Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bir bayana vitesli motosiklet öğretmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Öncelikle tebrik ederim kız arkadaşınızı ve sizi de kız arkadaşınızı bu hevesinde yalnız bırakmadığınız için. İlk motosikletimi almayı kafama koyduğumda babamı uzunca bir memleket tatiline göndermem gerekmişti, malum "Hakkımı helal etmem, bi yerine bişe olacak ölümü gör binme safhalarını daha rahat atlatabilmek için :D

Ama keşke kaskı ve poşeti gidonda bırakmasaydınız, siz taşısaydınız. İlk etapta ne de olsa denge bozucu unsurlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Geçmiş olsun forumdaşim..

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Defacto sponsorluğunda eğitim videosu :D
    Benim hanım da kullanıyor da ehliyeti yok daha

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sen koşarak mı çektin bunu ? Valla helal olsun, ne azim...

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    hahaha abi laf buraya tam oturur ama toplum ahlakını bozmak istemiyorum. helal olsun abi emeğine çabana

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Defacto sponsorluğunda eğitim videosu :D
    Benim hanım da kullanıyor da ehliyeti yok daha
    aynen defacto sponsor oldu bize )

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun forumdaşim..
    teşekkürler

Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tebrik ederim kız arkadaşınızı ve sizi de kız arkadaşınızı bu hevesinde yalnız bırakmadığınız için. İlk motosikletimi almayı kafama koyduğumda babamı uzunca bir memleket tatiline göndermem gerekmişti, malum "Hakkımı helal etmem, bi yerine bişe olacak ölümü gör binme safhalarını daha rahat atlatabilmek için :D

Ama keşke kaskı ve poşeti gidonda bırakmasaydınız, siz taşısaydınız. İlk etapta ne de olsa denge bozucu unsurlar.
    hocam teşekkür ederim. ve kesinlikle haklısınız. dediğiniz gibi kask ve poşet orada sıkıntılı ve olmaması gerekiyordu. fakat koştuğum için çok yoruldum ve taşıyamadım maalesef :(

Alıntı KoLesT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle şeyler görünce kıskanmıyor değilim. Ben kız arkadaşımdan motora karşı olduğu için ayrıldım o derece 2 teker sevdalısıyım Umarım ilerde bende kız arkadaşıma motor kullanmasını öğretirim Tekeriniz düz bassın inşallah ilerde beraber uzun yollar yaparsınız
    hocam sizde çok fena bir motosiklet hırsı varmış yahu
    iyi cesaret ister motosiklet için ayrılmak doğrusu
    inşallah hayırlı bir insanla tanışırsınız

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahhahhahah şu saatten sonra ayvayı yediğini bildirmek isterim sana :D :D :D :D aynı şekilde öğretmiştim 4 yıl önce :D :D ama bizimkisi ilk scooter ile başladığı için durmayı biliyordu :D ama vitesliyede alıştı =)) şaka bir yana dünyanın en buyuk zevklerinden birini yaşıcaksın bu gidişle çünkü oda motor almak isticek ve alıcaksınız =) bizim hatun yurtdısında master yapıyor tatile girdiler 3 haftalıgına geldi . hanfendi xmax 250 abs kullanıyordu salı günü sattık ve çarşamba yeni sattık xmax 400 momo design aldık düşün bu iş git gide büyüyor bu yaz foçaya falan 2 motor tatilimize gittik falan vs vs . ve perşembe muhteşem hava vardı istanbulda atladık xmax 400 e rumeli fenerine gittik. scooterlada ne rahat oluyor belli değil artçı olarak valla sırtımı yasladım popoyu yaydım oturdum bütün yol boyunca :D:D:D dedim şöfor sürrrr :D dönüştede ver ben kullanıcam dedim aldım anahtarları elinden biraz denedim xmax 400 ü çok daha keyifli motormuş ne yalan söliyim...

vitesli olarakda bu sene duke 200 aldım ona ama yüksek lisans için yurtdışına gidince dedim sen onu unut ben o motora el koydum :D gelince başka birşey alırız artık vitesli. unutsun o motoru vermem dahada =))) 3 hafta sonra gidince xmax 400 de bana kalıcak hahahha =)) ama duke vermem :D :D

