Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

KTM duke 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Sepetcioglundan caldım linki )) spormoto ile görüştüm bugun. duke 250 türkiyeye gelicekmi diye. evet geliyormuş kendileri. fakat en önemli nokta ise şurda devreye giriyor.

250 cc

31 beygir

duke 200 den 10 kg daha agır yani 150 kg

Fiyat: 17.500 tl !!!!

fiyat baya pahalı çıkmış hali hazırda şuan 2014 duke 390 18.000 tl ye sabitlenmişken...

http://motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=1687
    mete_han, efendy06 ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 ve ninja300 varken o fiyata satmalari zor sanki biraz

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 ve ninja300 varken o fiyata satmalari zor sanki biraz
    öncelikle aynı kategoride motor degıller 250 cc sınıfındalar fakat bırısı naked bırısı ss. ama 250 cc olarak kıyaslar isek evet bu motorlara göre pahalı oldu. rc 250 gelmıyor sadece duke 250 geliyor.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yalnız kawasaki z250sl 4200 Euro , şuan 11.800 falan yapıyor :D fiyat çok pahalı hakkaten

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sepetcioglundan caldım linki )) spormoto ile görüştüm bugun. duke 250 türkiyeye gelicekmi diye. evet geliyormuş kendileri. fakat en önemli nokta ise şurda devreye giriyor.

250 cc

31 beygir

duke 200 den 10 kg daha agır yani 150 kg

Fiyat: 17.500 tl !!!!

fiyat baya pahalı çıkmış hali hazırda şuan 2014 duke 390 18.000 tl ye sabitlenmişken...

http://motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=1687
    fiyat aşırı fahiş. sapıtmış iyicene bunlar. ama adamlarda haklı alan olduktan sonra fahiş fiyatı dayar elbette.
    Shrieker, Enes Bakır ve ninja h2 bunu beğendiler.

öncelikle aynı kategoride motor degıller 250 cc sınıfındalar fakat bırısı naked bırısı ss. ama 250 cc olarak kıyaslar isek evet bu motorlara göre pahalı oldu. rc 250 gelmıyor sadece duke 250 geliyor.
    işte asıl film de burada kopuyor. 'Türkiye'de' ortalama bir motosiklet kullanıcısı rakiplerine nazaran nispeten güçsüz bir naked mı tercih eder yoksa karenajlı ve güçlü bir ss mi? ha ben olsam güçten yana olur ss tercih ederim. yani olaya türkiye pazarı açısından bakmıştın biraz da ben. illa naked olacak diyorsam z300 16000 küsür, z250 yaklaşık 12000 lira şu ktm fiyatlarını rakipleri gibi uygun tutsa yok satar yemin ederim.

Motosikleti
    ktm 1190
    işte asıl film de burada kopuyor. 'Türkiye'de' ortalama bir motosiklet kullanıcısı rakiplerine nazaran nispeten güçsüz bir naked mı tercih eder yoksa karenajlı ve güçlü bir ss mi? ha ben olsam güçten yana olur ss tercih ederim. yani olaya türkiye pazarı açısından bakmıştın biraz da ben. illa naked olacak diyorsam z300 16000 küsür, z250 yaklaşık 12000 lira şu ktm fiyatlarını rakipleri gibi uygun tutsa yok satar yemin ederim.
    işte zaten fiyat 17.500 olunca iş değişiyor. bende ss almam. sevmedıgımden dolayı almam. ama duke 250 ye 17.500 de vermem acıkcası. onun yerıne duke 390 alırım 18 e . 390 cc 44 beygır.

z250 12 bın
    duke 200 11 500

burdada tercıgımı duke 200 den kullanırım. duke cok daha iyi motor bence.

işte o fıyata satmıyor malesef. ama satmama sebebıde ortada cogu rakibinden çok ustun motorlar üretiyor. ama turkıye pazarında bu cok etkılı bırsey olmuyor malesef. cunku 200 luge o parayı verene kadar 400 luk su markayı alırım dıyor. turkıye pazarında onemlı olan kalıteden zıyade motorun cc si. şekli ve sonra kalitesi.

