Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bir hırsızlık vakası. Rahatlık cabası. (ÇALINAN HAYABUSA İÇERİR)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Ya arkadaş face de dolanırken AEA nın sürekli çalıntı ilanları bazı sayfaların çalıntı ilanlarından sonra bugün bu video ya denk geldim. Tepemin tası attı ya Adamlar ne kadar rahat hareket ediyorlar izledikçe morelim alt üst oluyor çıldırıyorum. Ulan sen git yıllarca çalış borç harç bir mal sahibi ol sonra gitsin bir HURRRR ÇOCUĞĞU gelsin motorunu lappadanak alıp götürsün. Neyse gerisi size kalmış kalay serbest.

https://www.facebook.com/video.php?v=822322047803241
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hayret kask yok şerefsizlerde
    Shrieker ve serkanksk bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    bu kadar para yatırcam motora 10 tane alarm baglarım

Küfür etmek dahi istemiyorum. Gerçi bunlarin anasinada sövmek haktir.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar para yatırcam motora 10 tane alarm baglarım
    Valla benim de aklıma gelmedi değil tamam motoru çalınan arkadaşa geçmiş olsun da ben kapalı depoda bulunan r25' im için alarmlı disk kilidi aldım yetmedi kapalı garajda olmasına rağmen kasko yaptırdım, deponun girişine basit bi kamera sistemi düşünüyorum ayrıca hatta yamaha garanti dışı bırakmasa alarm da taktıracaktım ama garanti dışı kalıyormuş motor onun yerine portatif vibrasyon alarmı ve gps sistemi düşünüyorum. Yani sen hayabusa almışsın artık bu motor işinin son noktası üstüne branda örtmeyle olmaz bu işler bi kapalı garajla anlaş her gün 300 metre yürü motoru almaya ama en azından çalınmaya karşı bi tedbirin olsun.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    içim acıdı resmen yaa

Sabah geliyorsun. Yine her zaman ki gibi İşine gideceksin. Birde bakıyorsun ki motosikletin yok. panik,telaş,üzüntü... aylarca verdiğin emek bir hiçmiş. Yetmezmiş gibi birde karakoldan darbe yiyorsun. Artık sen yenilmek üzere olan bir bokscusun. Yazık çok yazık. Küfür etmeğe de lüzum yok. Eğer onlar yiyeceği küfürden utanacak olsalardı,bu işe hiç kalkışmazlardı.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakalansalar bile değişen bir şey olmayacak,ifadeleri alınıp serbest bırakılacaklar.Eskiden bundan bir 20 yıl önce hırsızlıktan yıllarca hapis yatanları hayal mayal hatırlıyorum ama şu son 10 yılda çıkarılan yargı paketi değişiklikleri,aflar vb. hırsızlık nerdeyse yasal duruma geldi.Kanunlar,polisler bu konuda hiç bir şey yapmıyor.İşin aksi tarafı sen bunları iş üstünde yakalayıp ağızlarını burunlarını dağıtsan sana ceza verirler,bunlara vermezler.Gerçi hırsızların yönettiği ve milyonlarca hırsız sempatizanı olan bir ülkeden farklı bir şey beklememek lazım.Hırsızları savunan kanunları koyanlara da bütün gün karakolda oturup göbek büyüten polislere de verdiğim vergiler haram zıkkım olsun.
    Shrieker, bboy_iced, essegesse ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakalansalar bile değişen bir şey olmayacak,ifadeleri alınıp serbest bırakılacaklar.Eskiden bundan bir 20 yıl önce hırsızlıktan yıllarca hapis yatanları hayal mayal hatırlıyorum ama şu son 10 yılda çıkarılan yargı paketi değişiklikleri,aflar vb. hırsızlık nerdeyse yasal duruma geldi.Kanunlar,polisler bu konuda hiç bir şey yapmıyor.İşin aksi tarafı sen bunları iş üstünde yakalayıp ağızlarını burunlarını dağıtsan sana ceza verirler,bunlara vermezler.Gerçi hırsızların yönettiği ve milyonlarca hırsız sempatizanı olan bir ülkeden farklı bir şey beklememek lazım.Hırsızları savunan kanunları koyanlara da bütün gün karakolda oturup göbek büyüten polislere de verdiğim vergiler haram zıkkım olsun.
    +99999 Aynen ayrıca hırsızlık yapanın önce parmağını kesiceksin. Sonra yaparsa elini keseceksin. Daha sonraları yaparsa bacağını keseceksin dahası kafaya kadar gider. Cezalar yıldırıcı olmadığı için bunlar bu kadar rahatlar işte. Küfür etsem forumdan ban yerim en iyisi "Allah belalarını" versin diyip susmak.normalde bela okumam ama bunlar hak ediyor arkadaş.
    cluuberzone ve Mr.Akn bunu beğendiler.
    İzma da ne olaki?

