Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seni Önce Döverim Sonra Youtube'a Koyarım Çocuk !

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek şöyle yaparım böyle yaparım. Eşkıya mısın, zaptiye misin.
    Üç gün sonra bu adamı vururlar trafikte. Yazık vuran adam boş yere elini kana bulayacak.
    napıcaktı, çok güzel sıkıştırdın kardeş harikasın mı diyeydi :D
    ister istemez bir malın aptallığı canımıza sebep olabilir, bunu bi şekilde idrak ettirmemiz gerekiyo, şiddeti tasvip etmiyorum ancak bazen zırvanadan çıkarıyorlar.
    CengoCenk ve BurakMakar bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmedim butonu istiyorum foruma mesela bu yorumu beğenmedim bu adamın gözüne gözüne sokmak istiyorum bu mesajının saçma olduğunu....
    Bende istiyorum bir, iki şey. Mesela yaşadığı ülkenin dilini yazabilsin vatandaşlar. Ya da azcık delikanlı olsun sürücüler. Ama olmuyor. Eğitim ve tecrübe yok; vatandaşta, sürücüde de. O yüzden çok takmıyorum. Sende takma canım.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napıcaktı, çok güzel sıkıştırdın kardeş harikasın mı diyeydi :D
    ister istemez bir malın aptallığı canımıza sebep olabilir, bunu bi şekilde idrak ettirmemiz gerekiyo, şiddeti tasvip etmiyorum ancak bazen zırvanadan çıkarıyorlar.

Hiç kusura bakma kardeş. Trafikte horozlanan adamın savunulacak bir tarafı yoktur. Gidersin, adamı haşat edersin. Tebrik ederiz.
    Ama "seni kocama ....cem" tarzı ucuz lafları anca mahalle karısı söyler. Bu lafı duyan delikanlı seni haşat ederse kızmaya hiç hakkın yok.

NOT: Ben şiddete karşı değilim. Mahalle karısı gibi milleti tehdit etmeye karşıyım. Yağ yap, yağ sus.

Helal Olsun abimeee :D

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    hahahahaha aynı hatayı ikinci defa yapmasa belki derdim ama çok iyi etmiş.

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Yağ yap, yağ sus.
    hahahasdgjlksdf "ülkenin dilini yazabilsin vatandaşlar" isteğinde bulunan "vatandaşın" Türkçesi Çok süper ülkeyiz lan, valla...
    Bune, yaso2867, yasdal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Arkadaşlar siz asla böyle şeyler yapmayın zaten bazıları özür diliyor.Yani suçlarını biliyor şimdi gidersin bir tane inekle kavgaya tutuşursunuz adam silahlı falan çıkar sonra HAKLI VE ÖLÜ olursunuz.

ama tabi bazıları tam köpek çıkıyor baktınız ileri geri konuşuyor onlar sizindir.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Dün bir benzeri başıma geldi sahilden caddeye çıkarken yan yoldan araba burnunu uzattı ilk önce korna çaldım ben geliyorum dur manasında sonra biraz daha çıktı biraz daha uzun bi korna bastım, yavaşladı ben geçerken tam bir anda gaza bastı arabayla kaldırım arasında kaldım elim kornada, arabayı karısına vermiş yan koltukta oturan bir davar gördüm gittim yanına 'sen canına mı susadın lan' dedi 'abicim kornaya başıyoruz duymuyor musunuz' dedim
    's..trme kornanı' dedi bastı gitti keşke indirip dövseydim diyorum ama işte...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toprakg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bir benzeri başıma geldi sahilden caddeye çıkarken yan yoldan araba burnunu uzattı ilk önce korna çaldım ben geliyorum dur manasında sonra biraz daha çıktı biraz daha uzun bi korna bastım, yavaşladı ben geçerken tam bir anda gaza bastı arabayla kaldırım arasında kaldım elim kornada, arabayı karısına vermiş yan koltukta oturan bir davar gördüm gittim yanına 'sen canına mı susadın lan' dedi 'abicim kornaya başıyoruz duymuyor musunuz' dedim
    's..trme kornanı' dedi bastı gitti keşke indirip dövseydim diyorum ama işte...
    böyle durumlarda ağzını bozmak yerine... korumalı eldivenin varsa gerisini söylememe gerek yok herhalde

Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahasdgjlksdf "ülkenin dilini yazabilsin vatandaşlar" isteğinde bulunan "vatandaşın" Türkçesi Çok süper ülkeyiz lan, valla...
    Türkçe konusunda dikkatli olmanız çok sevindirici. Hatalı bir kullanım olduğunun farkındayım. Fakat a'ya şapka koyamadım. A sesini uzatmak için yağ yazdım. Hatalı olduğumun farkındayım yani.

ğ bir sesliden sonra gelirse o sesli uzatılarak söylenir. dağ>da:, ağlamak>a:lamak, gibi.
    tinerci bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı BurakMakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ;

https://www.youtube.com/watch?v=qOLYuKtNnPc

Video'yu çeken abinin ellerinden öpmek istedim..

Daha önce paylaşıldıysa özür dilerim.

