mis gibi olur. hayırlı olsun.

Motosikleti
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı sen görüntüye kandın, Vulcan diye diye bir hal oldun. İyi ki almadan önce deneyip görmüşsün. VN900 güzel olur bence. Esas aksesuar yapacağın makine o. Gönül rahatlığıyla istediğin gibi oynayacağın alet. Ömür boyu tutarsın elinde rahat rahat. Sonra yanına kısa yollar için küçük bir naked alınır. Mis gibi olur. hayırlı olsun.
    Eyvallah ya bir tane RT-125 Karion düşünüyorum zaten. Ya aslında çok klasik motor sevmiyorum - Indian dışında ama onlar da bir ev parası. O yüzden sport cruiser'ları inceledim hep. Vulcan S çok cılız alet sürüşünde de o cruiser vuruntusu yok. Hiç keyif alamadım sürerken. Bir de aksesuarlar çooook pahalı. 30 bin TL'yi geçiyordu alet. O yüzden değmez dedim. GV 650 zaten çokça kullandım ama çok eski modeller var artık piyasada. Yenisi gelmeyeceğinden onu da eledim. Gönlüm Suzuki VZR1800'den yana aslında ama orada da fiyat devreye giriyor. Çözüm olarak spor görünümünden ötürü M800'de karar kıldım. Ama klasik alırsam da VN900. Bakalım bu hafta kararlaştırıcam.

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah ya bir tane RT-125 Karion düşünüyorum zaten. Ya aslında çok klasik motor sevmiyorum - Indian dışında ama onlar da bir ev parası. O yüzden sport cruiser'ları inceledim hep. Vulcan S çok cılız alet sürüşünde de o cruiser vuruntusu yok. Hiç keyif alamadım sürerken. Bir de aksesuarlar çooook pahalı. 30 bin TL'yi geçiyordu alet. O yüzden değmez dedim. GV 650 zaten çokça kullandım ama çok eski modeller var artık piyasada. Yenisi gelmeyeceğinden onu da eledim. Gönlüm Suzuki VZR1800'den yana aslında ama orada da fiyat devreye giriyor. Çözüm olarak spor görünümünden ötürü M800'de karar kıldım. Ama klasik alırsam da VN900. Bakalım bu hafta kararlaştırıcam.
    Güzel karar vermişsin, siyah seviyorsan Vn 900 custom da güzel. (ben siyah sevmiyorum, kendim almam ama siyah sevene iyi bir alternatif). Hayırlısı olsun tekrar.

Motosikleti
    Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel karar vermişsin, siyah seviyorsan Vn 900 custom da güzel. (ben siyah sevmiyorum, kendim almam ama siyah sevene iyi bir alternatif). Hayırlısı olsun tekrar.
    Valla siyahtan bıktım. Siyah alırsam da boyatıp ruhsata işletirim. VN900 custom'da ön lastik çok ince. Ben takıntılıyım öyle şeylere. Çok basit görünüyor alet. Pek biçimini beğenmiyorum. Aslında eski motoruma dönüp Dragstar 1100 ile yeniden devam etme fikri de var ama 2 ihtimalle sınırlıyorum kendimi. Hem de biraz daha yeni model ve enjeksiyonlu bir motor almak şu aralar daha çok aklıma yatıyor.

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000-20.000 km. oldu 2006 m800 kullanıcısıyım, sormak istediğin bişiler olursa elimden geldiğince cevaplarım. Bu segment cruiserlar içindeki en iyi seçim m800 bence ,elbette sport merakın varsa.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Onu bunu bilmemde işçilikten sağlam geçirmişler..
    Ertugyigit bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bende honda cbr vardı anlatayımde içimde kalmasın honda cbr vardı motoru EBC balata taktım 20-30 kişi aradı bir kişi bile EBC balata nedir demedi istmeiyorsan çıakrtayım dedim adam çıkart anlama dedi alıcılar sizin düşündüklerinizin %1 ini bile düşünmüyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    12 bine bağara bağara gitmiş Haberim olsa kaçırmazdım.

Bu motosiklete çok niyetlendim. Ay sonunda görmeye gidecektim. Yüksek ihtimal alacağımı düşünüyordum. Kısmet olmadı desene Zaten neye niyet etsek ters tepiyor. Hayırlı olsun diyorum. Alan da satan da hayrını görsün.

İzmit Derince - Tuzla İst Arası Gidip geliyoruz... :)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 olacak inşallah
    Üstat ben senin motoru takip ediyordum sahibinden.com'da. En son 9.900 TL yazmıştın fiyata. Nasıl oldu da 12.000 TL'ye sattın acaba?
    Alk34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı iNSoMNiaTK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat ben senin motoru takip ediyordum sahibinden.com'da. En son 9.900 TL yazmıştın fiyata. Nasıl oldu da 12.000 TL'ye sattın acaba?
    Gelen almıyor diyip satmaktan vazgeçip fiyat yükselttim çünkü ilan süresinin bitmesine yaklaşık 2 hafta kalmıştı. Yeniden motoru değiştirip haki yeşile boyayıp yanlarına ammo box filan takmayı düşünüyordum. Satılırsa da bu fiyattan gitsin dedim. Çünkü 13.000 TL'yi aşacak 2016'da fiyatları. Fiyatı yükselttikten 2 gün sonra bir telefon geldi ve iş bitti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı bariscinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000-20.000 km. oldu 2006 m800 kullanıcısıyım, sormak istediğin bişiler olursa elimden geldiğince cevaplarım. Bu segment cruiserlar içindeki en iyi seçim m800 bence ,elbette sport merakın varsa.
    Benim alacağım 2013 model, hatta bir sıkıntı olmazsa yarına satın alma işlerini tamamlayacağım. İletişimde kalırız illa ki. Hem M800'ün sayfasını da biraz canlı tutmuş oluruz. Teşekkür ederim dostane tavrınıza.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bu motoru hergün görüyorum. Alan kişi burdaysa selamlar. Yapan kişininde eline sağlık çok güzel duruyor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)