El kesmek ?? Bu şeriat yönetiminde uygulanır kardeşim. Şuan cumhuriyet yönetimi söz konusu. El kesmek değilde en azından gözaltına aldıklarında mahkemeye çıkartmadan serbest bırakmasınlar. Bu bile kâfidir.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cronos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +99999 Aynen ayrıca hırsızlık yapanın önce parmağını kesiceksin. Sonra yaparsa elini keseceksin. Daha sonraları yaparsa bacağını keseceksin dahası kafaya kadar gider. Cezalar yıldırıcı olmadığı için bunlar bu kadar rahatlar işte. Küfür etsem forumdan ban yerim en iyisi "Allah belalarını" versin diyip susmak.normalde bela okumam ama bunlar hak ediyor arkadaş.
    Yok abi o kadar da değil.Eğer birine haksız yerine hırsızlık iftirası atılırsa el kesme gibi şeylerin geri dönüşü olmaz.Hırsızlara hak ettikleri ağır hapis cezalarını verseler,bir kere yakalanana direk cezayı kesseler,polisler doğru düzgün geceleri devriye gezse hırsızlığın önemli ölçüde azalacağını düşünüyorum.
    Shrieker bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    "Hırsıza Kilit Olmaz" yerinde ve deneyime dayalı bir sözdür.
    Yine de ellerinde metal kesici makasla dolaşan bu aşağılık herifleri, eğer kilidi kesmedilerse tek durduracak şey Grade80 ya da Grade100 sınıfı zincir kullanmaktır. (Bu sınıf zincirleri makasla kesmek mümkün değildir, hidrolik kesici ya da elektrikli döner testere gerekli)
    Beraberinde mutlaka direksiyonu kilitlemek ve alarmlı disk kilidi de gerekiyor elbette.
    Genel alarm konusuna girmek istemem biraz karışık bir konu

Cronos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Cbf 150 :) Kığmızı ossun 3 fazlası ossun
    İftira bi kere atılır kardeşim. İlk seferlerde mesela bişey olmasın ama sonraları diretenlerin, bu hırsızlığı hastalık haline getirenlerin.. Sürekli polis merkezine gelip pişkin pişkin sırıta sırıta ifade verenlerin öyle ceza görmesini isterdim. Yoksa ilk 1-2 seferde affetmeleri normaldir. Geçen bi haber okudum forumda kilometreyi geri saranlara ceza vermişler 10 sene mi ne? Hangi hırsız bu kadar ceza aldı? Kilometreyi geriye sarmak sadece bi hiledir aslında o kadar da önemli değildir. Motor temizse alınır.(ben yapmam o şerefsizliği) Ama hırsızlık yapıp bu kadar ceza yiyeni hiç duymadım. Yok yani arada bir de değil hep hırsızlık oluyor yahu revamı bu? El kesilmese bile yıldırıcı caydırıcı ceza istiyorum şahsen. Ne emeklerimiz dönüyor arkadaşlar uyanın artık nesine acıyosunuz bu itlerin? Yazıktır günahtır vallahi. Para kazanmak bu kadar kolay değil.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motosikletinize çikma parça arayip bulunca hirsizlara Allah razi olsun deyip, motorunuz çalininca Allah belani versin demek biraz iki yüzlülük oluyor arkadaslar.
    Siz satin almasaniz adam o koca motoru çalmaya neden ugrassin salak mi?
    Biraz igneyi kendinimize batiralim.
    Acitti degil mi?
    Ha simdi gidin kesin ellerini.
    Shrieker, serkanksk, bboy_iced ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    bu hırsızlık yunanistandan beyler.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Bu da bir başka örnek:

