Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

tvs apache mi yoksa cbr 125 mi yardim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    Gittim yamaha bayisinde test ettim ustune oturdum resmen altimda kaybolda cok ince ve bana itici geliyo zaten cbf i gordugum gibi yolumu deistirdim ya tvs yada cbr 125 tvs bayisine gittim baktim motor hicte kucuk kalmadi tabi bilmedigim icin test etme sansim olmadi hicbirini
    honda bayisinde cbr 125 olmadigi icin bakamadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Zaten 2011 model altinda almam cbr 125 tabiki apache daha iyi bulunur temizlik acisindan ama anlatildigi gibi ise motordan sogurum titresim bi zamana kadar kabul edilebilir ama o kadar tvs kullanicilari var titreşim benim icin bi seviyeye kadar kabul edilebilir ama bobrek tasida dusurturse hayata kuserim :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    İmkanınız var ise ! kesinlikle cbr ama sıkıntıya giricek seniz borç altına girmektense tvs sizi tatmin eder 80kmh a kadar gidişi tatminkar gaz tepkisi güzel benzin tüketimi ben 800km kullandım 2lt veya 2.2 yaktı cidden az yakıyor titreşim e gelir sek abartmıyorum kullandığım en titreşimli aletti hele rodajda noluyo dedim kendi kendime ilk yağ değişimin den sonra yarı yarıya azaldı lastikleri berbattı arka kayıp duruyordu orjinal lastikleri için söylüyorum motorda agresif görenler şekil yaptığımı zannediyorlardı! ben maddi imkanlarımı zorladım pulsar aldım ama eğer imkanım olmasaydı eğerki bütçem kısıtlı olsaydı ne ybr ne cbf seçimim titreşim olmasına rağmen tvs olurdu .

Motosikleti
    henüz yok
    Zaten tvsyi aldigim gibi lastikleri degistiricem sifir mi onerirsin apache yoksa 2.elmi apache alirsam

Apache yi aldigim gibi herseyini yapicam en kalitelsinden lastigi bile pirelli takicam yani anlican en iyi seyleri yapicam aklina ne gelirse ama cbr 125 te alirim ama pekte biseler yapamam ustunde

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache için mi kapıya getiririz dedi.Cbr için de birinden rica edersin getirir il dışında ise otobüsle gelir daha dun cbr 250 getirdi bi Abim otobüsle bende gitim terminalden aldım evine koyduk motoru bunlar basit şeyler.Apacheye gelirsek.Ben çok dandik buldum.O titreşim az falan değil arkadaşim Benim artcimdi beraber apacheye bindik dön don diye bağırdı arkadan inelim diye.Çok kalitesiz.Grenaji bile ortadan tek vida ile tutturulmuş elle oynayinca oynuyor yerinden. Bana kullanış olarakta güven vermedi. Şahsi görüşlerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

Yeni başlayan hissetmez evet ilk 1hafta.Motora alışınca deviri azıcık yukarı çıkaracak ve supriiizzz artik bir böbrek taşınız yok çünkü titreşimde düştü
    Kim aldı cbr 250 yine kimle tanıştın
    ccc67 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ben schooter bile sürmeden cbr 125 aldım. onda öğrendim. basit motor ama kaliteli ve muazzamdır. apaçi alırsan pişman olursun. 500 daha verip cbr 125 temizlere bakabilirsin. honda nerde apaci nerde. apacinin gidonu cok değişik.

Motosikleti
    MT-25
    Tvs apache derim, isin içine cbr girerse, cbr karşı bir antipatikligim var..

Motosikleti
    henüz yok
    Biri cbr diyor biri apache kafam karisti iyice

Cbr 125 2.El alirken nelere dikkat etmeliyim km si maksimum kac olsun

Tvs apache alirsam neleri deistiriyim

Motosikleti
    pulsar ns200
    sıfır herzaman iyidir .
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

şekilde güçte sınıfındaa şekil bulmuş
    sezer0696 bunu beğendi.

Motosikleti
    henüz yok
    Peki tvsye ne yaparsam titresim azalir

Motosikleti
    SUPERDUKER
    ekipman aldınmı ??
    alamdıysan yeniden hesap yap
    ben senin yerinde olsam düşüp kalkacağım kıracağım arazide motoru nasıl kullancağımı öğretecek motor alarım .
    hiç kullanmadım ama x-treme max herkez çok övüyor .cbr falan alıcan düşürüp kıracan zaten ,sonra da parasal anlamada ailene zorluk çıkaracan

Motosikleti
    henüz yok
    sehir icinde vs kullanicam alet lazim arazi icin nissan skystar 4x4 var onunla girerim

Motosikleti
    SUPERDUKER
    wtf ahahahaha

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Şurda Cbr yi bilmeden Tvs al yada Tvsyi bilmeden cbr al diyenleri gülerek okuyorum.. bu kadar bilinçsiz insanın olduğu ortamdan ne kadar tavsiye alınır orasıda tartışılır.. Titreşim cbr de de var.. tvs kadar var.. bunun aksını iddia eden varsa bu motorlara binmemiş kahrını çekmemiş demektir.. Ancak bu titreşime yok böbrek taşı döküyor yok el ayak uyuşuyor diyende gidip bi doktora göstersin kendini.. Günü birlik 1000Km+ yaptım 2 motorlada .. senin bünyen dayanıklı değilse bu iki motorada bulaşma direk ybr cbf bak.. bunların ikiside bi nebze yorar..