Herkese iyi forumlar.
    konudaki diğer yorumları okumadan yazıyorum böyle şiddetle bir yere varamayız ya arabadan 5 kişi inse eli sopalı ne olacak öyle her önümüze kıranı dövsek kavga edersek o işimiz var hangi biriyle uğraşacağız bu riskleri göze almayacaksan motora binmeyeceksin durum bu maalesef türkiyede. Bu işi eğitim çözer (ayrıca araç ne zaman sinyal verdi ,verdiyse motorcu gördümü ,motorun önü boş niye yürümüyor vs )
    y.akan bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Alıntıdır.

video çok güzel keyifle izledim ama çok pis anılarımı deşti. 2 yıl evvel ben motosiklet kullanırken bi herif beni arabayla kenara sıkıştırdı ben de delledim bağırdım şu aq aynasına baksana lan öldürüyordun diye. sonra adam sinirlendi kenara çek lan dedi ben de gel lan dedim çektim kenara.

adam arabadan bir indi allah belamı versin hulk. namaza duracaktım dövmesin diye ama erkeklik bokuna kaçmadım. memeler böyle tişörtü yırtmak istiyor ama tişört eve gidene kadar dayanmaya söz vermiş gibi. omuzlar metre kare hesabıyla ölçülebilir durumda. abi döversin tamam ama böyle kötü dövmezsin ya. kafamda kask vardı onu da bi hamlede çıkarttı aldı kafamdan sihirbaz gibi mübareğin çocuğu. vurdukça vuruyor ve her vuruşu bir öncekinden daha fena. hırsı da geçmiyor lan zaten dövdün sakinleş biraz. ya o kadar şeker o kadar doğal ve içten dövdü ki adama sinirim kalmadı. hatta hayata karşı sinirim kalmadı. hatta beklentim falan da kalmadı. adam tüm negatifliğimi aldı üzerimden sağ olsun. ama seri vuruyor, hızlı hızlı ve vurduğu yer içe doğru kavis yapıyor. kafam mesela 3 derece sağa eğik kaldı dünya gibi.

kavgayı ayırmaya geldi insanlar ama bu barzoyu tutamadılar. yaklaşık 45-50 dakika bifiil dövmeye devam etti. 5 kişi tutmaya çalışıyor ama o pes etmedi. seyit on başı gibi hiç pes etmedi ve yaptığı işe sonuna kadar inandı. sonra birden durdu. beklenmedik bir anda dayağı bırakıp sakince yürüyüp arabasına bindi ve gitti. yani öyle güzel bir dayak kıvamına getirdi ki beni muhtemelen zirvede bırakmak istedi, tıpkı seyit on başının savaş sırasında koca top mermiyi topun ağzına bırakması gibi. çok heybetli dövdü.

gopro vardı kafamda, hayata karşı böyle kırgın, üzgün falan olduğumda açıp izlerim. çünkü o vurdukça ben sekip geri gelmişim. güzel vurdu. sakinleşmeden vurdu.
    #50451884 09.04.2015 18:15 ~ 18:36 yediortalicizgili …
    https://eksisozluk.com/entry/50451884

Alıntıdır.
    santo78, phradrel ve sailor33 bunu beğendiler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntıdır.

https://eksisozluk.com/entry/50451884

Alıntıdır.
    cok guldum yaa. Hayat ne guzel degilmi ?

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bravo motorcunun gücünü gösterdi!
    Yanında kadın ve çocuk var galiba böyle tepki verilmez.

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500
    arkadaş adam tam sinirlenmiş haklı adam motrsikleti neden se görmüyolar adamsa sarı yelek var ve halende görmüyolar bende cok duydum abi görmedim kelimesini

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısı geçen hafta banada oldu hatta paylaşmıştım ama ben gidip arabaya vurmadım sinirlerime hakim oldum ya adam silah çekse ne bilim yada 2 kişi ise boşu boşuna bela almak yerine yani gerek yok içinden küfürü edersin yoluna devam edersin yoksa bunları dövmekle ne adam edebiliriz nede soyunu tüketebiliriz videomda 5.22 de aynısı bana oluyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=lu2BAvaNlmc

Azıcık rte gibi konusayım . O silahı g.tüne sokmasını iyi biliriz adamın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    valla ne diyeyim bugun dolmuş geldi arkadan dokundurdu trafikte gidiyoruz duruyoruz yavru ördek gibi peşimde dibime kadar geliyor uyardım sonra geldi dokundu cat diye bir ses geldi yan sehpaya aldım indim motordan baktım çamurluk falan sapa sağlam oda dolmuşcuda indi aşa adamın tampon kırılmış bu arada baya sağlammış pulsarın arka çamurluğu onuda görmüş olduk sonra ben tabi gerildim haliyle ama biliyorum uyardıktan sonra bilerek geldi dokundurdu öyle böyle derken bir iki giriştim ben buna yolcular falan derken polis geldi ayırdı uyuz olduğum nokta o kadar pişkin olmaları dur bakalım sonumuz ne olacak

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Muhtemelen polis, yoksa araçtaki adamın altta kalacağını düşünmüyorum.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    öncelikle çok komik olmuş
    ancak dikkat edilmeli artık görüntü sizin delilinizdir.trafiğe gidip suc duyurusunda bulunmak varken hata yapan kişilere karşısında kim olduğunu bilmeden artislenmek sizin asıl hayatınıza neden olabilir.
    ve en kötüsü dünyanın en lüks motosikleti sizin olsun tofaş şahin sürücüsüyle tartışın sizin üstünüze sürmesi ,direksiyon kırması ,geri geri gelip sizi ezmek istemesi bile çok olağanbirşey.
    aman diyeyim biraz bilinçli

Motosikleti
    kuba cg-100
    Bence iyi yapmis ders olsun o dümbüğe

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı OnNumero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen polis, yoksa araçtaki adamın altta kalacağını düşünmüyorum.
    Valla istedigi kadar altta kalsin yada uste ciksin o an dusunmuyorsun adami uyariyorum yaklasma bu kadar diye kusura kalmasin ben elalem gelsin zevkine dokundursun diyede almadim o motoru ben dengemi kaybedip motorun altindada kalabilirdim bana acimayana ben hic acimam acik ve net
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)