Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayrı ayrı açılan marka/zam başlıkları hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Amenthalas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX 125
    Bugün honda resmi sitesinden tekrar fiyatlara bi göz attım 7300 liraya aldığım pcx 125 7600 lira olmuş eminim dahada fiyatı çıkacaktır , yok işte bajaj pulsar 9000 lira olmuş falan ,forumdaki arkadaşlar markalara sövüyor sayıyor bune yahu bu kadarda zam olurmu o motor o para edermi diyor fakat bişeyi unuttuk dolar şu anda 2,6 ve 3 e doğru gidiyo nerede durur bu durum ne zaman biter bilinmez.
    Fakat markalara ayrı ayrı kızıp bu zam da ne yahu demek yerine doların ve ülke ekonomisinin kötü gidişatı hakkında bi farkındalık içinde olalım tepkimizi gereksiz yere firmalara değil bu durumun sorumlularına gösterelim , acaba ülke ekonomisi nereye gidiyor , ne haldeyiz ? türk parası bu kadar değer kaybetmekte iken motor fiyatlarının sabit kalması beklenemez , zamlar az bile hondanın cb 125 e ye yaptığı zam bir istisna bence 3750 den satılan motor 5000 lira olmuş bunun doların artışıyla pek alakası oldugunu sanmıyorum taktik değişikliğine gidilmiş honda tarafından.
    efendy06, rifatyontar ve Shrieker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Ama o zaman da "siyaset yapma yeri değil burası, motosiklet forumu" derler. Bazı arkadaşlarda partizanlık yapıp olayı küfürleşmeye götürür, birkaç kişi banlanır, başlık da kilitlenir.

Nostradamus gibi adamım, geleceği gördüm hemen...
    beko12345, Shrieker, Amenthalas ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yalnız dolar düştüğü zaman fiyatlar düşmüyor onu napıcaz :D
    mustbe, slyman_b, 18891938 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Bence hicbir marka ayni motordan eski satışlarını yakalayamadığı için eskisi kadar kazanamiyor . motor yari fiyatına olsa 1000 satacagina 2000 satsa firmada kazanır bayide devlette ekonomide hepsinin çarkı döner ama bu şekilde herkes durumdan şikayetçi zannetmeyin Honda yada başka markalar bu durumdan memnun . kimsenin bu dolar kuruyla eski satışları yakalaması mümkün değil.
    Amenthalas ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona da "faiz lobisinin oyunu bunlar" deyip geçeceğiz artık napalım...
    Shrieker ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona da "faiz lobisinin oyunu bunlar" deyip geçeceğiz artık napalım...
    Aynen :D Euro ile sabit satan markaları seviyorum artık ya ne vereceğin belli , böyle honda gibi düzenli periyotlarla zam gelmiyor sürekli. Kur oynarsa senin vereceğin para artıyor ya da azalıyor. Hondada azalma ihtimali bile yok :D
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    Aynen :D Euro ile sabit satan markaları seviyorum artık ya ne vereceğin belli , böyle honda gibi düzenli periyotlarla zam gelmiyor sürekli. Kur oynarsa senin vereceğin para artıyor ya da azalıyor. Honda da azalma ihtimali bile yok :D
    Hocam parayı ne borsa ne altın ne dolar, hondaya yatırmak lazımdı. Hondadaki artışı hiçbiri yakalayamadı :D
    Ertugyigit ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam parayı ne borsa ne altın ne dolar, hondaya yatırmak lazımdı. Hondadaki artışı hiçbiri yakalayamadı :D
    Ahahahah kesinlikle Cbrcılar bayağı kar elde ediyor her sene 500 tl garanti zam , aldıktan 3 yıl sonra satsan 1500 tl , hadi ikinci el oldu fiyat düşürdün 1000 tl kafadan kâr ediyosun satarken :D
    acemi27 ve SuleymanE bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Honda CBR 125 E modelini satiyormuydu da zam yapmis?
    Bzenim bildigim bu model Türkiye'de satilmiyor ve bu sene satilmaya baslanacagi yolunda dedikodular var.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum şimdi dolar artıyor fiyatlar fahiş bi hal alıyor. Ama şunuda unutmayın dolar düşünce motor fiyatları düşmücek bizim milletimizin her zaman yaptığı şey bu. Yani ben bu saatten sonra o motorların dolarla ilgisinin sadece ciddi zamlara etki ediceğini düşünüyorum. Dolar 1 kuruş artıyor honda 300 lira koyuyor, diğer markalarda öyle. Dolar aracı. Düşsede fiyatlar bu saatten sonra dğeişmiyeceği kesin.

Motosikleti
    Kuba Black Cat
    Hahahahaah sabah sabah hiç güleceğim yoktu:D Dolar ne zaman düştü de biz kaçırdık hahahahhaahah :D.

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    Alıntı Karacocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahahaah sabah sabah hiç güleceğim yoktu:D Dolar ne zaman düştü de biz kaçırdık hahahahhaahah :D.
    geçen sene ocakta 2.34 tü. mayısta 2.07 idi mesela. honda kaç para indirim yaptı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)