Herkesin gönlünde bi aslan yatar.. kimseyi dinleme hangisni beğeniyorsan onu al.. ikiside üzmez.. Kalite olarak kendini kanıtlamış aletler bunlar.. yazmak için yazmayın şuraya..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    henüz yok
    hocam konu dagilmadan biran once motorumu almak istiyorum cbr 125 te alirken nelere dikkat etmeliyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Hocam inan kafam oyle karisti ki motor alamicam boyle giderse sen tecrubelisim ustad cbr 125 alirken nelere dikat edeyim

Yada apachenin titresimini azaltmak icin ne yapayim

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Şekilli motor istiyorsan CBR 125 al 2. el.. Bu kadar takılmana gerek yok dostum zaten motorda pişince fazla zarar etmeden satarsın. Araziye de girmicem demişsin. Şehir içi gösterişli güzel motor olarak Cbr 125 iyidir.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şurda Cbr yi bilmeden Tvs al yada Tvsyi bilmeden cbr al diyenleri gülerek okuyorum.. bu kadar bilinçsiz insanın olduğu ortamdan ne kadar tavsiye alınır orasıda tartışılır.. Titreşim cbr de de var.. tvs kadar var.. bunun aksını iddia eden varsa bu motorlara binmemiş kahrını çekmemiş demektir.. Ancak bu titreşime yok böbrek taşı döküyor yok el ayak uyuşuyor diyende gidip bi doktora göstersin kendini.. Günü birlik 1000Km+ yaptım 2 motorlada .. senin bünyen dayanıklı değilse bu iki motorada bulaşma direk ybr cbf bak.. bunların ikiside bi nebze yorar..

Herkesin gönlünde bi aslan yatar.. kimseyi dinleme hangisni beğeniyorsan onu al.. ikiside üzmez.. Kalite olarak kendini kanıtlamış aletler bunlar.. yazmak için yazmayın şuraya..
    Hocam siz Cbr kullandınız mi bilmiyorum kulandiysaniz da bozuk kullandınız sanırım evet 12 binde 11bin devirde titreşim var ama Ben hissetmiyorum Apache ninki kadar mi yarısından bile daha azdır iddialiyim.Kardeş özeldrn at mesaj her turlu yardımcı olurum

Motosikleti
    henüz yok
    Ustadlar bazilariniz apache bazilariniz cbr diyo ama boy ve kilo surekli goz önünde tutmaya calisiyorum bu motorlarin altimda duzgun dururumu yoksa kucukmu kalir özellikle korkum cbr küçük kalir die

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam siz Cbr kullandınız mi bilmiyorum kulandiysaniz da bozuk kullandınız sanırım evet 12 binde 11bin devirde titreşim var ama Ben hissetmiyorum Apache ninki kadar mi yarısından bile daha azdır iddialiyim.Kardeş özeldrn at mesaj her turlu yardımcı olurum
    Amacım sidik yarıştırmak değil ancak iki motoruda çok çok iyi tanıyacak kadar tecrübeliyim.. ve böyle bilgisizce konuşanlarla artık muhatap olmayacak kadarda forumlarda takıldım.. doğrudur dostum sen ne diyosan odur..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    cbr abartmışlar şekili felan yorucu GİTMİYOR APACHE en azından oyle degil şekline durusuna gidişine gore en iyisi diyebilirim

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacım sidik yarıştırmak değil ancak iki motoruda çok çok iyi tanıyacak kadar tecrübeliyim.. ve böyle bilgisizce konuşanlarla artık muhatap olmayacak kadarda forumlarda takıldım.. doğrudur dostum sen ne diyosan odur..
    Mevzu sidik yarıştırma falan değil hocam.Benimde ilk alacağım motor Apache olacaktı fakat bu mevzuyu görünce iyi ki dedim.Simdi ben boyle düşünürken o titreşimi harbi yemisken ne diyebilirim ki.Forumdaki herkes kardeşim,Abim.Herkes için iyisini istiyorum da o yüzden boyle çıkışlar yapıyorum kirdiysam k.bakyamin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler