Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzosumdan su geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial drift 125
    Arkadaşlar öncelikle merhaba akşam üstü de konu açmıştım fakat yine bir sorunla başınızı ağrıtmya geldim motorumu özledim dedim bi gidip bakayım garaja indim arkadaşlar felan çalıştırdım bire attım ileri git gel felan sonra farkettim ki alttan su gelmiş sonra biraz daha inceleyince egzosun kaynak yeri birleştiği yer diye düşündüğüm yerden motora hafif gaz verdikçe su fışkırıyor motor daha iki km bu nedendir sıkıntımıdıe daha dün aldım dünde gelmişti gerçi ama takmamıştık şimdiyse iyice takıldım nedeni nedir acaba şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Arabada egsozdan su geliyorsa conta yaktigi anlamina gelir ama motoru bilemem..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    su fışkırıyor derken yoğuşma suyu vs olmasın yoksa egsoza sumu döktüler acaba dicemde 2 km de motor kim ne ara döksün motor netten baktığıma göre hava soğutmalı

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Benzine karışan su egzozdan bu yolla çıkar
    Bir şehir efsaneside eksozdan çıkan sıcak gaz buharının soğuk metal ile birleşiminden ter oluştuğu yönünde

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    bişe yok tam egzozun baglatı yerınden gelıyor demi su o havalar soguk oldugu ıcın nemlenıyo motor ısınınca buharlasıp suya donuyusuo benım motordanda gelıyodu bu aralar gelmiyo havalar ısındı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)