2 teker sevdası sevgiline - eşine geçince yada ona bunu aşılayınca ilişkide çok güzel vakitler geçirmeye başlıyorsun inan buna... 8 senedir kullanıyorum kız arkadaşımla 7 senedir beraberiz kendisi 5 senedir kullanıyor ve ben asla motora binmem diyen insandı =) bazen çocuğumuz olursa 6-7 yaşında eğitmeye başlarım eğer severse o yaştan itibaren eğitimlerini aldırmaya başlarım dediğimde ise bu konuda tam emin değilim çocuk farklı birşey izin vermeyebilirim diyo ) onuda halledicem ama çocugum olursa :D önce evlenelimde :D

mutluluklar dilerim...
    hocam çok güzel anılar bunlar. inanin çok özendim. erkekler kolay kolay evliliği düşünmez ama ben ciddi anlamda çok istiyorum. bir an önce evlenelim, yuvamızı kuralım ve motosiklet tutkumuzu büyütelim istiyorum. hayat çok güzel ve çok kısa, ciddi anlamda bu yaşamı değerlendirmek gerekiyor. anılarınız harika ve özendiriyor. ALLAH MESUT etsin ve bir ömür boyu mutlu olsun inşallah. şimdiden başladı hafta sonu olsunda motora binicem diye zaten bizim mesleklerimiz gereği ne kadar vaktimiz kalır bilmiyorum ama, inşallah zaman ayıracağız kendimizede selamlar

Alıntı yanakadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz ama önce durmayı öğretseydin :D
    önce onu öğrettim ama o an boş bulunup onu söyledi

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah bu günleri bende görürüm kız arkadaşım motora karşı valla ne yalan söyleyim izleyince baya bi heveslendim
    inşallah hocam. Allah en hayırlısını nasip etsin

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Püskület sürmeyi bir kız akadaşım öğretmiş idi baa ,vayy be dünya zaman zaman tersine dönüyor demekki.
    hocam sizin ki ilginmiş ya

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok düşmedi peşinde koştuğum için senin gibi tutuverdim
    valla iyi tutmuşsunuz ben koştum ama tutamadım :D

Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi arkadas seni terketti galiba motoruda alıp nasılsa yetisemez hesabı
    yok Allaha şükürler olsun öyle bir durum söz konusu değildi

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yavaş ulan"! :D
    o anlık korku ile dolu bir ifade :D

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun kazasız belasız :D
    Teşekkür ederim amin

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    abi ilk sürdüğümde bende yolda hep sağdan gidiyordum yolun yabancısı olmak böyle birşey sonradan sahiplanmaya başlıyor insan "bu benim yolum ulan" diye :D r125 ile başlamakta herkese nasip olmaz.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel,sizin adınıza sevindim.Ben eşimi artçı olarak zor bindiriyorum motosiklete,eşim bırakın motosiklet kullanmayı trafikte araba kullanmayacak kadar telaşlı ve biraz tırsık.
    Yalnız şahsen ben trafikte sizi o eşilde görsem "Kıza bak,erkek arkadaşının motosikletini yürütmüş adam da peşinden koşturuyor" diye düşünürdüm.
    Şaka bir yana ilk kez vitesli süren birisine göre gayet güzel sürüyor.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel,sizin adınıza sevindim.Ben eşimi artçı olarak zor bindiriyorum motosiklete,eşim bırakın motosiklet kullanmayı trafikte araba kullanmayacak kadar telaşlı ve biraz tırsık.
    Yalnız şahsen ben trafikte sizi o eşilde görsem "Kıza bak,erkek arkadaşının motosikletini yürütmüş adam da peşinden koşturuyor" diye düşünürdüm.
    Şaka bir yana ilk kez vitesli süren birisine göre gayet güzel sürüyor.
    Teşekkürler hocam
    valla biraz öyle oldu ne yalan söyliyim. yanda piknik yapan ablalar gülüyordu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)