Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gis akademiye gideceğim yol tarifi , koruyucu kıyafet alacağım mağaza veya site ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Merhaba arkadaşlar. Ben Çorluda yaşıyorum Gis akademiden ehliyet eğitimi, ileri sürüş ve beceri geliştirme Eğitimlerine katılacağım ama Kemerburgaz sitelerinde anlatmış ama İstanbullu tam olarak bilmediğimden kaç saat sürer yol hiç bilmiyorum. Ben hangi noktalardan gelebilirim öncelikle onları yazayım: Beylükdüzü ve Esenler otogarı. Her iki bölgeden de nasıl giderim anlatırsanız çok sevinirim.

Kendime: mont, kask, dizlik, boyunluk , ayakkabı veya bot almayı düşünüyorum tabi başka koruyucu ekipman varsa yazmadığım onları da alacağım. Bunların kalitelisi aynı zamanda ucuzu ? Kasklara bakmaya başladım pek birşey anlamadım ls 2 kasklar filan var ucuz ama 1.5 kg filan yazıyor, Hafif ve sağlam olursa çok iyi olur. Mont rival marka deri mont var veya hudson kot mont var veya başka ne önerirseniz. İnternetten de satın alabilirim ama giyip denemek en iyisi diye düşünüyorum. Önereceğiniz mağza veya mağzalar varsa sevinirim.

Motor olarak bajaj pulsar 200 ns düşünyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam araçsız çok zor ama imkansız değil, bende eğitime araçsız gittim şöyle gidiyorsun. Esenler otogardan ınınce metroya bin Haciosman tarafına gidiceksin. 4. levent duragında ınıyorsun orada büyük bir otobüs duragı var. Aşağıdaki otobuse binersen orada Gis akademinin kapısında iniyorsun. Tek otobüs gıdıyor zaten oraya.

http://www.iett.gov.tr/tr/main/hatAr...Sefer-Saatleri

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Gis ile bir görüşün, belki Beşiktaş tan bir servis imkanı olabilir.
    Beylikdüzünden metrobüs ile Zincirlikuyuya gelebilir, oradanda GİS in Beşiktaş ofisine kolayca geçebilirsiniz.

Aslında Kemerburgaz daki tesisin önünde otobüs duragı vardı.. yine GİS den ilgili otobüs durağını ögrenip, İETT uygulmasından harita çıkartabilirsiniz.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    gis akademinin beşiktaştan bir servisi yok.oranın öğrencisiydim ve otobüsle yada kendi arabamla gelip gittim.yapacağınız şey ilk önce seyrantepe otobüs garajına gelip 48L otobüsüne binmeniz,göktürk otobüsüdür o zaten.bu otobüs direkt gis akademi önünde indiriyor,başka bir otobüs gidişide yok zaten.

Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    En yakın esenler oluyor sanırım, esenler otogarı, kemerburgaz ne kadar zaman da giderim veya 48 L bindim de ne kadar sürüyor?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    seyrantepeden 48L 40 dk filan sürüyor.

Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    yol tarifi için teşekkür ederim , peki koruma ekipmanları ne önerirsiniz arkadaşlar.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    GIS kademinin kendi sitesinde metro ile nasıl ulaşacağınız yazıyor bir bakın isterseniz.

İkinci olarak ta Motomax mağazasının GIS akademinin içinde bir şubesi bulunmakta ordan alışveriş yapabilirsiniz

kong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 sfc snappy x
    hocam boşa masraf etme yaşadığın yerdede vardır ehliyet eğitim v,s veren kurumlar

Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı kong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam boşa masraf etme yaşadığın yerdede vardır ehliyet eğitim v,s veren kurumlar
    Var ama gittiğim kurslarda motor sürmeyi bilseydin iyi olurdu dediler.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)