Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2-Ehliyet direksiyon sınav tarihi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Arkadaşlar sürücü kursumdan 1 hafta önce bi mesaj geldi direksiyon sınavları 11-12 nisan ve 18-19 nisanda yapılacaktır bilginiz olsun diye, 2 gün öncede farklı bi mesaj geldi direksiyon sınavınız 26 nisandadır diye neyse tamam dedik. Fakat çoğu benle aynı dönemde farklı kurslara yazılan arkadaşlarım direksiyon sınavına bugün girdiler ve yarın girecekerler bunun üstüne sürücü kursumu aradım benim sınavımın kesin tarihi ne zaman diye bu seferde kadın sınavlar ertelendi 3 mayısta girecekseniz dedi tamam dedim kapadım. 3 mayısta sınava başka girecek olan varmı neden bu kadar geç anlamadım. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sürücü kursumdan 1 hafta önce bi mesaj geldi direksiyon sınavları 11-12 nisan ve 18-19 nisanda yapılacaktır bilginiz olsun diye, 2 gün öncede farklı bi mesaj geldi direksiyon sınavınız 26 nisandadır diye neyse tamam dedik. Fakat çoğu benle aynı dönemde farklı kurslara yazılan arkadaşlarım direksiyon sınavına bugün girdiler ve yarın girecekerler bunun üstüne sürücü kursumu aradım benim sınavımın kesin tarihi ne zaman diye bu seferde kadın sınavlar ertelendi 3 mayısta girecekseniz dedi tamam dedim kapadım. 3 mayısta sınava başka girecek olan varmı neden bu kadar geç anlamadım. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    En yoğun dönem bu dönemler ehliyet sınavındaki. Sınav kolay olunca haliyle geçende cok olunca yoğunluk oldu, zaten meb hazırlıyor tarihleri falan onlar atıyor
    Enes Bakır bunu beğendi.
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Benim kursum da yaklasik 29nisan tarihini soyledi, 1 hafta erken veya gec olabilir dediler
    Enes Bakır bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)