Cronos, barodi ve mehmetenis bunu beğendiler.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    bütün işlem 4 dk sürdü.tahminim ya sağlam kilitkullanıcan ya kasko yaptırıcan.Bunları engelleyemezsin yakalayıp zarar versen devlet adam yerine koyucak ceza alıcaksın.hırsızlığı başkalarına maddi manevi zarar vermeyi alışkanlık haline getirenleri serbest bırakanlar utansın.

cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    el kesmek şeriatta vardır diyor arkadaş..

Ne olmuş yani.
    Şeriat dediğin Allah ın kanunlarıdır...
    Bu kadar mı korkuyosunuz uygulanmasından..

Ben daha dünyada şeriattan daha caydırıcı kanunları olan bir kanun görmedim.

KES bakalım elini ....

hapse at yatar çıkar...
    ama canını yak bakalım düşünecekmi bir daha...

ülkemizde cezalar çocuk oyuncağına dönmüş...
    Bune, fearlesboyy, tekoklava ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı motocommuter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    El kesmek ?? Bu şeriat yönetiminde uygulanır kardeşim. Şuan cumhuriyet yönetimi söz konusu. El kesmek değilde en azından gözaltına aldıklarında mahkemeye çıkartmadan serbest bırakmasınlar. Bu bile kâfidir.
    hocam size acımayan hırsıza bile acıyorsunuz ya bir şey diyemedim.mesele şaeriat vs vs meselesi değil mesele hırsızlıga karşı aldıgı ceza insanlara ders olmalı ki yapmamalı.tc.kanunlarının verebileceği en fazla ceza 3-5 ay hapistir oda paraya vs cevirilir ertelenir.yani hırsız karakoldan sizden önce çıkar.
    cluuberzone bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Hırsıza Kilit Olmaz" yerinde ve deneyime dayalı bir sözdür.
    Yine de ellerinde metal kesici makasla dolaşan bu aşağılık herifleri, eğer kilidi kesmedilerse tek durduracak şey Grade80 ya da Grade100 sınıfı zincir kullanmaktır. (Bu sınıf zincirleri makasla kesmek mümkün değildir, hidrolik kesici ya da elektrikli döner testere gerekli)
    Beraberinde mutlaka direksiyonu kilitlemek ve alarmlı disk kilidi de gerekiyor elbette.
    Genel alarm konusuna girmek istemem biraz karışık bir konu
    Grade zincir alacaktım, satıcı kesinlikle makasla kesilmez dedi, ben yinede makas ile denemek istedim hırdavat dükkanında , adam bana güldü ve dene bakalım dedi, evet makasın bir kolunu yere koyarak bütün gücümü verdim, bir ara kesilmeyecek derken yavaş yavak yumuşadığını farkettim maks kolunun bir daha yüklendim takkkk. kesildi zincir, ben ve dükkancı şaşırdık ve almaktan vaz geçtim, fakat zincir yerde olmasaydı ve makasın bir kolunu yere dayamasaydım kesinlikle gücüm yetmezdi. Diğer normal zincirler çok daha kolay kesiliyor. Grade zincirin her baklasında madein germany yazıyordu ve bir numara vardı siyah renkti.
    elpantt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)