işte zaten fiyat 17.500 olunca iş değişiyor. bende ss almam. sevmedıgımden dolayı almam. ama duke 250 ye 17.500 de vermem acıkcası. onun yerıne duke 390 alırım 18 e . 390 cc 44 beygır.

z250 12 bın
    duke 200 11 500

burdada tercıgımı duke 200 den kullanırım. duke cok daha iyi motor bence.
    aynı sınıf motorlarda fiyatlar ve güçler birbirine yakın olunca bi ayrım yapıp karar vermek kullanıcıya kalır tabi orası ayrı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bir üst vergi dilimine de dahil olmamasına rağmen fiyatı neden bu kadar pahalı bilen var mı?

"Motor pahalı değil, sen fakirsin" demeyin... onu zaten biliyorum
    bilginozi, Shrieker, jackonbir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ktm 1190
    aynı sınıf motorlarda fiyatlar ve güçler birbirine yakın olunca bi ayrım yapıp karar vermek kullanıcıya kalır tabi orası ayrı
    sonuna kadar katılıyorum bu cevabınıza. ama ben mesela şunu tercih ederim.

örneğin mt07 - duke 690 ıkısıde cc performans olarak teknık verılerıne göre cok yakın motorlar fakat mt07 22 bınlerde satısı varken duke 690 30 bınlerde arada az buz bır fark yok. ama neden 8 bın daha pahalı dıye merak eder ınsan. ne farkı var 8 bın tllik ? ıyıce bakar arastırır yada kendı krıterlerıne göre bır degerlendırme yapar ve bır tanesınde karar kılar. ben duke 690r sahıbıyım ve mt07 kullandım test ettımde. şuanda mesela gönül rahatlığı ile iyiki duke 690r almışım dıyebılıyorum fakatttt halada dıyorumki duke690 pahalı ve mt07 ile aralarında 8 bın lik fıyat farkı degıl 3-4 bınlık fıyat farkı olmalıydı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir üst vergi dilimine de dahil olmamasına rağmen fiyatı neden bu kadar pahalı bilen var mı?

"Motor pahalı değil, sen fakirsin" demeyin... onu zaten biliyorum
    KTM ne zaman ucuz olduki...

ben 15 bin dıye beklıyordum ama 17.500 oldu.

he bu sefer normaldende pahalı olmuş o ayrı...

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v

örneğin mt07 - duke 690 ıkısıde cc performans olarak teknık verılerıne göre cok yakın motorlar fakat mt07 22 bınlerde satısı varken duke 690 30 bınlerde arada az buz bır fark yok. ama neden 8 bın daha pahalı dıye merak eder ınsan. ne farkı var 8 bın tllik ? ıyıce bakar arastırır yada kendı krıterlerıne göre bır degerlendırme yapar ve bır tanesınde karar kılar. ben duke 690r sahıbıyım ve mt07 kullandım test ettımde. şuanda mesela gönül rahatlığı ile iyiki duke 690r almışım dıyebılıyorum fakatttt halada dıyorumki duke690 pahalı ve mt07 ile aralarında 8 bın lik fıyat farkı degıl 3-4 bınlık fıyat farkı olmalıydı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:54 ----------

Yok, duke 390 ile neredeyse aynı fiyat olması beni şaşırttı.

Yani duke 390 a hak veririm, vergi açısından o fiyatlara çıkmasını ama 250de ktm biraz fazla abarmış fiyatı sanki...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyatından dolayı, çıkar çıkmaz aynen çöpe atıyoruz. Konu kapanmıştır, dağılabilirsiniz.
    YouSuffer, xawa, darknife ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

hocam yanlış anlama ama bir soru soracam. eyvallah 690 güzel makine de, neden mt-09 değil de mt-07'yi test edip 690 aldınız yani malzeme kalitesini mi yoksa gaz tepkilerini falan mı sevdiniz. yani mt-09'a daha az para verip daha fazla güç almak varken, sizi 30.000 tl'yi 70hp 690'a vermeye iten şey neydi. kesinlikle yanlış anlamayın zevklerinizi sorgulamıyorum sadece 690'nın hangi özelliğini sevip ''aga bu motora bu para verilir'' dediniz onu merak etmiştim

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    KTM kafayı yemiş bu fiyat ne yaa. Yamaha R25 aldım ona pahalı diyordum bayi ile pazarlık bile yaptım. Yok arkadaş bu böyle olmaz...
    Shrieker bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    R25 ile karşılaştırmalar yanlış buluyorum. biri ss biri naked. ss'yi hiç sevmem ölüm makinası onlar benim gözümde

Ama bu parayıda haketmiyor. KTM

Motosikleti
    ktm 1190
    hocam yanlış anlama ama bir soru soracam. neden mt-09 değil de mt-07 yi test edip 690 aldınız yani malzeme kalitesini mi yoksa gaz tepkilerini falan mı sevdiniz. yani mt-09'a daha az para verip daha fazla güç almak varken, sizi 30.000 tl'yi 70hp 690'a vermeye iten şey neydi. kesinlikle yanlış anlamayın zevklerinizi sorgulamıyorum. sadece 690'nın hangi özelliğini sevip ''aga bu motora bu para verilir'' dediniz onu merak etmiştim
    mt09 hiç bir zaman listemde olmadı. bu arada kendisi cidden süper bir motor. o güce çıkmak istemedim açıkcası. 900cc 115 beygir hiç hafife alınmıcak bir güç. tercih etmeme sebebim buydu...

eğer onu almayı dusunursem kıyaslıcagım 1 tane motor var şuan oda smt 990 (smt tek kötü yanı şuan üretilmiyor 2013 model )

duke 690 bence 700 cc kılasmanındaki en ıyı naked bike.

gaz tepkimesi inanılmaz. denge konusnuda bence cogu motordan kat kat üstün. ve inanılmaz hafif. wp süspansiyonlar çelik fren hortumları tek silindir vs vs

mt09 hiç bir zaman listemde olmadı. bu arada kendisi cidden süper bir motor. o güce çıkmak istemedim açıkcası. 900cc 115 beygir hiç hafife alınmıcak bir güç. tercih etmeme sebebim buydu...

eğer onu almayı dusunursem kıyaslıcagım 1 tane motor var şuan oda smt 990 (smt tek kötü yanı şuan üretilmiyor 2013 model )

duke 690 bence 700 cc kılasmanındaki en ıyı naked bike.

gaz tepkimesi inanılmaz. denge konusnuda bence cogu motordan kat kat üstün. ve inanılmaz hafif. wp süspansiyonlar çelik fren hortumları tek silindir vs vs
    şimdi anladım işte hocam.
    allah kaza bela vermesin iyi sürüşler
    berkcigdem bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    bence türkiye piyasası için ktm yanlış yapıyor. fiyatlara en az 2-3 bin tl daha zam yapmalı. zira türkiye sonradan hızlıca zenginleşen bir kesime sahip. bu kesim henüz var olma ve kendini ispatlama dönemini atlatamadığından, suni (ve gereksiz) pahalı olan ürünlere karşı aşırı bir fanatizm var. dünyanın en yüksek fiyatlarından iphone 6 - 7 ne tutturursa alma rekorları kıran kardeşlerim 22.000 tl ye 250 lik KTM alarak da farkını göstermeli! içerisinde 3-10 USD lık quartz mekanizma olan (bana göre tüm moda markaları gibi beş para etmez) armani saatleri 1.000 tl ye alan kardeşlerime bu ayrıcalığı çok görmeyin.
    asde06, SuleymanE, Ertugyigit ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Almayın Abi Şu Motoru O para Ne öyle. Kawasaki Z300 Bile 5750 euro 16200TL küsürlede.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Fiyat uçuk. hakkaten çılgın atmışlar bu sefer.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)