Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar merhaba yardımızına ihtiyacım var. Devir işlemleri ve sigorta parasını ayırdıktan sonra 1900 tl lik bir motor alabiliyorum.

200cc 9 bin km ' de Yuki gy-2 2006 model motorun sahibi ile anlastım motoru görmeye gittim.Motorun görüntüsü ve büyüklüğü hoşuma gitti

motoru sürmedim fakat boş viteste çalıştırdım 3-4 bin devre getirdiğimde motor baya titredi.İnternette yaptığım araştırmalarda Enduro ların

titreşiminin fazla olduğunu okudum.Endişe etmedim.Motorun sahibi bisiklet ustası motora iyi baktığını , tek masrafının benzin koymak olduğunu söyledi.Geçmişte uzun süre depoda yatmış motor km sinin o yüzden düşük olduğunu söyledi.
    Ben motoru hergün 2 km lik mesafe de okula gidip gelmek için kullanacağım.Motor temiz görünüyor fakat bir yandan markası yuki olduğu için,bir yandan da 2006 model olduğu için.Elimde patlamasından korkuyorum.Her ay 100-200 tl lik masraf edebilirim fakat onarılamicak bi arıza verirse yapabileceğim pek bir şey yok.Motorun resmini ekliyorum. Sizce Mondial Drift mi yoksa bu 200 lük enduro mu ? Scooter yada cg tipi istemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş mondial drift daha kaliteli sağlam bundan. Yuki jinlun bunlar çinlilerin en kötüleri diye biliyorum.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    2006 model motor alinmaz dostum heleki okula gitmek icin bu motor hic alinmaz sene olmus 2015 cok eski model hemde cin mali

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okula gidemezsin bununla. iterek ustaya gidersin. honda cb125 ace falan bak 2.el. beğenmediğin yerlerini tadilat yaparak istediğin şekli verirsin

general_skyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT-170
    abi o motor o kadar süre yattıysa bence pek hayır gelmez ya. ben sana MH Drift'i öneririm. ancak bazı insanlardaki çinli motor sendromuna sende kapılma. evet kötü mallar var ama iyi motosikletler de var yani. o fiyata Falcon'ların Attack modellerini alabilirsin sıfır km olarak (CG tipi yalnız). 2.el ilanlarına bakmanı tavsiye ederim. bu fiyat aralığınca 2-3 yıllık temiz bir 2.el bulabilirsin kanımca. bir tavsiyem de hiçbir zaman şekle yürüme. güzel gidişe, ivmelenmeye, stabilizasyona, sağlamlığa yürü. aynı zamanda 2.el motosiklet alırken yanına motordan anlayan, iyi pazarlıkçı, piyasayı bilen birini al mutlaka. yıpranmış ve belli bir müddet yatmış motosikletlerden uzak dur. benim sana birkaç önerim var; Falcon serisinden Crazy 125, Sport 100, Lion 150, Sharp 170 ve 200 (yeni üretilen bir motosiklet). Mondial serisinden MG 100 Süperboy, 125 MX Grumble, 125 MH Drift, 150 MCX Roadracer (bunu tam anlamıyla bilmiyorum ama).
    Twitter: @Umut_Oyun
    Facebook: /erkan.mezarci

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondial drift

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500
    bencede mondial ama honda cg 125 titan daha iyidir bunlardan 1900 kralını alırsın

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Drift derim

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Drift daha mantıklı, okula gitmek için enduro almak başlı başına saçma bir iş olur zaten.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim bugün 2013 model bi dirft e rastladım 2 bin tl 7 bin km de. Salı günü alıyorum çok sağolun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)